در حال بارگذاری ...
 • گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  24 نمایش بهاری؛ میهمان سالن‌های خصوصی

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۲۴ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته آخر فروردین ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  به گزارش ایران تئاتر، در هفته پیش رو سالن‌های خصوصی میزبان نمایش‌هایی جدید در اولین ماه سال 97 هستند. پردیس تئاتر شهرزاد با 3 سالن از 6 نمایش میزبانی میکند و تماشاخانه ارغنون در دو سالن پذیرای 4 اجرا است. همچنان در این هفته نمایش‌هایی همچون «شیرهای خان باباسلطنه»، «مشتِ زن» و... روزهای پایانی اجرای خود را سپری می‌کنند. در متن پیش‌رو نمایش‌هایی را که در هفته آخر فروردین ماه جاری میهمان سالن‌های خصوصی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

   

  شیرهای خان بابا سلطنه همچنان در شهرزاد

  نمایش «شیرهای خان باباسلطنه» به نویسندگی و کارگردانی افشین هاشمی که تابستان امسال با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شد؛ از 13 دی ماه اجراهای مجدد خود را در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز کر‌ده است و ساعت 21:30 در این سالن به صحنه می رود. در این نمایش گلاب آدینه، محمدرضا مالکی، شهرام مسعودی، علیرضا ناصحی، ‌ وحید نفر، محمدرضا آزادفرد، افشین هاشمی، فاطمه حیدری‌فر، ریحانه سلامت، الناز سلیمانی، احسان بیات‌فر، مانیا علیجانی، میلاد رمضانی ورجاوند، مهدی پناهی، شهروز زعفر، مبین دودانگی، معین طاهری‌طاری، صابر گل‌محمدی و مونا فرجاد ایفای نقش می کنند. علاقه مندان می توانند با پرداخت 25000، 35000 و 45000 تومان به تماشای این نمایش بنشینند.

   

  نمایش «پسرهای پشت نقاب» نوشته مرضیه مهاجر، فیروزه فیاض بخش و نازنین افتخار و براساس طرحی از مرضیه مهاجر و به کارگردانی مرضیه مهاجر ساعت 18 در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش بهزاد خلیلی، امیر رمضانی، علی شعایی، حمیدرضا شمشیری و آرمان مدرسی بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 25000، 35000 و 40000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «آنسوی آینه» نوشته فلوریان زلر و به کارگردانی علی سرابی ساعت 19:30 در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش ریما رامین فر، مارال بنی آدم، پژمان جمشیدی و علی سرابی به ایفای نقش می‌پردازند. در خلاصه نمایش آمده: یه شب خوابیدی صبح بلند شدی زنت رو ترک کردی. من که هرگز نمی تونم همچین کاری بکنم ! چون می ترسم دلش رو بشکونم. بعدش هم اصلا درست نیست، تا با زنت حرفت میشه خداحافظ شما ؟! ما رفتیم سراغ یکی دیگه؟ بهای بلیط این نمایش 30000، 40000 و  45000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «دپوتات» که براساس نمایشنامه «به دنبال دروغگو»، به نویسندگی دیمیتری پساتهاس نوشته شده؛ با کارگردانی اتابک نادری ساعت 21:30 در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش غزاله جزایری، یاشار نادری، اتابک نادری، قاسم روشنایی، شبنم قلی خانی، وحید نفر، هادی عطایی و پندار اکبری بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: فریکس نماینده مجلس یونان و در شهر آتن، برای رهایی از شر مراجعه کنندگانش به دنبال یک رئیس دفتر مناسب می گردد، در این بین افراد مختلفی به او پیشنهاد می شوند؛ در نهایت تئودور به عنوان رئیس دفتر وی انتخاب می شود و پس از آن، زندگی این نماینده مجلس برای همگان عیان می شود. بهای بلیط نمایش 30000، 35000 و 40000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «گروفالو» نوشته بهرام جلالی‌پور و به کارگردانی آرش شریف‌زاده ساعت 17:45 در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش بهاره میرزاپور، احمدخیرآبادی، سامان فرشید نیا و آرش شریف زاده ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: پدر ومادر بچه موش که از دست تنبلی او خسته شدند، برای پیداکردن گردو او را به جنگل می فرستند. در راه روح پدربزرگ به کمک بچه موش می آید و او با کمک تخیل خود بر حیوانات جنگل پیروز می‌شود اما در ادامه راه اتفاق بسیار عجیبی می‌افتد. بهای بلیط این نمایش 18000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «چشم‌اندازی از پل» نوشته آرتور میلر و به کارگردانی پوریا سمندری ساعت 19 در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش هادی جوان‌بختی، ساراگل احدی، آیدا مویدی، بهرام خطیبی، پارسا ذوالفقاری، حسین جوان، مرتضی پاکنهاد، امید حقیقی، غزاله حدادی، محمد مرادی، حسین مهدوی، نسترن خدادوست، نیما خانجانی و شادی امیرى بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: در میان نواخته شدن نبض زندگی سخت کارگری، در بندر ردهوک، گویی ادی تنها کسی است که در میان دغدغه های روزمره ی کارگری، حرف و خواسته‌ای دیگر دارد. خواسته‌ای از جنس انسان. به همان پیچیدگی و به همان ابهام. بهای بلیط نمایش 30000 تومان می‌باشد.

