در حال بارگذاری ...
 • گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  شروع تابستان با 20 نمایش

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۲۰ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته آخر خرداد و اول تیرماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  به گزارش ایران تئاتر، در هفته پیش رو سالن‌های خصوصی میزبان نمایش‌هایی جدید در اولین ماه از دومین فصل سال 97 هستند. پردیس تئاتر شهرزاد با 3 سالن از 4 نمایش میزبانی میکند و عمارت نوفل لوشاتو در دو سالن پذیرای 3 اجرا است. همچنان در این هفته نمایش‌هایی همچون «خدای کشتار»، «شیطونی»، «کالاندولا» و... روزهای پایانی اجرای خود را سپری می‌کنند. در متن پیش‌رو نمایش‌هایی را که در هفته دوم تیرماه میهمان سالن‌های خصوصی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

   

  4 نمایش جدید در شهرزاد

  نمایش«یک دقیقه و سیزده ثانیه» نوشته محمد چرمشیر و بهمن عباسپور و به کارگردانی شهرام گیل آبادی ساعت 21 در سالن 1 پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش پانته آ بهرام، سیما تیرانداز، مینا دریس و لادن مستوفی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: کسی می تواند خودش را در یک دقیقه و سیزده ثانیه تعریف کند؟ اکسیر گمشده انسان " حرف " است. تئاتر یک دقیقه و سیزده ثانیه اثری از گروه  تئاتر ب نمایشی تعاملی است که سعی می کند فضا را برای همگرایی، پیوستگی و همراهی آماده کند. در این تئاتر فاصله بین صحنه و تماشاگر از بین می رود تا تماشاچی کنشگر در تعامل دو سویه اثر را به غایت برساند. بهای بلیط این نمایش 36000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش«خدای کشتار» نوشته یاسمینا رضا و به کارگردانی علی سرابی ساعت 20:30 و 22:30 در سالن 2 پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش مارال بنی آدم، ستاره پسیانی (میهمان از گروه بازی)، علی سرابی و نوید محمد زاده به ایفای نقش می‌پردازند. در خلاصه نمایش آمده: پسر یازده ساله خانواده ری با چوب دستی دو دندان هم‌کلاسی خود را شکسته است. خانواده ری برای دل‌جویی و تفاهم به خانه خانواده اولیه می‌آیند. در آغاز روابط بسیار متمدنانه است اما کم‌کم خشونت موجود در روابط و وحشی‌گری نامتمدنانه‌شان بروز می‌کند و وضعیتی بسیار کمیک و در عین حال تاسف‌بار به‌وجود می‌آورد. بهای بلیط این نمایش 40000، 45000 و  50000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش«آپارتاید» به نویسندگی و کارگردانی نگین ضیایی ساعت 19:30 در سالن 3 پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش سپیده ضیایی، شادی ضیایی، حمیدرضا کمالپور و رامین معصومیان ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: چهار نفر در پانسیونی در کنار هم زندگی میکنند.طی اتفاقی یکی از این ۴ نفر میمیرد.مرگ او مسیر زندگی ۳ نفر دیگر را مشخص میکند. بهای بلیط این نمایش 24000 و 30000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش«دلاک‌ها» نوشته فرهادنقدعلی و کارگردانی شهرام عبدلی ساعت 21:30 در سالن 3 پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش بهرام ابراهیمی، عمار تفتی، جمشید صفری، علی عطایی حور، محمد باقر مرادی، مجتبی طباطبایی و شهرام عبدلی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: غلوم سیاه دسته‌ی مطربها سالها برای رسیدن به عشقش شیرین، دختر ابرام (رییس دسته) به هر کاری در این دسته تن داده است و حال درچند قدمی رسیدن به معشوق خود می باشد. شب حنا بندان غلوم، مصادف با کشته شدن دلاک مخصوص پادشاه شده و به دستور پادشاه چهل روز درِ گرمابه های شهر بسته است. بهای بلیط نمایش 35000 تومان می‌باشد.


