در حال بارگذاری ...
 • با پایان اجرای دو نمایش در تماشاخانه ایرانشهر

  «آمیزقلمدون» و «درنیومده بود» میزبان بیش از دوهزار تماشاگر شدند

  نمایش‌های «آمیزقلمدون» و «درنیومده بود» در مجموع با میزبانی از ۲۱۷۸ مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش‌های«آمیز قلمدون»» به کارگردانی هادی مرزبان با ۱ هزار و 459مخاطب و «درنیومده بود» به کارگردانی سعید زارعی با 719مخاطب،  به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.
  نمایش‌های «آمیزقلمدون» و  «درنیومده بود»، که به ترتیب از 24خرداد و 3تیرماه در ساعت‌های 19 و 21 اجرای عمومی خود را در سالن‌ ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده بودند، شامگاه جمعه 22 تیرماه به کار خود در این مجموعه پایان دادند.
  نمایش «آمیزقلمدون » به کارگردانی هادی مرزبان در 23 اجرای خود پذیرای 1 هزار و 459مخاطب بود. از این تعداد مخاطب،769 مخاطب با بلیت‌های 40 و 30  هزار تومانی، 345 مخاطب با بلیت‌های 15 و 20  هزار تومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد 345 مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.
  طبق این آمار، فروش نمایش «آمیزقلمدون» طی 23 اجرا مبلغ 33 میلیون و 980هزار تومان بوده است.
  نمایش «درنیومده بود» به کارگردانی سعید زارعی نیز در 16 اجرای خود پذیرای 719 مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، 378مخاطب با بلیت‌های 25 هزار تومانی و 181 مخاطب با بلیت 20 هزار تومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد160 مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.
  طبق این آمار، فروش نمایش «درنیومده بود» طی 16 اجرا مبلغ 13 میلیون و 70 هزار تومان بوده است.
  مطالب مرتبط

  سید مجتبی حسینی در مراسم ده سالگی تماشاخانه ایرانشهر:

تئاتر امروز از مصادیق توسعه و تعالی جامعه شهری است
  سید مجتبی حسینی در مراسم ده سالگی تماشاخانه ایرانشهر:

  تئاتر امروز از مصادیق توسعه و تعالی جامعه شهری است

  سید مجتبی حسینی در مراسم ده سالگی تماشاخانه ایرانشهر گفت: تئاتر امروز مصداق موثر از مصادیق توسعه و تعالی جامعه شهری است؛ و این فرصت مغتنم می تواند مستوره ای باشد از امتزاج ابواب و اذهان گوناگون بر صحنه که خود شکل و شمایلی از شهر و شهروندان است.

  |

  نظرات کاربران