   

  سه نمایش جدید در تئاتر مستقل تهران

  نمایش «رومولیت» نوشته مصطفا کوشکی و به کارگردانی مصطفا کوشکی و هستی حسینی ساعت 21 در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود. در این نمایش مهدی پاکدل، بهناز جعفری، شهروز دل افکار، امیر شمس، صبا ایزدپناه، مونا شریفی، سجاد باقری، الناز شهبازی، علی آرتین، علی عبدی، فاطمه احمدی، امیر باباشهابی، دانیال شاهسون و سعید بابایی ایفای نقش می‌کنند. بهای بلیط نمایش 35000، 40000 و 45000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «حذفیات» به نویسندگی و کارگردانی مهدی ضیاچمنی ساعت 17 در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود. در این نمایش مهسا غفوریان، گل آرا غفرانی و محمدرضا حسینیان به ایفای نقش می‌پردازند. در خلاصه نمایش آمده: شیما، دختر ١٧ ساله که با مادربزرگش زندگی می کند، یک روز به خانه می‌آید و... بهای بلیط این نمایش 25000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «شیطونی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی کوشکی ساعت 19 در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود. در این نمایش حسین برفى نژاد، الهام جدی، شهروز دل افکار، مهدی کوشکى و دریا یاسری بازی می‌کنند. بهای بلیط نمایش 25000، 30000 و 35000 تومان می‌باشد.

   

  تئاتر باران؛ میزبان یک نمایش

  نمایش «بمب‌گذاری دیسکو قاهره» نوشته الکس برون و ژان میشل ریپ و به کارگردانی مسعود میرطاهری ساعت 19 در تئاتر باران اجرا می‌شود. در این نمایش بهداد احمدی، شهرام آریا، علیرضا بهرامی، مینا عسگری، مهسا بهاری، علیرضا محجوب نیا، مهرنوش فولادین، احسان محسنی و فریبا خدابنده بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: امشب سال عوض میشه ... از ده تا یک می‌شمریم و بمب ... دیگه هیچ چیزِ این دنیا مثه سابق نمیشه، جهان تغییر میکنه ... و این تغییر فقط به تصمیم من بستگی داره ... تصمیم من ... و فقط من امشب سال عوض میشه... سال نو مبارک. بهای بلیط این نمایش 35000 تومان می‌باشد.

   

  عمارت ارغنون؛ عمارت‌خانه ارواح

  نمایش «فین جین» به نویسندگی و کارگردانی ابوالفضل حاجی علیخانی ساعت 21:15 در عمارت ارغنون به صحنه می‌رود. در این نمایش  مجید آهنگران، محسن زر آبادی، ابوالفضل حاجی علی خانی، نساء یوسفی، میر نادر مظلومی، مرتضی علیدادی، حمید عرب و مهدی ذاکر ایقای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: روایتی از زندگی سردار بزرگ ایران امیر کبیر در صحنه های معرفی، مطبخ، مکتب، باغ، مجمع، حرمسرا، مقتل. بهای بلیط این نمایش 35000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «عمارت خانه ارواح» نوشته کیوان صباغ و به کارگردانی بهناز پورفلاح ساعت 18 در عمارت ارغنون اجرا می‌شود. در این نمایش امید مقدم، جاوید حسنلو، ستاره صحرایی، مبین رستگار، نگین سرتیپی، فرشته محمدی و بهناز پورفلاح بازی می‌کنند. بهای بلیط نمایش 25000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «پناهکاه» به نویسندگی و کارگردانی فرید قادرپناه و رامین معصومیان ساعت 19 در عمارت ارغنون به صحنه می‌رود. در این نمایش حامد ادوای، آیدین بهاری، رامین جعفری، امین جلالی، مینا زرنانی، کاوه مرحمتی و آزاده مشعشعی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: رایان سرباز بزدلی ست که از میانه یک جنگ آخرالزمانی میگریزد، اما فرار او از این مهلکه او را به جای بهتری نمیبرد. او در سوراخی میوفتد که زیستگاه انسان هایی ست که سالیان دراز از تمدن دور بوده اند و در بدو ورودش و بی هیچ دلیلی تصمیم به اعدام او میگیرند. رایان تنها سه روز فرصت دارد تا زندگی اش را دوباره بخرد. بهای بلیط نمایش 35000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «همه دزدها که دزد نیستند» نوشته داریو فو و به کارگردانی مهران یاراحمدی ساعت 21:30 در عمارت ارغنون اجرا می‌شود. در این نمایش علی محمدی، شایسته سجادی، ابوذر فرهادی، ثمره جوهرچی، حمید رشید و ملیکا روح انگیزی بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 25000 تومان می‌باشد.