  شیطونی همچنان در تئاتر مستقل تهران

  نمایش«شیطونی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی کوشکی ساعت 19 در تئاتر مستقل تهران اجرا می‌شود. در این نمایش حسین برفى نژاد، الهام جدی، شهروز دل افکار، مهدی کوشکى و دریا یاسری بازی می‌کنند. بهای بلیط نمایش 25000، 30000 و 35000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش «رژه کور» نوشته پیتر هانتکه و به کارگردانی علیرضا طاهری ساعت 21 در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود. در این نمایش محمد‌حسین اثنی عشری، کیمیا فرخزاد، زینب براتی، سارا حسینی، غزاله نوروزی، هدیه صدر، گیسو نوعی، عاطفه علی‌محمدی، نوشین کمالی، نادر نعمتی، وهاب عباسی، پرهام رستم‌آبادی، سینوره کفاش طلب، سحر آقا‌جری، نیما ملک، منصوره اسدی، ریحانه جمشیدیان، مونا طلوع مروی، امیر محمدی، مصطفی الیاسی، امیر‌حسین بصیر، علی شجره، تندیس احمد‌وند، فاطمه معتبر‌زاده، پارمیدا صفدری، سارا صبری، کوشا ابراهیمی، ملیکا حسین‌پور و الهه نورانی به ایفای نقش می‌پردازند. «رژه کور» براساس نمایشنامه «اتهام به خود» نوشته پترهانتکه (ترجمه‌ی حسن ملکی) و انیمیشن کوتاه «تانگو» ساخته‌ی زبگنیو ریبچنسکی اجرا می‌شود. در خلاصه نمایش آمده: این تئاتر یک قطعه کلامی و تصویری است برای عده‌ای مرد و عده‌ای زن. نقش ندارد و موقعیت انسان را در بستر زندگی روزمره بررسی می‌کند و به اینکه انسان آن چیزی نیست که بوده و می‌تواند باشد اشاره دارد. بهای بلیط این نمایش 30000 و 35000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  تئاتر باران؛ میزبان دو نمایش

  نمایش «کالاندولا» که به صورت گروهی نوشته شده و کارگردانی آن بر عهده احمد سلگی است؛ ساعت 17 در تئاتر باران اجرا می‌شود. در این نمایش که پروژه پایانی کارگاه «از فکر تا اجرا» است؛ فائزه اشراقی، مهشید باقری، ظهیرالدین جعفری، ملیکا حجیری، عباس خداقلی زاده، اشکان دلاوری، ابوالفضل سلحشور، هانیه صحرانورد، روژین صدرزاده، علی کارگری، نگین محمود زاده، مصطفی نوذریان و ریحانه ورودی به اجرا می‌پردازند.  این نمایش یک اجرای محیطی است و در خلاصه آن آمده: به ساختمان شماره ۱۲۲۱ خوش آمدید. در این ساختمان هیچ وقت هیچ چیز از یاد هیچ کس نمی‌‎رود. بهای بلیط نمایش 20000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش«شبیه یک رهایی ورای یک نفس» به نویسندگی سروناز زمانی و کارگردانی ساناز زمانی ساعت 21 در تئاتر باران به صحنه می‌رود. در این نمایش مهدی بوسلیک، جواد پولادی، سارا شاهرودیان، شهاب عباسیان، مریم نقیبی و صدای خانم محمودی: الهام شعبانی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: سخت‌تر می‌دونی چیه؟ اینکه هر شبی که می‌خوابی ندونی فردا صبح چشماتو باز می‎کنی یا نه! بهای بلیط نمایش 25000 تومان می‌باشد.

   

  عمارت نوفل لوشاتو؛ 3 نمایش

  نمایش«غرب غم‌زده» به نویسندگی مارتین مک‌دونا و کارگردانی دانیال نمازی ساعت 19 در سالن دو عمارت نوفل لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش طاها محمدی، احمد سیارستمی، سارنگ بهمنی و دلارام اسدی ایقای نقش می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 25000 تومان در نظر گرفته شده است.


