در حال بارگذاری ...
 • همزمان با استقبال مخاطبان از نمایش

  دومین تیزر نمایش «ریچارد سوم اجرا نمی‌شود» منتشر شد

  همزمان با استقبال مخاطبان از نمایش «ریچارد سوم اجرا نمی‌شود» دومین تیزر این نمایش نیز منتشر شد.

  به گزارش ایران تئاتر «ریچارد سوم اجرا نمی‌شود» با دراماتورژی و کارگردانی این نمایش روح‌الله جعفری است و گروه تئاتر گیتی دومین تیزر این نمایش را منتشر کرد. هر دو تیزر این نمایش را علی زندیه ساخته است.
  این نمایش، روایت برهه‌ای از زندگی کارگردانی است که در روسیه اجازهاجرای نمایش به او داده نمی‌شود.
  فروش اینترنتی بلیت نمایش «ریچارد سوم اجرا نمی‌شود» که ماتئیویسنی‌یک آن را نوشته و اصغر نوری مترجم آن است، در سایت تیوال آغازشده است.
  بازیگران این نمایش به‌ترتیب ورود به صحنه حمید رحیمی، نسیم شجاعی، پوریا سلطان‌زاده، شهاب عباسیان، حسام‌الدین مختاری، مهدی بجستانی، محمد فرجی‌پو، آذر خوارزمی، حمید حبیبی‌فر، ندا حاجی‌بابایی، سیدرضا علوی، کامیار محبی و مجید رحمتی هستند.
  نمایش «ریچارد سوم اجرا نمی‌شود» از روز یکشنبه 31 تیر تا پایان مرداد،ساعت ۱۹:۴۵ در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر به‌ صحنه می‌رود.
  مطالب مرتبط

  روح‌الله جعفری در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

با هر اثر نمایشی، خود را به چالش می‌کشم
  روح‌الله جعفری در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

  با هر اثر نمایشی، خود را به چالش می‌کشم

  ایران‌تئاتر: روح‌الله جعفری در تازه‌ترین اثر نمایشی خود، جهانی تیره و خفقان‌آور از گوشه‌ای از زندگی و اندیشه‌های نویسنده - کارگردان نوگرا به‌نام وِسوالود میرهولد را در برابر دیدگان مخاطب ،به‌گونه‌ای نمایش می‌دهد که بتواند به‌طور عینی و ملموس، این شرایط خفقان‌آور از ...

  |

  نگاهی به نمایش ریچارد سوم اجرا نمی شود؛

به صحنه بردن سیاهی
  نگاهی به نمایش ریچارد سوم اجرا نمی شود؛

  به صحنه بردن سیاهی

  ایران تئاتر- احمد عظیمی:نمایشنامه ریچارد سوم اجرا نمی شود ایده اصلی اش را از اتفاقی واقعی گرفته است؛ ماجرای به صحنه بردن نمایشنامه ریچارد سوم اثر شکسپیر در اتحاد جماهیر شوروی به کارگردانی واسولد میرهولد.

  |

  نظرات کاربران