در حال بارگذاری ...
 • همزمان با دومین مسابقه تیم ملی فوتبال

  ساعت اجرای دو نمایش در تئاتر شهر تغییر کرد

  ساعت اجرای نمایش های به صحنه رفته در تالار اصلی و چهارسو مجموعه تئاتر شهر به دلیل همزمانی با دومین مسابقه تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی فوتبال تغییر کرد.

  به گزارش ایران تئاتر ساعت اجرای نمایش تالارهای اصلی و چهارسو در روز چهارشنبه 30 خرداد ماه  به دلیل همزمانی با دومین مسابقه تیم ملی فوتبال کشورمان در چهارچوب مسابقات جام جهانی تغییر کرد.
  بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته، روز چهارشنبه 30 خرداد ماه نمایش «مالی سوینی» به کارگردانی مرتضی میرمنتظمی در تالار اصلی ساعت 19:30 و نمایش «دیر راهبان» به کارگردانی کیومرث مرادی در تالار چهارسو ساعت 18:30 به صحنه خواهند رفت .
  این در حالی است که نمایش «تو مشغول مردنت بودی» به کارگردانی مژگان خالقی در تالار قشقایی ساعت 20، نمایش «تئاتر قجری» به کارگردانی داریوش رعیت در تالار سایه ساعت 18، نمایش «پلاس پلاس به توان دو» به کارگردانی سینا شفیعی در تالار سایه ساعت 20 و نمایش «تصادف قطار 5:25» به کارگردانی شقایق فتحی در پلاتو اجرا ساعت 18 میزبان علاقه مندان تئاتر خواهند بود.

   
  مطالب مرتبط

  جام جهانی و پیشنهادی برای اجرای نمایش(داستان پنجم )

تو کجا رفتی آنتونی؟
  جام جهانی و پیشنهادی برای اجرای نمایش(داستان پنجم )

  تو کجا رفتی آنتونی؟

  ایران تئاتر :در روزهای انتهایی جام جهانی وشگفتی های رقم خورده تا اینجای جام، بدنیست دنیای نمایش هم دوباره گوشه چشمی به آن داشته باشد و سوژه هایی را دستمایه اجرای تئاتر کند . ایران تئاتر به همین بهانه داستان های و گوشه های جذاب و دراماتیک فوتبالی را با هدف ایجاد و تسریع تعامل و ...

  |

  در گفت و گو با ایران تئاتر با کیومرث مرادی عنوان شد

شخصیت های دیر راهبان ویژگی قهرمانانه دارند
  در گفت و گو با ایران تئاتر با کیومرث مرادی عنوان شد

  شخصیت های دیر راهبان ویژگی قهرمانانه دارند

  ایران تئاتر:نمایش دیر راهبان نمایشی دراماتیک و گیرا در باره تقابل خرد با انگاره های غلط دینی است و کیومرث مرادی کارگردان کهنه کار و چیره دست به خوبی فضا سازی و موقعیت دراماتیک را در نمایشش خلق کرده است . کارگردانی که یکی دو سال اخیر اجراهای موفقی نظیر نامه های عاشقانه از خاور ...

  |

  نظرات کاربران