در حال بارگذاری ...
 • استقبال معاون امور هنری وزارت ارشاد از وزیر فرهنگ و اطلاع‌رسانی صربستان

  فرهنگ و هنر بستر مناسبی برای تعمیق روابط ایران و صربستان است

  معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با وزیر فرهنگ و اطلاع‌رسانی صربستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

  به گزارش ایران تئاتر، وزیر فرهنگ و اطلاع‌رسانی صربستان با استقبال معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد تهران شد.
  سید مجتبی حسینی معاون امور هنری روز گذشته به نمایندگی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از وزیر فرهنگ و اطلاع‌رسانی صربستان در فرودگاه امام خمینی (ره) استقبال کرد.
  حسینی ضمن خوشامدگویی به ولادان ووکسوساولیوویچ؛ وزیر فرهنگ و اطلاع‌رسانی صربستان، فرهنگ و هنر را زبان و بستر مناسبی برای تعمیق روابط دو کشور خواند.
  معاون امور هنری با قدردانی از وزیر فرهنگ صربستان برای حضور در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: ارتباط اهالی فرهنگ و هنر و تقویت گردشگری بین دو کشور جمهوری اسلامی ایران و صربستان در معرفی بیشتر دو کشور به یکدیگر، موثر است.
  وزیر فرهنگ و اطلاع‌رسانی صربستان به همراه هیأتی برای سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به ایران سفر کرده است که در این سفر با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشورمان نیز دیدار می کند. همچنین حضور در افتتاحیه سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و افتتاح غرفه کتاب صربستان از برنامه های دیگر وزیر فرهنگ و اطلاع‌رسانی صربستان است. امضای تفاهم نامه بین کتابخانه های ملی جمهوری اسلامی ایران و صربستان و اجرای برنامه فرهنگی صربستان در باغ کتاب تهران از برنامه های دیگر وزیر فرهنگ و هیأتی فرهنگی کشور صربستان در این سفر است.
  مطالب مرتبط

  گفت وگو با معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

جشنواره‌های هنری فجر را قاعده‌مند کردیم
  گفت وگو با معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  جشنواره‌های هنری فجر را قاعده‌مند کردیم

  محمدمجتبی حسینی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره دلیل انتصابش در این سمت، اولویت‌هایی که برای مدیریت مجموعه تحت امرش دارد و تدوین آیین‌نامه‌هایی برای جشنواره‌های هنری فجر توضیح داد.

  |

  دیدار معاون وزیر فرهنگ اسلواکی با معاون هنری وزارت ارشاد در فرهنگسرای نیاوران

مجتبی حسینی: بهترین سفرای ایران آثار هنری هستند
  دیدار معاون وزیر فرهنگ اسلواکی با معاون هنری وزارت ارشاد در فرهنگسرای نیاوران

  مجتبی حسینی: بهترین سفرای ایران آثار هنری هستند

   جلسه دیدار و گفتگو کونراد ریگو معاون وزیر فرهنگ اسلواکی با سیدمجتبی حسینی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران