در حال بارگذاری ...
 • در بیستمین شب اجرای نمایش

  اعضای بنیاد نیکوکاری دست های مهربان میهمان یک دختر یک سرباز شدند

  در بیستمین شب اجرای نمایش «یک دختر یک سرباز» اعضای بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان به همراه جمعی از هنرمندان استان به تماشای این اثر نمایشی نشستند.

  به گزارش ایران تئاتر در بیستمین شب اجرای نمایش «یک دختر یک سرباز» اعضای بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان به همراه جمعی از هنرمندان استان به تماشای این اثر نمایشی نشستند. بازیگران نمایش «یک دختر یک سرباز» در شامگاه 21 خرداد ماه 1397 با حضور اعضای بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان، مجید ملامحمدی نویسنده عرصه کودک و نوجوان، رضا حسام‌پور نوازنده و عباس صفا پیشکسوت تئاتر قم به روی صحنه رفتند.
  نمایش «یک دختر یک سرباز» با روایتی کودکانه به فرهنگ ایثار و شهادت می‌پردازد در طول 20 شب اجرا با استقبال تماشاگران روبرو شده‌است. این نمایش به قلم محمدرضا کوهستانی و کارگردانی احمد سلیمانی در شب‌های ماه مبارک رمضان، هرشب ساعت 22:30 در تالار مرکزی شهر به روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت ایران کنسرت به نشانی؛ www.iranconcert.com و یا از گیشه تالار واقع در خاکفرج، جنب میدان نواب صفوی اقدام به تهیه بلیت کنند.
  مطالب مرتبط

  نقدی بر نمایش راهبان معبد وانگ

نشان همزادی نیکی و پلیدی در سرشت انسانی
  نقدی بر نمایش راهبان معبد وانگ

  نشان همزادی نیکی و پلیدی در سرشت انسانی

  ایران تئاتر _بهنام حبیبی : نمایش «راهبان معبد وانگ» نوشته محمد رضا کوهستانی و کارگردانی احمد سلیمانی از ۲۳ آبان ماه هر شب به غیر از ایام عزاداری ساعت ۱۸:۳۰ در تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود

  |

  احمد سلیمانی نویسنده و کارگردان به ایران تئاتر گفت

نمایش یک دختر یک سرباز در باره ارزش های دفاع مقدس است
  احمد سلیمانی نویسنده و کارگردان به ایران تئاتر گفت

  نمایش " یک دختر یک سرباز" در باره ارزش های دفاع مقدس است

  احمد سلیمانی کارگردان با تجربه تئاتری در سال های اخیر حضور موثری در تئاتر داشته است و سال قبل هم نمایش" راهبان کلیسای معبد وانگ" را با موفقیت در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برد و جزو نمایش های پر مخاطب بود . کارگردانی که مثل خیلی از کارگردان شهرستانی در کارش پیشرفت خوبی داشته ...

  |

  نظرات کاربران