در حال بارگذاری ...
 • توسط باشگاه تئاتر فرهنگسرای ارسباران:

  نمایش «ریچاد» در سیزدهمین نشست نقد صحنه بررسی می‌شود

  سیزدهمین نشست نقد صحنه با حضور حمیدرضا نعیمی، حامد کمیلی، شقایق فراهانی، بهناز نازی، مهرداد پازوکی، نیما خسروی، محسن حسینی و بهزاد صدیقی و با همکاری موسسه ی افرامانا در سالن ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزارمی شود.

  به گزارش ایران تئاتر در سیزدهمین نشست نقد صحنه،ریچارد نوشته و کارگردانی حمیدرضا نعیمی بر اساس نمایش نامه ی ریچارد سوم ویلیام شکسپیر ساعت 18 روز شنبه 13 تیرماه ۹۷ در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزارمی شود.
  بر اساس این گزارش، در این نشست نقد صحنه محسن حسینی(کارگردان، مدرس، بازیگر تئاتر و طراح حرکت) و بهزاد صدیقی (نمایش نامه نویس و دبیر نشست های نقد صحنه)، حمیدرضا نعیمی(نمایش نامه نویس، بازی گر و کارگردان تئاتر) به همراه حامد کمیلی، شقایق فراهانی و بهناز نازی (بازی گران) درباره ی این اثر گفت وگو خواهندکرد.
  این‌ گزارش در ادامه می افزاید:  نمایش ریچارد که از 19 تیرماه ۹۷ با بازی حامد کمیلی، بهناز نازی، شقایق فراهانی، کتانه افشاری نژاد، یعقوب صباحی، منوچهر علیپور، کامبیز امینی، فرید قبادی، رضا جهانی، محسن سالاری، ایمان سلگی، اشکان دلاوری، علی گلشنی، عیسی حسینی، امیرارسلان خالویی، مجتبی بابایی فرد، سپاس رضایی، محمد نیازی، عطا مقیمی، افشین حسنلو، آرش علیقلیان، پرهام ابراری، فرهاد قدیم خانی، حسین عارف، اشکان شریعت، صالح لواسانی، امید شوندی به روی صحنه رفته، تا 26 مردادماه سال جاری در تالار وحدت اجرا می شود.
  یادآور می شود سلسله نشست های نقد صحنه توسط باشگاه تئاتر فرهنگ سرای ارسباران با همکاری موسسه ی افرا مانا با هدف نقد و بررسی نمایش های در حال اجرای تهران، هر ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.  
  علاقه مندان برای شرکت در این نشست می توانند در تاریخ یادشده به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا، فرهنگسرای ارسباران، سالن استاد ذوالفقاری مراجعه کنند یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.
  مطالب مرتبط

  نقدی بر نمایش ریچارد به کارگردانی حمیدرضا نعیمی

اینجا ریچارد سوم اجرا می شود
  نقدی بر نمایش ریچارد به کارگردانی حمیدرضا نعیمی

  اینجا ریچارد سوم اجرا می شود

  ایران تئاتر-احمد عظیمی:اولین تصویری که مخاطب با آن روبرو می شود مردی است گوژپشت با پایی که آتلی به آن بسته شده. ریچارد در ضد نور ایستاده و سخن می گوید. این یک معرفی شخصیت تمام کننده برای مخاطب است؛ او همانطور که از تصویر ابتدایی برمی آید اولین چیزی که از خود نشان می دهد دورویی ...

  |

  محمد رضا فهمیزی کارگردان نمایش «مصاحبه»:

سرمایه و ثروت به سراغ تئاتر آمده است
  محمد رضا فهمیزی کارگردان نمایش «مصاحبه»:

  سرمایه و ثروت به سراغ تئاتر آمده است

  نمایش «مصاحبه» به کارگردانی محمدرضا فهمیزی برای دومین بار از 2 اردیبهشت در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران به روی صحنه رفت. فهمیزی در این گفت وگو درباره انگیزه به صحنه بردن یک اثر نمایشی و مشکلات پیش روی آن سخن گفت.

  |

  شکر خدا گودرزی در افتتاحیه نمایش «مصاحبه» مطرح کرد:

یک کار فرهنگیِ صادقانه
  شکر خدا گودرزی در افتتاحیه نمایش «مصاحبه» مطرح کرد:

  یک کار فرهنگیِ صادقانه

  زنگ آغاز اجرای عمومی نمایش "مصاحبه" به کارگردانی سید محمد رضا فهمیزی توسط شکر خدا گودرزی به صدا درآمد. گودرزی در این مراسم با اشاره به فعالیت های هنری و هنری فهمیزی گفت: او و دوستانش در کنار هم یک کار فرهنگیِ صادقانه را به سرانجام رسانده اند.

  |

  نظرات کاربران