در حال بارگذاری ...
 • شنبه های هر هفته به صحنه می‌رود

  «پس از برخورد جسم سخت به سر» در تماشاخانه باران

  «پس از برخورد جسم سخت به سر» ششمین تجربه سجاد داغستانی در تئاتر در مقام کارگردان است که از روز شنبه ۱۳ مرداد ماه در تماشاخانه باران به روی صحنه می رود.

  به گزارش ایران تئاتر «پس از برخورد جسم سخت به سر» که نویسندگی آن نیز برعهده سجاد داغستانی است، با تعداد اجرای محدود و فقط شنبه های هرهفته به روی صحنه می رود.
  سجاد داغستانی سرپرست گروه نمایش دال، فارغ التحصیل رشته عکاسی است و همچنین علاوه بر هنر نمایش دستی بر ادبیات نیز دارد و یک مجموعه شعر در سال ۹۵ با عنوان "گوش کن من صدای دوستت دارم می دهم" توسط نشر مایا از او منتشر شده است.
  پس از برخورد جسم سخت به سر روایت زندگی آدم هایی با مشکلات روحی روانی است که شاید خود ماییم. این نمایش با داستان ها و دغدغه های متفاوتی که در جهان پیرامونمان در حوزه ی سیاسی، اقتصادی و اجتماعی رخ می دهد برای مخاطبان اجرا و آن ها را به سمت اندیشیدن و گفتگو سوق می دهد.
  در این نمایش صرا اسدالهی، هادی احمدی، علیرضا حسن پور، اودین روشن، منصور تمیزی فر، بهنام شریفی و حسین فرجی به ایفای نقش می پردازند.
  مطالب مرتبط

  گفت وگو با علی هاشمی کارگردان نمایش «پاره‌های ساده»

زنان موجودات غیرقابل پیش بینی هستند!
  گفت وگو با علی هاشمی کارگردان نمایش «پاره‌های ساده»

  زنان موجودات غیرقابل پیش بینی هستند!

  ایران تئاتر:علی هاشمی کارگردان جوان و با استعداد تئاتری، بیش از یک دهه است که در تئاتر حضورِ مستمری دارد. «موش تو پیت حلبی»، «با جانی دپ در فتوشاپ»، «تنهایی شهر» «من و جزغاله های عاشقانه» از جمله اجراهای موفق تئاتری او هستند.

  |

  گفت‌وگو با «افروز فروزند»، نویسنده و کارگردان نمایش «مافیا»

صدای سفیدشدن موهایم را می‌شنوم!
  گفت‌وگو با «افروز فروزند»، نویسنده و کارگردان نمایش «مافیا»

  صدای سفیدشدن موهایم را می‌شنوم!

  ایران تئاتر_احمدرضا حجارزاده: سال گذشته وقتی افروز فروزند پس از دوازده سال دوری، با نمایش موفق «بهمن» به دنیای کارگردانی تئاتر بازگشت، دوستداران هنرهای نمایشی بی‌صبرانه منتظر اثر بعدی او ماندند، و اکنون این روزها نمایش تازه فروزند با عنوان «مافیا» در تماشاخانه باران روی ...

  |

  نظرات کاربران