  نمایش«پشت کلانتری، کوچه اول، تیر چراغ برق» نوشته علی اصغری و به کارگردانی سجاد نوبهاری ساعت 21:15 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش مهدی برنس، سعیده جمشیدی، کیانا طالبی، کیان غلامی، یوسف فروتن، ‌ ارسلان محمدی و سعید نقی لو بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده:در یکی از کلانتری‌های شهر تهران ۲ ساعت مانده به سال تحویل سرباز شهرستانی از هم خدمتی‌های خود می‌خواهد که یک نامه به زبان ترکی برای نامزد او بنویسند که مورد تمسخر سربازهای دیگر قرار می‌گیرد و همین مسئله باعث دعوا می‌شود. بهای بلیط نمایش 25000 تومان می‌باشد.

   

  نمایش«حساب پرداخت نمیشه؟» نوشته داریو فو و به کارگردانی مهدی خالدی و امیر رمضانی ساعت 21:45 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. در این نمایش الهام وصال، گلسا ادبی، پیام رحیمی، پریچهر قاسمی و ایمان ده‌یادگاری بازی می‌کنند. بهای بلیط نمایش 25000 تومان می‌باشد.

   

  چشم‌اندازی در شانو

  نمایش«چشم اندازی در مه» به نویسندگی و کارگردانی ابوالقاسم معارفی ساعت 21 در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود. در این نمایش  علیرضا درویش نژاد، شقایق مسافر. قدرت الله دلاوری، فروغ بهرامی، حمیدرضاسعیدپور، فرداد صفاخو و صادق توکلی بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 35000 تومان می‌باشد.

   

  نمایشی متفاوت در عمارت روبه‌رو

  نمایش«مویرگ» به نویسندگی و کارگردانی محمد کارخانه ساعت 18 در عمارت روبه‌رو به صحنه می‌رود. در این نمایش علیرضا شاندیز، امین محمودی، فرگل موسوی و فرناز فرائیدی به ایفای نقش می‌پردازند. در خلاصه نمایش آمده: در قرنطینه ای در یک مرکز غیر قانونی خودکشی دو بیمار اتانازی محکومند آخرین شب زندگی خود را با هم بگذرانند تا موعد مرگشان فرا برسد. بهای بلیط این نمایش 20000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

   مهرگان؛ میزبان نمایشی جدید

  نمایش«زنبور» نوشته بهزاد آجانی و به کارگردانی بهزاد آقاجانی و محمد مطهری پور ساعت 20 در سالن 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش محمد مطهری‌پور ایفای نقش کرده و پیش از این در تماشاخانه دا به صحنه رفته است. در خلاصه نمایش آمده: شخص کبوتر بازی به نام زنبور که قصد خراب کردن خانه اجدادیش را دارد، از کودکی خود می‌گوید. زنبور یک مونولوگ (تک گویی) است این بار از زبان کبوتر بازی از قشر کوچه و بازار که از مشکلاتش و از عشق نافرجامش، می‌گوید. بهای بلیط این نمایش 20000 تومان است.

   

  نمایش«خرده جنایت‌های زناشوهری» به نویسندگی اریک امانوئل اشمیت و کارگردانی رحمان خوب‌زاده ساعت 19:30 و 21 21 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود. در این نمایش نسیم ادبی و مرتضی اسماعیل‌کاشی بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 30000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  نمایش«زخم‌های وحشتناک زمین بازی» نوشته راجیو جوزف و به کارگردانی علی منصوری ساعت 21 در سالن 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش آیه کیان‌پور و محمد صدیق‌مهر ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: دوستی و عشق پرفراز و نشیب یک دختر و پسر از ۸ تا ۳۸ سالگی. عشقی که شبیه هیچ عشقی نیست یا مثل هر عشق دیگر پر از زخم و جراحت است. بهای بلیط نمایش 30000 تومان می‌باشد.

