در حال بارگذاری ...
 • شامگاه پنجشنبه 27 اردیبهشت در پردیس تئاتر شهرزاد

  حسن فتحی «کافه پولشری» الهام پاوه نژاد را افتتاح می کند

  نمایش «کافه پولشری» الهام پاوه نژاد شامگاه پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت و با حضور حسن فتحی کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون، اجرای خود را در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز می کند.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «کافه پولشری» نوشته آلن وتز که توسط اصغر نوری ترجمه شده است، داستان زنی را روایت می کند که به تنهایی کافه ای را راه اندازی می کند. الهام پاوه نژاد علاوه بر کارگردانی، بازیگر این اثر نمایشی نیز هست.
  «کافه پولشری» با آغاز ماه رمضان هر شب ساعت 22 در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می رود و در هر اجرا میزبان چهره های هنری خواهد بود که به همراه مخاطبان به تماشای این اثر می نشینند.
  گلناز گلشن طراح لباس، سارا اسکندری طراح گریم، علی بوستان انتخاب موسیقی و گرافیک، سید فرشاد هاشمی مدیر تولید، سروناز نانکلی برنامه ریز و دستیار کارگردان، امیرعلی نانکلی مدیر صحنه، ایلیا شمس مدیر تبلیغات، آزیتا سمناک عکاس و رضا موسوی سازنده تیزر نمایش «کافه پولشری» هستند.
  علاقه مندان برای حضور در «کافه پولشری» می توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  الهام پاوه نژاد کارگردان و بازیگر :

زن ها در اروپا هم با چالش های زیادی روبرو هستند
  الهام پاوه نژاد کارگردان و بازیگر :

  زن ها در اروپا هم با چالش های زیادی روبرو هستند

  نمایش کافه پولشری مونولوگی در باره تنهایی یک زن میانسال طبقه متوسط پاریسی است و الهام پاوه نژاد با درک درست از شخصیت و ویژگی های این زن بازی تحسین برانگیزی ارائه می کند وتماشاگر را تا به انتها با خود نگه می دارد.

  |

  نگاهی به نمایش « دو روایت از شکسپیر» به کارگردانی اصغر نوری

دغدغۀ تدوام حیات متن‌ها
  نگاهی به نمایش « دو روایت از شکسپیر» به کارگردانی اصغر نوری

  دغدغۀ تدوام حیات متن‌ها

  ایران تئاتر-بهروز فائقیان: آزمون تلفیق عناصر روایی شیوه‌هایی چون نقالی و تعزیه در یک ساختار تجربه گرایانه، در در نمایش « دو روایت از شکسپیر» به چند ساحتی و هویتی چند وجهی منجر شده است.

  |

  نظرات کاربران