در حال بارگذاری ...
 • «لوله» در مرکز تئاتر مولوی به صحنه می‌رود

  نمایش «لوله» به کارگردانى علیرضا اجلى از ١٦ مهرماه در مرکز تئاتر مولوی به روى صحنه می‌رود.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «لوله» به نویسندگى و کارگردانى علیرضا اجلى ساعت ١٨ در این مرکز به روى صحنه خواهد رفت و محمدرضا آبادی، ارغوان راستی، ابراهیم عبدی، مصطفی عطری، زهرا فضل اله، یاسمن وفایی، حسین یوسفی در نمایش «لوله» به ایفای نقش می‌پردازند.
   علاوه بر این، آتنا قیدى (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، نوشین صفری (منشی صحنه)، مجتبی شاملو (مدیر صحنه)، عرفان فرشى زاده (آهنگساز و طراح صدا)، یاسمن حسین پور (دستیار آهنگساز)، بهرام حاجی جعفرى (طراح افکت)، معصومه جاوید (طراح گریم)، شهره شاهی سوندى (مجری گریم)، شایان کیانى (طراح پوستر و بروشور) در این نمایش همکاری می‌کنند.
  نمایش «لوله» که در بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی حضور پیدا کرد از ١٦مهر تا ٤ آبان ماه در سالن اصلى مرکز تئاتر مولوی به روى صحنه خواهد رفت.
  علاقمندان برای خرید بلیت و تماشاى این نمایش می توانند از سایت تیوال و یا به صورت حضوری (به غیر از شنبه ها) در گیشه ی مرکز تئاتر مولوی واقع در خیابان انقلاب، ابتدای خیابان شانزده آذر، شماره شانزده، جنب کلینیک دانشگاه تهران، سالن اصلی باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران اقدام به تهیه بلیت نمایند.
  مطالب مرتبط

  در اجرای «دستورالعمل هایی ...» و «قضیه» اتفاق افتاد

استقبال پرشور از جشنواره تئاتر فجر در تالار مولوی
  در اجرای «دستورالعمل هایی ...» و «قضیه» اتفاق افتاد

  استقبال پرشور از جشنواره تئاتر فجر در تالار مولوی

  نمایش های «دستورالعمل هایی برای پرواز برای خدمه و خلبان» و «قضیه» از آثار سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در مرکز تئاتر مولوی به صحنه رفتند و مورد استقبال قرار گرفتند.

  |

  به بهانۀ نمایش «نگهبانان تاج محل»

حاصل تلاش اولین نسل استادان «ادیسی»
  به بهانۀ نمایش «نگهبانان تاج محل»

  حاصل تلاش اولین نسل استادان «ادیسی»

  ایران تئاتر- آبتین جاوید: به بهانۀ اجرای نمایش «نگهبانان تاج محل» که هم اکنون در تالار مولوی، هر روز ساعت شش عصر اجرا می شود، خلاصه ای از سیاهۀ بلند و دیرینۀ هند را در باب هنرهای نمایشی و سبک "اُدیس" که در این نمایش اجرا می شود، آورده ایم.

  |

  نظرات کاربران