در حال بارگذاری ...
 • از دوشنبه 31 اردیبهشت ماه

  «مرا به نام خودم بخوان» در تماشاخانه مهر حوزه هنری به صحنه می رود

  نمایش «مرا به نام خودم بخوان» با طراحی و کارگردانی زهرا اسلام پناه از ساعت ۳۰۱۸ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه سالجاری اجرای عمومی خود را در تماشاخانه مهر حوزه هنری آغاز می کند.

  به گزارش ایران  تئاتر مرا به نام خودم بخوان برگرفته از آیات سوره ی مبارکه ی بقره به همراه چند سوره ی مکمل رعد و نساء  است؛ داستان این نمایش درباره آدم و بحث اختیار آدمی در زمین و به نوعی انتخابهای چندگانه ی آدمی در زمانهای مختلف تاریخ است.آدمی که به زمین هبوط میکند و در سیاهی ها ،تردیدها و فسادها غوطه ور میشود و در نهایت پس از پستی و بلندی های بسیار مجددا به فطرت خود بازمیگردد. به همان پاکی روز ازل .
   برپایه این گزارش نمایش مرا به نام خودم بخوان جزو معدود آثار نمایشی دینی است که بدون دیالوگ و بر پایه فرم و حرکت و موسیقی اجرا می شود. و عواملی که در این اثر نمایشی همکاری می کنند عبارتند از: کارگردان و طراح حرکات: زهرا اسلام پناه بازیگران: زهرا اسلام پناه، رامک نوروزی، بنیتا میسمی، حشمت الله زارعی، هدی بختیاری، غزاله امینی، نیکا محمد حسین، محمدعلی نجف پور، مژده برکتی، کیمیا اسلام پناه، تهیه کننده: حوزه هنری، مشاوران کارگردان: علی یعقوب زاده، داریوش نصیری، مدیر تولید: علی یعقوب زاده ، مشاور ارتباطات و تبلیغات: مصطفی محمودی، دستیاران کارگردان : مژده برکتی و غزاله امینی ،مدیران صحنه : مژده رقیب دوست و علی رضا ابراهیم خانی ،طراح نقاشی : مژده برکتی ، طراح لباس : سارا ناقلی و زهرا اسلام پناه ، طراح صحنه : مژده برکتی طراح پوستر: گلی شهبازی،طراح بروشور : گلی شهبازی وسید کوروش سیدی، تبلیغات فضای مجازی: نسا نیکو (طراحان هنر ایرانیان)،روابط عمومی:  ندا الماسیان طهرانی، امور ارتباطات رسانه ای: لاله محمودی، ساخت دکور : امیرحسین سعیدی، محمدسعیدی. محمدعلی نجف پور ، نورپردازی : امیرحسین سعیدی . محمد سعیدی  سعیدآرین مجد، عکاس صحنه : وحید دهرویه ،ساخت تیزر : سید کورش سیدی ، تصویر بردار: رضا یوسفی.
  نمایش مرا به نام خودم بخوان  تا 24 خرداد ماه همه روزه از ساعت 30/18 به مدت 50 دقیقه با بهای بلیت 20 هزار تومان در تماشاخانه مهر حوزه هنری واقع در تقاطع حافظ و سمیه به روی صحنه می رود و علاقه مندان تماشای این اثر نمایشی می توانند برای خرید و رزرو بلیت به پایگاه فروش بلیت تیوال به آدرس: https://www.tiwall.com/store/mara-bename-khodam مراجعه و یا با شماره تلفن 09109876366 تماس حاصل کنند.
  این نمایش برای روزهای اجرای خود تخفیف های ویزه ای را برای دانشجویان رشته های مختلف و همچنین باشگاه خریداران تیوال در نظر گرفته است.
  مطالب مرتبط

  در گفت‌وگو با کوروش زارعی و ایوب آقاخانی

جزئیات دوره جدید «چهارفصل تئاتر ایران» تشریح شد
  در گفت‌وگو با کوروش زارعی و ایوب آقاخانی

  جزئیات دوره جدید «چهارفصل تئاتر ایران» تشریح شد

  کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری به همراه ایوب آقاخانی مدیر دفتر مطالعات و پژوهش این مرکز و سردبیر فصلنامه صحنه به بیان و بررسی جزئیات آغاز دوره جدید چهارفصل تئاتر ایران این بار در حوزه هنری پرداختند.

  |

  در ادامه سلسله دیدار با هنرمندان

رئیس حوزه هنری با پیشکسوت عرصه تئاتر و سینما دیدار کرد
  در ادامه سلسله دیدار با هنرمندان

  رئیس حوزه هنری با پیشکسوت عرصه تئاتر و سینما دیدار کرد

  افشین آزادی رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه به همراه تنی چند از کارشناسان و هنرمندان با عبدالحمید فیروزی پیشکسوت عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون در منزل شخصی وی دیدار و گفتگو کردند.

  |

  در تماشاخانه مهر حوزه هنری به صحنه می‌رود

هفته پایانی «مرا به نام خودم بخوان»
  در تماشاخانه مهر حوزه هنری به صحنه می‌رود

  هفته پایانی «مرا به نام خودم بخوان»

  نمایش «مرا به نام خودم بخوان» با طراحی و کارگردانی زهرا اسلام پناه هفته پایانی اجراهای خود را آغاز کرده و تا جمعه 25 خرداد سال جاری از ساعت 30/18 به مدت 50 دقیقه در تماشاخانه مهر حوزه هنری به روی صحنه می‌رود.

  |

  نظرات کاربران