در حال بارگذاری ...
 • با حضور سه هنرمند از ایران و فرانسه؛

  کارگاه آموزشی تئاتر درمانی در جشنواره تئاتر ایثار برگزار می شود

  پروفسور ژان پیر کلاین ، دکتر ادیته وی آرمی و دکتر مجید امرایی در کارگاه آموزشی ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار سخنرانی می کنند.

  به گزارش ستاد خبری ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار ، کارگاه آموزشی و تخصصی "بررسی نقش و جایگاه تئاتر در درمان و توانبخشی جانبازان و آسیب دیدگاه جنگ" با حضور پروفسور ژان پیر کلاین ، دکتر ادیته وی آرمی از کشور فرانسه  و دکتر مجید امرایی از ایران طی دو روز در شهر کرمانشاه و در قالب جشنواره تئاتر ایثار  برگزار می شود.
  پروفسور ژان پیر کلاین رئیس انستیتو هنردرمانی پاریس و دکتر ادیته وی آرمی عضو رسمی این انستیتو هستند که برای برگزاری این کارگاه آموزشی به ایران سفر کرده اند.
  دکتر مجید امرایی عضو موسس اتحادیه جهانی دراماتراپی که سال ها در زمینه تئاتر درمانی جانبازان جنگ فعالیت داشته و یکی از شناخته شده ترین پژوهشگران و مدرسان این حوزه در ایران به شمار می رود نیز در این کارگاه های آموزشی سخنرانی می کند.
  ثبت نام در این کارگاه برای عموم آزاد و رایگان اعلام شده و به شرکت کنندگان گواهی حضور داده خواهد شد. علاقه مندان می توانند از طریق شماره تلفن 09183307753  نسبت به ثبت نام در این کارگاه تخصصی اقدام کنند.
  ششمین جشنواره ملی تئاتر ایثار با دبیری سید مرتضی حسینی از 21 تا 24 اردیبهشت ماه 97 در کرمانشاه برگزار می شود.
  مطالب مرتبط

  مجید امرایی دبیر جشنواره تئاتر موزه:

جشنواره مرورگر تاریخ صد ساله دفاع ایران خواهد بود
  مجید امرایی دبیر جشنواره تئاتر موزه:

  جشنواره مرورگر تاریخ صد ساله دفاع ایران خواهد بود

  به گزارش ایران تئاتر جشنواره تئاتر محیطی موزه با دبیری مجید امرایی از شنبه 13 بهمن تا 19 بهمن ماه در باغ‌موزه انقلاب و دفاع مقدس برگزار می‌شود. در نخستین دوره این جشنواره سیروس همتی، محسن سلیمانی و مجید امرایی داوری آثار را بر عهده دارند.

  |

  مجید امرایی در گفتگو با ایران تئاتر:

«طریقه حکومت گجرخان » زمستان در سنگلج اجرا می‌شود
  مجید امرایی در گفتگو با ایران تئاتر:

  «طریقه حکومت گجرخان » زمستان در سنگلج اجرا می‌شود

  مجید امرایی کارگردان و مدرس تئاتر در خصوص نمایشی که این روزها در تدارک اجرای آن است گفت: نحوۀ اجرای نمایش «طریقه حکومت گجرخان »  ترکیبی از  شیوه‌های نمایش سنتی ایران و نمایش مدرن است.

  |

  نظرات کاربران