در حال بارگذاری ...
 • با پایان اجرای دو نمایش در تماشاخانه ایرانشهر

  «آمیزقلمدون» و «درنیومده بود» میزبان بیش از دوهزار تماشاگر شدند

  نمایش‌های «آمیزقلمدون» و «درنیومده بود» در مجموع با میزبانی از ۲۱۷۸ مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش‌های«آمیز قلمدون»» به کارگردانی هادی مرزبان با ۱ هزار و 459مخاطب و «درنیومده بود» به کارگردانی سعید زارعی با 719مخاطب،  به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.
  نمایش‌های «آمیزقلمدون» و  «درنیومده بود»، که به ترتیب از 24خرداد و 3تیرماه در ساعت‌های 19 و 21 اجرای عمومی خود را در سالن‌ ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده بودند، شامگاه جمعه 22 تیرماه به کار خود در این مجموعه پایان دادند.
  نمایش «آمیزقلمدون » به کارگردانی هادی مرزبان در 23 اجرای خود پذیرای 1 هزار و 459مخاطب بود. از این تعداد مخاطب،769 مخاطب با بلیت‌های 40 و 30  هزار تومانی، 345 مخاطب با بلیت‌های 15 و 20  هزار تومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد 345 مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.
  طبق این آمار، فروش نمایش «آمیزقلمدون» طی 23 اجرا مبلغ 33 میلیون و 980هزار تومان بوده است.
  نمایش «درنیومده بود» به کارگردانی سعید زارعی نیز در 16 اجرای خود پذیرای 719 مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، 378مخاطب با بلیت‌های 25 هزار تومانی و 181 مخاطب با بلیت 20 هزار تومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد160 مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.
  طبق این آمار، فروش نمایش «درنیومده بود» طی 16 اجرا مبلغ 13 میلیون و 70 هزار تومان بوده است.
  مطالب مرتبط

  به دلیل آسیب‌دیدگی بازیگر روی صحنه؛

«کمدی الهی؛ جلدِ برزخ» به اجرای پایانی رسید
  به دلیل آسیب‌دیدگی بازیگر روی صحنه؛

  «کمدی الهی؛ جلدِ برزخ» به اجرای پایانی رسید

  نمایش «کمدی الهی؛ جلد برزخ» به کارگردانی ابراهیم پشت‌کوهی،که از روز سه‌شنبه 25 دی در سالن استاد ناظرزاده‌کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته بود، با آسیب‌دیدگی مجید کشاورز ـ بازیگر نمایش ـ از ناحیه دست و در حین اجرا، امروز چهارشنبه 10 بهمن با آخرین اجرای خود میزبان ...

  |

  نظرات کاربران