در حال بارگذاری ...
 • داوران چهارمین جشنواره «تئاتر باران» معرفی شدند

  هانیه توسلی،ستاره اسکندری.نسیم ادبی.ساناز بیان و مهدی مشهوربه عنوان هیئت داوران بخش صحنه ای چهارمین جشنواره «تئاتر باران» معرفی شدند.

  به گزارش ایران تئاتر: هانیه توسلی،ستاره اسکندری.نسیم ادبی.ساناز بیان و مهدی مشهوربه عنوان هیئت داوران بخش صحنه ای چهارمین جشنواره «تئاتر باران»معرفی شدند و مسئولیت قضاوت 7 اثر نمایشی را از بین 70 نمایش ارائه شده به دبیرخانه جشنواره بر عهده خواهند داشت.

  به گزارش ایران تئاتر؛چهارمین جشنواره «تئاتر باران» از تاریخ 10 شهریور ماه سال جاری به مدت هفت روز در تئاتر باران برگزار خواهد شد.

  رضا بهاروند چهارمین جشنواره «تئاتر باران»با اعلام این خبر افزود: چهارمین جشنواره «تئاتر باران» از تاریخ 10 شهریور تا 17 شهریورماه سال جاری در تئاتر باران برگزار خواهد شد و بر اساس قوانین و مقررات، هئیت داوری 2 نمایش برگزیده را معرفی خواهند کرد.

  پیش از این مهدی مشهور، مهران رنجبر و مهدی شجاعی، مسئولیت انتخاب و بازبینی آثار صحنه ای متقاضی حضور در  جشنواره تئاتر باران را بر عهده داشتند.

  چهارمین جشنواره تئاتر باران با عنوان«جشنواره فغر» از تاریخ 10 شهریور ماه سال جاری ،در دو بخش اجرای صحنه‌‌ای و نمایشنامه‌خوانی و به دبیری رضا بهاروند برگزار می‌شود.

  لازم به ذکرست که تئاتر باران به منظور تشویق و حمایت از آموزش تئاتر و پشتیبانی و معرفی نسل جوان و فعال، اقدام به برگزاری جشنواره آموزشگاه‌های سینمایی و هنرهای نمایشی از میان هنرجویان و فارغ‌التحصیلان آموزشگاه‌های سینمایی و هنرهای نمایشی می‌کند.

  خانه فرهنگ و هنر مانا، سایت تیوال، گروه تئاترون، نشر افراز، نشر نودا،آموزشگا خانه تئاتر البرزحامیان این دوره از جشنواره هستند.
  مطالب مرتبط

  درنگی اجتماعی بر دهه شصت، در نمایش «هتلی‌ها»

تحمیل تاریخ به خاطره
  درنگی اجتماعی بر دهه شصت، در نمایش «هتلی‌ها»

  تحمیل تاریخ به خاطره

  نویسنده و کارگردان «هتلی‌ها» در بازنماییِ زیستِ خاص یک طبقه اجتماعی در پایان دهه شصت، موفق‌اند؛ طبقه‌ای که موقعیت‌اش بیش از هرچیز محصول شرایط اجتماعی‌ای است که از سر گذرانده. آدم‌ها، چه این‌که همچنان معتقد به اصولی بنیادین باشند (سهیلا) و چه نباشند (مجید)، متأثر از امر ...

  |

  در نشست نقد صحنه در فرهنگسرای ارسباران مطرح شد:

«خاموش خانه» بر پایه روایت تصویری و به شیوه تئاتر تجربی است
  در نشست نقد صحنه در فرهنگسرای ارسباران مطرح شد:

  «خاموش خانه» بر پایه روایت تصویری و به شیوه تئاتر تجربی است

  شانزدهمین نشست نقد صحنه با حضور مهدی مشهور، بنیامین اثباتی، سینا آزاد و بهزاد صدیقی عصر روز شنبه 26 آبان ماه 97 با همکاری موسسه افرامانا و بررسی و گفت‌وگو درباره تئاتر «خاموش خانه» در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران