در حال بارگذاری ...
 • «نشانه‌ها» در پردیس تاتر شهرزاد به صحنه می رود

  نمایش نشانه‌ها به نویسندگی و کارگردانی مانلی شجاعی‌فرد در پردیس تاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر فیروزه فیاض بخش تهیه کننده این نمایش است و مازیار فکری ارشاد مدیریت پروژه و مشاوره کارگردان را برعهده دارد. تاکنون حضور مهدی کوشکی، مرتضی اسماعیل کاشی، رویا بختیاری، مهدی بوسلیک، محمدحسین صفری و شراره رنجبر در جمع بازیگران نمایش قطعی شده است.
  در توضیح این نمایش آمده است: "نشانه ها" کنکاشی است در جریان زیست بشری در گذر زمان. فلسفه زندگی و در انتها رسیدن به ایستگاه مرگ تعاریف متعددی دارد که در قالب یک نمایش نمی گنجند. نمایش "نشانه ها" بخش کوچکی از این تعاریف را در قالب ساختارهای جدید نمایشی در معرض دید مخاطب می گذارد. پرسشی که "نشانه ها" مطرح می کند این است که چرا انسان برای رسیدن به مرگ و نیستی چنین رقابت پرشتابی را در پیش گرفته است؟ آدم ها در این مسابقه قادرند تا هرچه در مسیرشان قرار می گیرد و با منافع شان همسو نیست را کنار بزنند. این همه شتاب در مقابل چه چیز؟ هیچ! آدم باشیم و آدم بمانیم
  نمایش "نشانه ها" آبان و آذر ماه امسال در سالن شماره یک پردیس شهرزاد روی صحنه می رود.
  سایر عوامل نمایش عبارتند از:
  طراح نور، صدا و مَپینگ: رضا حیدری/ دستیار کارگردان و برنامه ریز: مهدی بوسلیک/ طراح گریم: نوید فرح مرزی
  طراح لباس: سهیلا شجاعی/ طراحی صدا و انتخاب موسیقی: طاها افشین/ مدیر تبلیغات و مشاور رسانه: مریم نراقی /عکس: احسان نقابت- محمودرضا فتاحی/ گروه مَپینگ: دکتر علیرضا نشری- امیر نشری/ مانلی شجاعی فرد کارشناس مترجمی زبان انگلیسی، فعالیت حرفه ای را با چهره پردازی در واحد گریم بانوان صداو سیمای مرکز گیلان آغاز کرد. پس از تجربه منشی گری صحنه و دستیار اولی کارگردان در پروژه های سینمایی و تلویزیونی، به ساخت فیلم های داستانی و مستند کوتاه مشغول شد. شجاعی فرد سپس در گروه فیلمبرداری آثار فیلمسازانی چون عبدالرضا کاهانی، روح الله حجازی، محمدعلی سجادی، پوران درخشنده، سامان سالور و امیر توده روستا حضور یافت. او در سال ۹۰ نخستین فیلم بلند خود با نام "میگرن" را بر اساس فیلمنامه ای نوشته خود کارگردانی کرد. "میگرن" در سی امین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و لوح تقدیر بهترین کارگردانی بخش فیلم های اول را از آن خود ساخت. نمایش "نشانه ها" نخستین تجربه شجاعی فرد در تئاتر است.
  مطالب مرتبط

  با انتشار گزارش عملکرد شش ماه نخست سال 1397 مشخص شد

3 میلیارد تومان فروش نمایش در پردیس تئاتر شهرزاد
  با انتشار گزارش عملکرد شش ماه نخست سال 1397 مشخص شد

  3 میلیارد تومان فروش نمایش در پردیس تئاتر شهرزاد

  در شش ماه نخست امسال تعداد ٤٠ اجرای صحنه‌ای، بیش از ٢٠ نمایشنامه خوانی و اجراخوانی و ١٠ پرفورمنس به روی صحنه رفته است که مجموع فروش این آثار بالغ بر 30 میلیارد ریال بوده است.

  |

  نظرات کاربران