در حال بارگذاری ...
 • برای اجرا در تئاترشهر؛

  پوستر جدید کمدی موزیکال خسیس رونمایی شد

  نمایش کمدی موزیکال خسیس با ترجمه ، طراحی و کارگردانی مریم کاظمی که قرار است از ۲۱ تیر ماه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برود ، پوستر جدید خود را رونمایی کرد.

  طراحی پوستر و بروشور این نمایش را پریسا فلاح زاده و هژیر مهرآوران انجام داده اند که تصویر حسین محب اهری در مرکز آن کار شده است.
  این نمایش که کاری از گروه تئاتر مستقل به شمار می رود ، با هنرمندی حسین محب اهری ،جمشید جهانزاده،ساقی زینتی، افشین زارعی،هومن رهنمون، میلاد رمضانی ورجاوند، عرفان میدانلو، حسام کلانتری، حسین مزینانی، نازنین صفا، مهراد زمانی، فاطمه خدابنده لو، سعید قره داغلی، حسن همتی، سعید تاجیک، مهدی رمضانی، شادی کارآیین،نرگس صفامنش،سمیه بیگی، سعید طاهرخانی، مجید مظفری، تانیا زارع، شقایق اصلانی، علی قره خانی، بیتا اتفاق، سما احمدی و سبا کریمیان اجرا می شود.
  بازیگران خردسال امیرعلی بنی هاشم،باران خسرو نژاد، مانی مصحفی، فریماه کیهانی، افرا فردافشار نیز در این نمایش موزیکال بازی دارند.
  این اثر نمایشی که با اجرای موسیقی زنده همراه است ارکستری متشکل از هفت نوازنده و 4 خواننده دارد. تنظیم قطعات و سرپرست ارکستر نیز فرید نوایی است.
  نوازندگان امیر سلیمانی مقدم،حمید ابراهیمی،هیوا محمود زاده دربندی ،بنیامین قهرمان، سحر بغدادی، علیرضا ترابی و شکیلا کیانی هستند. در گروه خوانندگان این ارکستر نیز مهسا گرگین، مهراد زمانی، پرستو سیار ومحمد کاظم یوسفیان اجرا می کنند.
  در گروه کارگردانی سمیرا مهدوی - آزیتا خرمی، مدیران صحنه سعید قره داغلی - شقایق اصلانی، طراح صحنه رضا مهدی زاده، طراح نور رضا خضرایی، طراح لباس مژگان عیوضی، طراح گریم و کلاه گیس افسانه قلی زاده، مجری طرح امیرحسین شفیعی، گروه تولید حسین بنیاد، علیرضا فتاحی، شهداد قهرمانی هستند. عکاس امیر عابدی، دستیار لباس آزاده چهره قانی، روابط عمومی گروه زهرا شایان فر، گروه تبلیغات مجازی گروه هنری پژواک، مشاور تبلیغات رسانه مریم شریعتی، طراحی و ساخت تیزر بهنام فردافشار، سجاد ایرانمنش،امین ملک زاده و مدیر اجرایی گروه: جواد اعرابی، تبلیغات گروه تئاتر مستقل نیز از جمله همکاران این پروژه محسوب می شوند.
  کمدی موزیکال خسیس در ساعت 20 سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود و علاقه مندان می توانند بلیط های دو روز اول اجرای این نمایش را از طریق سایت ایران نمایش http://www.irannamayesh.com/theater/8264 پیش خرید کنند. شماره تلفن های گروه تئاتر مستقل 09190776098، 09357408597 ،  09302328190 نیز برای رزرو و هماهنگی اعلام شده اند.

   
  مطالب مرتبط

  نقد نمایش «خسیس» با کارگردانی مریم کاظمی

خسیسی که بر هر زمان و مکانی قابل انطباق است
  نقد نمایش «خسیس» با کارگردانی مریم کاظمی

  خسیسی که بر هر زمان و مکانی قابل انطباق است

  سید علی تدین صدوقی: نمایش «خسیس» پس از اجرا در پردیس تئاتر تهران چندی است که در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه رفته است واجراهای موفقی را داشته.  موضوع نمایش «خسیس» به گونه ای است که می تواند امروز نیز کاربرد داشته باشد.

  |

  به پاس چهار دهه فعالیت

یک پلاتو به نام حسین محب اهری در شهر اهر نامگذاری شد
  به پاس چهار دهه فعالیت

  یک پلاتو به نام حسین محب اهری در شهر اهر نامگذاری شد

  پس از اجرای نمایش «خسیس» به کارگردانی مریم کاظمی با حضور هنرمندان و مسئولان شهرستان اهر از محب اهری تقدیر شد. علیرضا آقازاده در این مراسم از نامگذاری یک پلاتوی نمایشی به نام محب اهری در شهرستان اهر خبر داد.

  |

  به بهانه اجرای نمایش خسیس به کارگردانی مریم کاظمی

در ستایش مبارزی به نام حسین محب اهری
  به بهانه اجرای نمایش خسیس به کارگردانی مریم کاظمی

  در ستایش مبارزی به نام حسین محب اهری

  ایران تئاتر- داریوش نصیری*: بیایید همه مردم شهر را دعوت کنیم برای دیدن، اول دیدن بزرگمردی به نام حسین محب اهری عزیز و هنرنمایی اش، و سپس دیدن نمایش خسیس مولیر به کارگردانی مریم کاظمی در سالن اصلی تئاتر شهر در ساعت 20.

  |

  مریم کاظمی در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر مطرح کرد

نمایش هنر تبدیل تفکر به تصویری قابل فهم و قابل تکثیر برای مخاطبان است
  مریم کاظمی در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر مطرح کرد

  نمایش هنر تبدیل تفکر به تصویری قابل فهم و قابل تکثیر برای مخاطبان است

  ایران‌تئاتر: استفاده از نمایشنامه‌های معروف و نام آشنای خارجی برای اجرا بر روی صحنه تئاتر و همزمان کوشش برای آداپته کردن آن با حال و هوای فرهنگ ایرانی، ابتکاری در خور تحسین و درست است و مریم کاظمی در خسیس به درستی موفق به چنین کاری شده است.

  |

  نظرات کاربران