در حال بارگذاری ...
 • «وخداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» به ارومیه می‌رود

  اکبر صادقی، نمایش «وخداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» در شهر ارومیه به روی صحنه می برد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از تئاتر اردبیل، نمایش «و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» کار هنرمندان اردبیلی که منتخب بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی اردبیل و برگزیده دومین همایش نمایش های برگزیده جشنواره های تئاتر استان های کشور  است و در  سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر هم حضوری موفق و تحسین برانگیز داشت، پس از اجرا در اردبیل، تهران و بیله سوار، روزهای نوزدهم تا بیست و چهارم تیرماه سال جاری در پلاتوی سایه فرهنگ سرای هنر شهر ارومیه به صحنه می‌رود.

  این نمایش نوشته و کار اکبر صادقی است و پریسا صدایی آذر، ندا امامی و اکبر صادقی در آن ایفای نقش می‌کنند.

  نمایش«وخداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» در بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی اردبیل ضمن دریافت جوایز نمایشنامه برتر، بازیگری اول و دوم زن، بازگری دوم مرد، کارگردانی اول، طراحی صحنه و موسیقی، به عنوان نمایش منتخب این جشنواره، حضوری موفق در دومین همایش نمایش های برتر جشنواره های تئاتر استان‌های کشور که در تهران برگزار شد، داشت و با انتخاب هیئت داوران این همایش به عنوان یکی از نمایش های برتر استان ها، راهی سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شد.

  این نمایش در جشنواره تئاتر فجر کاندیدای دریافت جوایز طراحی صحنه و بازیگری زن بود. محمدرضا عرفانی، امین موسوی، عزیز داش تیموری، حامد حیدری باریس، حسین خدایی، مونا زارع، وحید شاکر، یوسف دادجو و صبا کاتب عوامل اجرایی نمایش «وخداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» هستند.

   
  مطالب مرتبط

  فرهاد قائمیان :

در سایه حمایت صحیح تئاتر شهرستان‌ها قابلیت جهانی شدن دارند
  فرهاد قائمیان :

  در سایه حمایت صحیح تئاتر شهرستان‌ها قابلیت جهانی شدن دارند

  فرهاد قائمیان بازیگر تئاتر سینما و تلویزیون که در کرج به تماشای نمایش « و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» از اردبیل نشست در باره این نمایش گفت: اکبر صادقی برای خلق این اثر نمایشی جوایز متعددی  گرفته و دعوت شده و منتخب اجرا در فستیوال کازان روسیه، آستانه قزاقستان، ...

  |

  نظرات کاربران