در حال بارگذاری ...
 • دو بخش بین‌الملل و بازتولید جشنواره تئاتر مقاومت حذف شد

  دو بخش بین‌الملل و بازتولید به دلیل حمایت بیشتر از آثار داخلی در شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت اجرا نمی‌شود.

  به گزارش ایران تئاتر پس از پانزده دوره برگزاری جشنواره تئاتر مقاومت به صورت سراسری، امیر نصیربیگی، دبیر جشنواره شانزدهم تصمیم بر آن گرفت تا این جشنواره را بدل به یک جشنواره بین‌المللی کند تا جشنواره تئاتر مقاومت میزبان آثاری از سراسر جهان با مضمون‌های مورد علاقه جشنواره شود.اما روابط عمومی جشنواره طی خبری اعلام کرده است، بنابر تصمیم دبیر شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت و بعد از نشست‌های متعدد با کارشناسان متخصص و همچنین بررسی آثار ارسالی و شرایط گروه‌های بین‌المللی متقاضی در این دوره و با توجه به شرایط موجود و لزوم مدیریت موثر و توجه و تأکید بر حمایت از آثار هنرمندان شریف ایران اسلامی  دو بخش بین‌الملل و بازتولید شانزدهمین دوره جشنواره تئاتر مقاومت اجرا نمی‌شود.
   این درحالی است که به گفته روابط عمومی این جشنواره،  از کشورهای عراق، تونس، آذربایجان، ترکیه، فرانسه، آلمان، سوریه، لبنان و افغانستان گروه‌هایی برای حضور در شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت اعلام آمادگی کرده بودند.
   شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت آذرماه سال جاری به دبیری امیر نصیر‌بیگی و با همت بنیاد روایت فتح در تهران برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  در تالار مشاهیر تئاتر شهر انجام شد

معرفی مقالات برگزیده ششمین همایش علمی پژوهشی تئاتر مقاومت
  در تالار مشاهیر تئاتر شهر انجام شد

  معرفی مقالات برگزیده ششمین همایش علمی پژوهشی تئاتر مقاومت

  ششمین همایش علمی پژوهشی تئاتر مقاومت صبح امروز یکشنبه 27 آبان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار شد و پژوهشگران شرکت کننده در این همایش به معرفی مقالات خود پرداختند.  

  |

  مروری بر یک ضرورت به مناسبت روزمقاومت اسلامی

داغ کردن پی در پی یک زخم باز
  مروری بر یک ضرورت به مناسبت روزمقاومت اسلامی

  داغ کردن پی در پی یک زخم باز

  ایران تئاتر:بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز23 مرداد ماه سالگرد پیروزی و مقاومت 33 روزه حزب الله لبنان در برابر رژیم صهیونیستی به عنوان روز مقاومت اسلامی نام گذاری شده است و این پیروزی و مناسبت ما را بر آن داشت که نظری به تئاتر مقاومت بیندازیم.

  |

  نظرات کاربران