   

  ویتسک در تماشاخانه دا

  نمایش «ویتسک» با نگاهی به «وُیتسِک» اثرگئورک بوشنر و ترجمه ناصرحسینی مهر به کارگردانی سینا احمدی ساعت 20:45 در تماشاخانه دا اجرا می‌شود. در این نمایش امین آثم، سینا احمدی، کیمیا رازقی، مهدی عطاریان، مهرشاد مقدسی، کاظم موسوی، امیرحسین موسوی، شاهین ولی زاده و امیرحسین هرمزی نصیری بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: ویتسک یک مورد/فرد از بین تمامی موارد یک آسایشگاه نظامی است که در نهایت مجبور به عریان کردن خشونت فروخورده‌ی خود می‌شود. بهای بلیط نمایش 25000 تومان در نظر گرفته شده است.

   

  مجموعه پدرخوانده؛ مجموعه‌ای تازه تاسیس

  نمایش «پرونده شماره 81» به نویسندگی و کارگردانی امیرمحمد مهاجری ساعت 19 در مجموعه پدرخوانده به صحنه می‌رود. در این نمایش فائزه احمدی، نوید باقری، سید محمدعلی جویره، بهاره سنایی راد، محمدحسن فرازبخت، امیرمحمد مهاجری و علی ‌هادی پسیان به ایفای نقش می‌پردازند.  در خلاصه نمایش آمده: در بار استن قتلی اتفاق می‌افتد و مریل و استیو در پی حل آن هستند. بهای بلیط این نمایش 20000 تومان می‌باشد.

   

  تماشاخانه مشایخی با دو نمایش

  نمایش «داستانی بدون ازمرلدا» نوشته اشکان ضابط محبوب و به کارگردانی امیرعلی ابراهیمی ساعت 20 در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی اجرا می‌شود. در این نمایش امیر علی ابراهیمی، یاسمن آریانی، نغمه اسلامی و سینا آذربایجانی بازی می‌کنند. در خلاصه این نمایش آمده: فیلیپ روی مبل خانه خوابیده که ساعت ۳ پس از نیمه شب درب خانه اش به صدا در میاید و فردی خودش را لویی معرفی میکند، فیلیپ به وی میگوید اشتباه آمده که ناگهان زنی از اتاق خواب فیلیپ بیرون میاید و میگوید همسر وی است. بهای بلیط این نمایش 20000 تومان تعیین شده است.

   

  نمایش «زاغ» نوشته آرش منصوری و به کارگردانی حسن همتی ساعت 18:30 در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه می‌رود. در این نمایش الهه ناظری و پژمان احمدی به ایفای نقش می‌پردازند. در خلاصه این نمایش آمده: رعنا و بشیر نسبت فامیلی دارند و به علت مشکلات خانوادگی ناخواسته وارد جرایانی میشوند که زندگیشون رو عوض میکنه.
  مطالب مرتبط

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

سالن های خصوصی؛ میزبان 25 نمایش در اواسط دی ماه
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  سالن های خصوصی؛ میزبان 25 نمایش در اواسط دی ماه

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 25 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در اواسط دی ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

19 نمایش در آخرین هفته تیرماه
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  19 نمایش در آخرین هفته تیرماه

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 19 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته آخر تیرماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

23 نمایش در روزهای ابتدایی جام جهانی 2018
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  23 نمایش در روزهای ابتدایی جام جهانی 2018

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 23 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته آخر خرداد و اول تیرماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

12 سالن خصوصی؛ 34 نمایش
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  12 سالن خصوصی؛ 34 نمایش

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 34 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته سوم اردیبهشت ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

33 نمایش در آخرین روزهای آخرین ماه پاییز
  گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

  33 نمایش در آخرین روزهای آخرین ماه پاییز

  ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با 33 اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در هفته سوم آذر ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

  |

  نظرات کاربران