در حال بارگذاری ...
 • با حضور 17 گروه نمایشی

  پانزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان پانیذ به خط پایان رسید

  پانزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان پانیذ با برگزاری مراسم اختتامیه تقدیر از فعالان حوزه تئاتر کودک و نوجوان به کار خود پایان داد.

  به گزارش ایران تئاتر، روز یکشنبه 18شهریورماه مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان پانیذ با حضور علیرضا صدرالدینی مدیرکل دفتر مطالعات سینمایی، بهاره رمزی نماینده دفتر توسعه فناوری سینمایی، مهدی احمدوند مدیر آموزش دفتر مطالعات سینمایی و پانته‌آ خاموشی مدیر پژوهش دفتر مطالعات سینمایی و جمعی از هنرمندان تئاتر در پردیس تئاتر شهرزاد به کار خود پایان داد.

  در این رویداد تئاتری که طی سه روز و در سه بخش نوجوان، جوان و کودک برگزار شد، 17 گروه به هنرنمایی پرداختند که اکثر این آثار با استقبال و تشویق حاضران مواجه گردید.

  برگزارکننده این دوره از جشنواره به مانند دوره‌های قبل، آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ با مدیریت رکسانا خلوتی بود. مهرناز اصفهانی مدیریت بخش اجرایی را برعهده داشت و ملیکا رضی، مشاور و ناظر کیفی جشنواره بود. همچنین محمدرضا غریب‌زاده به عنوان دبیر جشنواره و فریبا متخصص، صدرالدین حجازی و رحیم نوروزی نیز داوری آثار را برعهده داشتند.

  بر اساس این گزارش، صدرالدین حجازی با بیان اینکه هنرمندان کودک و نوجوان به خوبی توانستند به ایفای نقش بپردازند، گفت: این نشان از پتانسیل بالای آنها در بازی دارد که البته شکوفایی هرچه بیشتر این استعدادها، نیازمند پرورش جدی‌تر توسط مربیان آگاه و توانمند است.

  فریبا متخصص نیز ضمن اذعان به نمایش‌ زیبای بچه‌ها به این موضوع اشاره کرد که در این جشنواره برنده و بازنده معنایی ندارد و همه گروه‌ها به خاطر تلاشی که داشتند، برنده هستند.

  رحیم نوروزی هم خطاب به والدین هنرجویان پانیذ از آنان خواست که در وهله اول به افزایش قدرت و مهارت فرزندانشان در بیان و رفتار اجتماعی توجه کنند و در وهله بعد به ورود آنان به دنیای حرفه‌ای بازیگری.

  در پایان هر سه داور از پدران و مادران حاضر در مراسم به‌ خاطر حمایت از فرزندانشان برای رشد در عرصه هنر، قدردانی کردند.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران