در حال بارگذاری ...
 • «وخداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» به ارومیه می‌رود

  اکبر صادقی، نمایش «وخداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» در شهر ارومیه به روی صحنه می برد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از تئاتر اردبیل، نمایش «و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» کار هنرمندان اردبیلی که منتخب بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی اردبیل و برگزیده دومین همایش نمایش های برگزیده جشنواره های تئاتر استان های کشور  است و در  سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر هم حضوری موفق و تحسین برانگیز داشت، پس از اجرا در اردبیل، تهران و بیله سوار، روزهای نوزدهم تا بیست و چهارم تیرماه سال جاری در پلاتوی سایه فرهنگ سرای هنر شهر ارومیه به صحنه می‌رود.

  این نمایش نوشته و کار اکبر صادقی است و پریسا صدایی آذر، ندا امامی و اکبر صادقی در آن ایفای نقش می‌کنند.

  نمایش«وخداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» در بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی اردبیل ضمن دریافت جوایز نمایشنامه برتر، بازیگری اول و دوم زن، بازگری دوم مرد، کارگردانی اول، طراحی صحنه و موسیقی، به عنوان نمایش منتخب این جشنواره، حضوری موفق در دومین همایش نمایش های برتر جشنواره های تئاتر استان‌های کشور که در تهران برگزار شد، داشت و با انتخاب هیئت داوران این همایش به عنوان یکی از نمایش های برتر استان ها، راهی سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد.

  این نمایش در جشنواره تئاتر فجر کاندیدای دریافت جوایز طراحی صحنه و بازیگری زن بود. محمدرضا عرفانی، امین موسوی، عزیز داش تیموری، حامد حیدری باریس، حسین خدایی، مونا زارع، وحید شاکر، یوسف دادجو و صبا کاتب عوامل اجرایی نمایش «وخداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» هستند.

   
  مطالب مرتبط

  نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل:

بسیاری از آسیب های اجتماعی و فرهنگی را بانمایش می توان درمان کرد
  نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل:

  بسیاری از آسیب های اجتماعی و فرهنگی را بانمایش می توان درمان کرد

  ایران تئاتر:جاوید رخشانی، مدیرگروه تئاتر نیم رخ و نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان با مثبت ارزیابی کردن جشنواره تئاتر فجر و بخش استان آن، گفت: بسیاری از آسیب های اجتماعی و مشکلات فرهنگی را با ارائه آثار نمایشی می توان درمان کرد .

  |

  اتابک نادری:

مجید واحدیزاده در مورد تئاتر و زندگی خیلی حرف ها برای گفتن داشت
  اتابک نادری:

  مجید واحدیزاده در مورد تئاتر و زندگی خیلی حرف ها برای گفتن داشت

  مسئول اموراستان های اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی در مراسم اولین سالگرد فوت مجید واحدیزادعه با اعلام اینکه، زنده یاد واحدیزاده در اعتلای تئاتر اردبیل در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نقشی ویژه و برجسته داشت، گفت: مجید واحدیزاده در مورد تئاتر و ...

  |

  نظرات کاربران