در حال بارگذاری ...
 • در فصل جدید اجرای نمایش‌ها

  مجموعه تئاتر شهر میزبان بیش از 3200 مخاطب شد

  مجموعه تئاتر شهر در سالن‌های مختلف خود تا ۸ مهرماه میزبان ۳۲۳۰ تماشاگر بود.

  به گزارش ایران تئاتر مجموعه تئاتر شهر که فصل پاییز را با اجرای 4 اثر نمایشی آغاز کرده در گزارشی آمار تماشاگران خود را از تاریخ آغاز اجرای هر نمایش تا 8 مهرماه چنین اعلام کرد.
  سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر که میزبان نمایش «مرگ و پنگوئن» به کارگردانی پیام دهکردی است، طی 21 اجرای این نمایش میزبان 2153 تماشاگر بوده است. این سالن گنجایش 122 تماشاگر دارد. برای نمایش مرگ و پنگوئن 1042 بلیت تمام بها، 353 بلیت نیم بها، 172 بلیت تخفیف دار و 586 بلیت میهمان ارائه شده است و در گیشه 406 میلیون و 830 هزار ریال دارد.
  در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر نمایش «عند از مطالبه» به کارگردانی سامان خلیلیان که تا پایان هفته گذشته 18 نوبت روی صحنه رفته نیز میزبان 882 تماشاگر بوده است. این سالن گنجایش 96 تماشاگر دارد. برای این نمایش 181 بلیت تمام بها، 52 بلیت نیم بها، 151 بلیت تخفیف دار و 498 بلیت میهمان ارائه شده که مبلغ گیشه آن را به 98 میلیون و 340 هزار ریال رسانده است.
  نمایش دیگر مجموعه تئاتر شهر «سیم و سرمه» به کارگردانی روزبه حسینی است که در تالار سایه روی صحنه می رود. این نمایش که تا روز جمعه 8 مهرماه 3 نوبت اجرا داشته 62 مخاطب داشته است. سالن سایه برای 72 تماشاگر گنجایش دارد. این نمایش 14 بلیت تمام بها، 3 بلیت نیم بها و 45 بلیت میهمان ارائه کرده و مبلغ گیشه آن 4 میلیون و 650 هزار ریال ثبت شده است.
  نمایش «نقل عاشقی» به کارگردانی ساجد قدوسیان نیز که در پلاتو اجرا با گنجایش 26 مخاطب روی صحنه است طی 9 اجرایی که انجام داده میزبان 133 تماشاگر بوده است. برای این نمایش 25 بلیت تمام بها، 2 بلیت تخفیف دار و 106 بلیت میهمان ارائه شده که در گیشه 3 میلیون و 950 هزار ریال دارد.
  تالار هنر و تماشاخانه سنگلج در هفته اول مهرماه و ایام سوگواری ماه محرم اجرایی نداشته اند.
  مطالب مرتبط

  با اعلام پرفروش‌ترین نمایش‌های تئاتر شهر در سال ۹۷

«مالی سوئینی» با فروش بیش از یک میلیارد تومان در صدر قرار گرفت
  با اعلام پرفروش‌ترین نمایش‌های تئاتر شهر در سال ۹۷

  «مالی سوئینی» با فروش بیش از یک میلیارد تومان در صدر قرار گرفت

  روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر با انتشار گزارشی آمار پرفروش‌ترین نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف این مجموعه در سال ۹۷ را اعلام کرد. در این گزارش نمایش «مالی سوئینی» با فروش بیش از یک میلیارد و 24 میلیون تومان در صدر قرار گرفت.

  |

  با اعلام آمار تماشاگران سالن‌های اداره کل هنرهای نمایشی مشخص شد

بیش از 8800 نفر به تماشای «خاتون» نشستند
  با اعلام آمار تماشاگران سالن‌های اداره کل هنرهای نمایشی مشخص شد

  بیش از 8800 نفر به تماشای «خاتون» نشستند

  مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج تعداد تماشاگران نمایش‌های که طی هفته گذشته روی صحنه داشته‌اند را اعلام کردند.در این میان اجرای نمایش خاتون در 18 اجرای خود میزبان 8877 تماشاگر بود.

  |

  نظرات کاربران