در حال بارگذاری ...
 • از دوشنبه 31 اردیبهشت ماه

  «مرا به نام خودم بخوان» در تماشاخانه مهر حوزه هنری به صحنه می رود

  نمایش «مرا به نام خودم بخوان» با طراحی و کارگردانی زهرا اسلام پناه از ساعت ۳۰۱۸ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه سالجاری اجرای عمومی خود را در تماشاخانه مهر حوزه هنری آغاز می کند.

  به گزارش ایران  تئاتر مرا به نام خودم بخوان برگرفته از آیات سوره ی مبارکه ی بقره به همراه چند سوره ی مکمل رعد و نساء  است؛ داستان این نمایش درباره آدم و بحث اختیار آدمی در زمین و به نوعی انتخابهای چندگانه ی آدمی در زمانهای مختلف تاریخ است.آدمی که به زمین هبوط میکند و در سیاهی ها ،تردیدها و فسادها غوطه ور میشود و در نهایت پس از پستی و بلندی های بسیار مجددا به فطرت خود بازمیگردد. به همان پاکی روز ازل .
   برپایه این گزارش نمایش مرا به نام خودم بخوان جزو معدود آثار نمایشی دینی است که بدون دیالوگ و بر پایه فرم و حرکت و موسیقی اجرا می شود. و عواملی که در این اثر نمایشی همکاری می کنند عبارتند از: کارگردان و طراح حرکات: زهرا اسلام پناه بازیگران: زهرا اسلام پناه، رامک نوروزی، بنیتا میسمی، حشمت الله زارعی، هدی بختیاری، غزاله امینی، نیکا محمد حسین، محمدعلی نجف پور، مژده برکتی، کیمیا اسلام پناه، تهیه کننده: حوزه هنری، مشاوران کارگردان: علی یعقوب زاده، داریوش نصیری، مدیر تولید: علی یعقوب زاده ، مشاور ارتباطات و تبلیغات: مصطفی محمودی، دستیاران کارگردان : مژده برکتی و غزاله امینی ،مدیران صحنه : مژده رقیب دوست و علی رضا ابراهیم خانی ،طراح نقاشی : مژده برکتی ، طراح لباس : سارا ناقلی و زهرا اسلام پناه ، طراح صحنه : مژده برکتی طراح پوستر: گلی شهبازی،طراح بروشور : گلی شهبازی وسید کوروش سیدی، تبلیغات فضای مجازی: نسا نیکو (طراحان هنر ایرانیان)،روابط عمومی:  ندا الماسیان طهرانی، امور ارتباطات رسانه ای: لاله محمودی، ساخت دکور : امیرحسین سعیدی، محمدسعیدی. محمدعلی نجف پور ، نورپردازی : امیرحسین سعیدی . محمد سعیدی  سعیدآرین مجد، عکاس صحنه : وحید دهرویه ،ساخت تیزر : سید کورش سیدی ، تصویر بردار: رضا یوسفی.
  نمایش مرا به نام خودم بخوان  تا 24 خرداد ماه همه روزه از ساعت 30/18 به مدت 50 دقیقه با بهای بلیت 20 هزار تومان در تماشاخانه مهر حوزه هنری واقع در تقاطع حافظ و سمیه به روی صحنه می رود و علاقه مندان تماشای این اثر نمایشی می توانند برای خرید و رزرو بلیت به پایگاه فروش بلیت تیوال به آدرس: https://www.tiwall.com/store/mara-bename-khodam مراجعه و یا با شماره تلفن 09109876366 تماس حاصل کنند.
  این نمایش برای روزهای اجرای خود تخفیف های ویزه ای را برای دانشجویان رشته های مختلف و همچنین باشگاه خریداران تیوال در نظر گرفته است.
  مطالب مرتبط

  با حضور کورش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری

دستاوردهای همایش بین‌المللی تئاتر مردمی اربعین بررسی شد
  با حضور کورش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری

  دستاوردهای همایش بین‌المللی تئاتر مردمی اربعین بررسی شد

  نشست علمی «هنر و آیین‌های دینی؛ همایش بین‌المللی تئاتر مردمی اربعین، اهداف و دستاوردها» با حضور کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری کشور بررسی و انگیزه‌ها، اهداف و محورهای سیاستگذار و نیز چشم‌اندازهای آن در سال‌های آتی معرفی شد.

  |

  نگاهی به حضور آثار حوزه هنری در یک جشنواره

درخشش واحد‎های نمایشی و هنرمندان استان‌ها در جشنواره تئاتر مقاومت
  نگاهی به حضور آثار حوزه هنری در یک جشنواره

  درخشش واحد‎های نمایشی و هنرمندان استان‌ها در جشنواره تئاتر مقاومت

  آثار تولیدی واحد‎های نمایشی و هنرمندان مراکز استانی حوزه هنری انقلاب اسلامی در شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر مقاومت بار دیگر نشان دادند که حوزه هنری همواره در حوزه فرهنگ و هنر حضوری جدی، فعال و مؤثر دارد.

  |

  یادداشتی به بهانه ی اجرای نمایش «همین حوالی»

فردی از جنس خودمان و دردهایی از جنس دردهایمان
  یادداشتی به بهانه ی اجرای نمایش «همین حوالی»

  فردی از جنس خودمان و دردهایی از جنس دردهایمان

  ایران تئاتر- مسعود موسوی:«همین حوالی» نمایشی برگرفته از واقعیت‌های نهفته در زندگی اکثریتی خاموش، صمیمانه و بی شیله پیله  به اجرا درآمده است و ما از آن بی خبر مانده‌ایم.

  |

  نظرات کاربران