   

  سینگل‌شات، زهرماری و عکس سفید در پالیز

  نمایش «عکس سفید» نوشته میلاد اخگر و به کارگردانی میلاد اخگر و امیرحسین طاهری ساعت 19:40 در تماشاخانه پالیز به صحنه می‌رود. در این نمایش براهیم عزیزی، امیرحسین طاهری و بهار کاتوزی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: زوجی با تماس تلفنی دوست خود دچار چالش های جدی می‌شوند. بهای بلیط این نمایش 35000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش «زهرماری» نوشته رضا بهاروند و احمد سلگی و به کارگردانی علی احمدی ساعت 19:45 در تماشاخانه پالیز اجرا می‌شود. در این نمایش تینو صاlaلحى، هستى مهدوى، على شادمان، نادر فلاح و خسرو احمدى بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: زهرمارى‌ها رو چى کار کنیم؟ بخوریم؟ بریزیم دور؟ بهای بلیط این نمایش 40000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «اسپرسو سینگل شات لطفا» به نویسندگی و کارگردانی بابک توسلی ساعت 21:30 در تماشاخانه پالیز به صحنه می‌رود. در این نمایش امید زندگانی، سوسن پرور، ابراهیم شفیعی، تبسم هاشمی حائری، مریم رحیمی، شهرام نجاتی، آتوسا راستی و الناز تاریخی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: تنهایی همیشه سخت است، مهاجر که باشی سخت تر هم می شود، تنهایی آزارت می دهد، اما عشق می تواند مرهم باشد. نیاز به عشق، ترس از عشق، فرار از عشق. بهای بلیط نمایش 35000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  مشتِ زن؛ میهمان مشایخی

  نمایش «مشتِ زن» نوشته آرش اشاداد و به کارگردانی مهسا منصوری ساعت 19 در تماشاخانه مشایخی اجرا می‌شود. در این نمایش  مریم قریشی، بنیامین صیادی نیا، زینب فرحزادی و امین جوادی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: دختر مبارزی که در خانواده‌ای فقیر زندگی می‌کند، مجبور به یک مبارزه زیر زمینی می‌شود که خانواده‌اش را نجات دهد. بهای بلیط نمایش 20000 تومان می‌باشد.

   

  پس از خانه نمایش، زندانی خیابان نواب در شانو

  نمایش «زندانی خیابان نواب» به کارگردانی هوشمند هنرکار ساعت 19:30 در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود؛ که برداشتی آزاد از زندانی خیابان دوم نوشته نیل سایمون است. در این نمایش مهدی وثوقی، آزیتا نوری‌وفا و ناصر شیرمحمدی بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 25000 تومان می‌باشد.

  نمایش «رخ به رخ» نوشته ناصر حسینی مهر و به کارگردانی رزگار خاطری ساعت 21:30 در تماشاخانه شانو به صحنه می‌رود. در این نمایش ملیکا عبدالهی، غلامحسین بهرامی و رزگار خاطری به ایفای نقش می‌پردازند. بهای بلیط این نمایش 20000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  دو نمایش متفاوت در عمارت روبه‌رو

  نمایش «نزدیک» که اجراهایی از دکتر دیواگو، صداهایی درتاریکی و مردی در آینه از اسفانو بننی و ماتئی ویسنی‌یک است و به کارگردانی جواد اسفندیاری ساعت 18 در عمارت روبه‌رو به صحنه می‌رود. در این نمایش امین محمودی، ماهور میرزا نژاد، فائزه یوسفی و علی محمودیان به ایفای نقش می‌پردازند. بهای بلیط این نمایش 20000 تومان در نظر گرفته شده است.

  نمایش «نمایشگاه گرافیتی یاسی» به نویسندگی و کارگردانی علی فرشچی و یاسمن مرادی ساعت 20:30 در عمارت روبه رو به صحنه می‌رود. در این نمایش شادی کرم‌رودی ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمده: همه میخوان معروف بشن. حتی برای پانزده دقیقه. بهای بلیط نمایش 25000 تومان در نظر گرفته شده است.
  مطالب مرتبط

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

نمایش‌های جدید در آخرین ماه تابستان
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  نمایش‌های جدید در آخرین ماه تابستان

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۳۱ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته اول شهریور ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

23 نمایش در روزهای ابتدایی جام جهانی 2018
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  23 نمایش در روزهای ابتدایی جام جهانی 2018

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 23 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته آخر خرداد و اول تیرماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

12 سالن خصوصی؛ 34 نمایش
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  12 سالن خصوصی؛ 34 نمایش

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 34 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته سوم اردیبهشت ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

سالن های خصوصی؛ میزبان 25 نمایش در اواسط دی ماه
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  سالن های خصوصی؛ میزبان 25 نمایش در اواسط دی ماه

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 25 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در اواسط دی ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

33 نمایش در آخرین روزهای آخرین ماه پاییز
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  33 نمایش در آخرین روزهای آخرین ماه پاییز

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 33 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته سوم آذر ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  نظرات کاربران