در حال بارگذاری ...
 • تالار مرکزی شهر قم

  «یک دختر یک سرباز» میزبان خانواده مدافعین حرم شد

  عوامل نمایش شاد و کودکانه‌ی «یک دختر یک سرباز» در دوازدهمین شب اجراء میزبان خانواده مدافعان حرم گردان فاطمیون بودند.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان قم، عوامل نمایش شاد و کودکانه‌ی «یک دختر یک سرباز» شامگاه سه‌شنبه 8 خرداد ماه 1397 در دوازدهمین شب اجراء میزبان خانواده مدافعان حرم گردان فاطمیون بودند.
  فرزندان مدافعین حرم که در میان آنها جمعی از فرزندان شهداء مدافع حرم نیز حضور داشتند پس از تماشای این نمایش که به موضوع مقاومت و ایثار می‌پرازد، روی سن حاضر شدند و با بازیگران عکس یادگار گرفتند. شایان ذکر است که بانک مهر اقتصاد در این اجرا نهادهای فرهنگی هنری متولی برگزاری این نمایش را همراهی کرد.

  همچنین مدیر دانشگاه مجازی جامعه المصطفی و جمعی از هنرمندان استان قم در سیزدهمین شب اجرای نمایش «یک دختر یک سرباز» به تماشای این اثر نمایشی نشستند. بازیگران نمایش «یک دختر یک سرباز» در شامگاه 9 خرداد ماه 1397 مصادف با شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد طباطبایی مدیر دانشگاه مجازی جامعه المصطفی، اعضای گروه تئاتر طراوت و حسن ثابت از هنرمندان پیشکسوت تئاتر و مدیران فرهنگی به روی صحنه رفتند.
  نمایش «یک دختر یک سرباز» نوشته محمدرضا کوهستانی به کارگردانی احمد سلیمانی با همکاری حوزه هنری قم، معاونت اجتماعی استانداری و اداره کل ارشاد اسلامی استان هم‌زمان با ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت 22:30  در تالار مرکزی شهر به روی صحنه می‌رود.
  علاقمندان برای تهیه بلیط می‌توانند به سایت ایران کنسرت به نشانی؛ www.iranconcert.com مراجعه و یا با حضور در تالار مرکزی شهر به نشانی انتهای خیابان خاکفرج، نبش میدان نواب صفوی از گیشه‌ی تالار بلیط تهیه کنند.
  مطالب مرتبط

  احمد سلیمانی نویسنده و کارگردان به ایران تئاتر گفت

نمایش یک دختر یک سرباز در باره ارزش های دفاع مقدس است
  احمد سلیمانی نویسنده و کارگردان به ایران تئاتر گفت

  نمایش " یک دختر یک سرباز" در باره ارزش های دفاع مقدس است

  احمد سلیمانی کارگردان با تجربه تئاتری در سال های اخیر حضور موثری در تئاتر داشته است و سال قبل هم نمایش" راهبان کلیسای معبد وانگ" را با موفقیت در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برد و جزو نمایش های پر مخاطب بود . کارگردانی که مثل خیلی از کارگردان شهرستانی در کارش پیشرفت خوبی داشته ...

  |

  برای بازبینی نمایش های ششمین دوره جشنواره

شورای انتخاب تئاتر کودک و نوجوان جشنواره تئاتر شهر معرفی شدند
  برای بازبینی نمایش های ششمین دوره جشنواره

  شورای انتخاب تئاتر کودک و نوجوان جشنواره تئاتر شهر معرفی شدند

  کریم اکبری مبارکه ، مجتبی مهدی ، افسانه زمانی ، احمد سلیمانی و گلزار محمدی انتخاب نمایش های بخش تئاتر کودک و نوجوان ششمین جشنواره تئاتر شهر را بر عهده گرفتند.

  |

  نظرات کاربران