در حال بارگذاری ...
 • به قلم پنج نمایشنامه‌نویس

  کتاب «در پی عشق دویدن» به نمایشگاه کتاب رسید

  «در پی عشق دویدن» تازه‌ترین اثر گروه هنرهای نمایشی روایت فتح با هدایت و سرپرستی نصرالله قادری همزمان با نمایشگاه کتاب منتشر شد

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از بنیاد فرهنگی روایت فتح کتاب «در پی عشق دویدن» به سرپرستی نصرالله قادری، از تازه‌های انتشارات ساقی است که در نمایشگاه کتاب تهران در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.
  کتاب «در پی عشق دویدن» که به‌تازگی به همت گروه هنرهای نمایشی روایت فتح، توسط انتشارات ساقی به چاپ رسیده، در سی و یکمین دوره‌ی نمایشگاه بین‌المللی تهران، در غرفه‌ی انتشارات ساقی در دسترس علاقه‌مندان عرصه‌ی نمایشنامه‌نویسی قرارگرفته است.
  این کتاب در شش فصل نگارش شده که شامل بیش از ۴۰ داستان دراماتیک و ۶ نمایشنامه بر اساس داستان‌های مذکور است.
  این کتاب با هدایت و سرپرستی نصرالله قادری به رشته ی تحریر درآمده و در آن نویسندگانی چون سعید تشکری، عبدالرضا فرید زاده، محمدرضا آریان فر، سیروس همتی و ندا ثابتی حضور داشته اند.
  غرفه‌ی انتشارات ساقی در شبستان اصلی، راهرو ۱۷، غرفه‌ی ۳۵ قرار دارد.
  مطالب مرتبط

  ماهنامه‌ نمایش منتشر شد

  ماهنامه‌ نمایش منتشر شد

  تازه‌ترین شماره‌ مجله‌ نمایش با نگاهی ویژه به تئاتر و فلسفه، ویژه‌ اسفند ۹۷ و فروردین ۹۸ به سردبیری نصرالله قادری منتشر شد.

  |

  در نشست «بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی» مرور شد:

فعالیت ها، کمبودها و آسیب های تئاتر کشور در چهاردهه
  در نشست «بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی» مرور شد:

  فعالیت ها، کمبودها و آسیب های تئاتر کشور در چهاردهه

  نشست موضوعی «بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی» با سخنرانی دکتر نصراله قادری، دکتر مجید سرسنگی و دکتر مهرداد رایانی مخصوص با مدیریت منوچهر اکبرلو در تالار کنفرانس تئاتر شهر برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران