در حال بارگذاری ...
 • از سوی دبیر پانزدهمین دوره جشن خانه تئاتر

  از اجرای قطعه «بازیگر تئاتر» تقدیر شد

  سهراب سلیمی، دبیر پانزدهمین دوره جشن خانه تئاتر در استیج خانه هنرمندان ایران از حامدهوشیاری بابت اجرای قطعه «بازیگر تئاتر» تقدیر و قدردانی کرد.

  به گزارش ایران تئاتر قطعه موسیقی "بازیگر تئاتر"با اجرای خوانندگی حامدهوشیاری به مدت هشت روز در محوطه استیج خانه هنرمندان ایران به روی صحنه اجرا رفت. بعد از پایان اجرا ،توسط مجری برنامه جشن به جهت مراسم تقدیر ،از سهراب سلیمی، دبیر پانزدهمین دوره جشن خانه تئاتر و مهدی قلعه مدیر اجرایی پانزدهمین دوره جشن خانه تئاتر و همچنین بازرس خانه تئاتر بروی صحنه آمدند و ضمن پخش موسیقی "بازیگر تئاتر" از حامد هوشیاری نویسنده و کارگردان و منتقد تئاتر دعوت شد بروی صحنه آید به جهت اجرای قطعه موسیقی "بازیگرتئاتر" که در موضوعیت مقام بازیگر به آهنگسازی ، ترانه‌سرایی و خوانندگی وی نیز بوده است تقدیر به عمل آمد و هدیه‌ای به همراه لوح سپاس به امضای اصغر همت مدیرعامل خانه تئاتر و سهراب سلیمی دبیر جشن هفته تئاتر به او اهدا شد.
  در ادامه مراسم،حامدهوشیاری، پانزدهمین سال برپایی جشن‌های خانه‌ تئاتر را به بهانه بزرگداشت روز جهانی تئاتر را اتفاقی مبارک برای اهالی تئاتر عنوان کرد و گفت: من نیز خوشحال هستم که بعد از سال‌های 83 و 86 و 87 که موسیقی بازیگر را در این جشن باشکوه اجرا کردم ،حال دوباره این قطعه موسیقی را به مدت هشت شب بروی صحنه بردم و مورد استقبال مجدد قرار گرفت. هدف از نگارش این شعر و اجرای خوانندگی آن این بود که همواره در تلاش بودم نسبت به ارج نهادن بازیگران ماندگار تئاتر سرزمینم اثری درخور و با کیفیت را تولید کنم که در این راستا خوشحالم که برگزاری این رویداد باشکوه باعث شد این اتفاق بزرگ رقم بخورد. این روزها یادآور حس خوب جشن تئاتر هستیم،پانزدهمین جشن خانه تئاتر برای ارج نهادن این هنر با‌قدمت برگزار شده است که برگزاری جشن خانه تئاتر بهانه‌ای برای بزرگداشت و تجلیل از این روز است که با حمایت مخاطبان مردمی رونق و شور خوبی دارد که امیدوارم با برگزاری چنین جشن‌هایی همواره راه اندیشه و رشد و بالندگی فرهنگ و هنر این سرزمین بویژه تئاتر را همواره شاهد باشیم
  قطعه"بازیگر تئاتر" در موضوعیت مقام بازیگر به آهنگسازی ، ترانه‌سرایی وخوانندگی حامدهوشیاری به مدت زمان سه دقیقه، تهیه و تولید شده است که بمناسبت بزرگداشت روز جهانی تئاتر ،در مراسم پانزدهمین دوره جشن خانه تئاتر، به مدت هشت روز در محوطه استیج خانه هنرمندان ایران از تاریخ 7 اردیبهشت، هر روز تا تاریخ 14 اردیبهشت ، ساعت 16 به روی صحنه اجرا شد.

   
  مطالب مرتبط

  به بهانه اعلام فهرست نمایش‌های جشنواره تئاتر فجر

«راهمرد»؛ یک رسانه پیشتاز در چهلمین سال انقلاب اسلامی
  به بهانه اعلام فهرست نمایش‌های جشنواره تئاتر فجر

  «راهمرد»؛ یک رسانه پیشتاز در چهلمین سال انقلاب اسلامی

  ایران تئاتر: دکتر علی عارفی‌کیا* استاد دانشگاه در رشته‌های اندیشه سیاسی امام خمینی (ره)، حقوق، معارف اسلامی، اندیشه اسلامی و انقلاب اسلامی به بهانه اعلام آثار پذیرفته‌شده در بخش مسابقه تئاتر ایران جشنواره تئاتر فجر یادداشتی را در اختیار ایران تئاتر قرارداد و نکاتی را در ...

  |

  روح الله جعفری:

نمایش «راهمرد» نشان داد تعزیه قابلیت تبدیل شدن به تئاتر را دارد
  روح الله جعفری:

  نمایش «راهمرد» نشان داد تعزیه قابلیت تبدیل شدن به تئاتر را دارد

  روح الله جعفری گفت: دکتر روح الله جعفری استاد دانشگاه علوم و تحقیقات، گفت: این اثر نمایشی برآمده از بخشی از سوگواره‌های نمایشی ایران از جمله تعزیه است و حامد هوشیاری با نمایش «راهمرد» توانست نشان دهد که تعزیه به عنوان یک هنر قابلیت تبدیل شدن به تئاتر را دارد.

  |

  نگاهی به نمایشنامه «راهمرد» به نویسندگی حامد هوشیاری

درامی بر اساس الگوپذیری انقلاب اسلامی از واقعه عاشورا
  نگاهی به نمایشنامه «راهمرد» به نویسندگی حامد هوشیاری

  درامی بر اساس الگوپذیری انقلاب اسلامی از واقعه عاشورا

  ایران تئاتر، علی عارفی کیا*: نمایشنامه «راهمرد» که به طراحی و نویسندگی حامد هوشیاری به نگارش در آمده است. در یک نگاه کلی، اثری نو در سبک، موضوع و محتوا است و در پی بیان این است که دین برای آسایش و آرامش مردمان است.

  |

  با تقدیر سفیرایران در آذربایجان از حامد هوشیار

نمایش «آخه اینجا نزدیک‌تره به خدا» به جمهوری آذربایجان می‌رود
  با تقدیر سفیرایران در آذربایجان از حامد هوشیار

  نمایش «آخه اینجا نزدیک‌تره به خدا» به جمهوری آذربایجان می‌رود

  سفیر ایران در جمهوری آذربایجان عصر سه‌شنبه 11 آبان از حامد هوشیاری کارگردان  نمایش «آخه اینجا نزدیک‌تره به خدا» تقدیر کرد و همچنین قرار است این نمایش در یکی از شهرهای جمهوری آذربایجان روی صحنه برود.

  |

  نظرات کاربران