در حال بارگذاری ...
در تئاتر مولوی به صحنه می‌رود

اختلافات خانوادگی دو پزشک در نمایش «روز پزشک»

فرزام رنجبر، نمایش «روز پزشک» را در مرکز تئاتر مولوی اجرا می‌کند.

به گزارش ایران تئاتر نمایش «روز پزشک» به نویسندگى و کارگردانى فرزام رنجبر از جمعه 20 مهرماه ساعت 19 در این مرکز به روى صحنه خواهد رفت.
گفتنی ست امیر نوروزی، مهناز ذبیحی و غزل شجاعی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.  
 علاوه بر این، امید اکبری (طراح صحنه و لباس )، فرزین رنجبر (طراح صدا )، محمد دارایی (طراح گرافیک و تیزر )، رومینا داوری (روابط عمومی و تبلیغات )، فرناز مرادی، امیرعلی سمیعی (دستیاران کارگردان ) در این نمایش همکاری می‌کنند.
در خلاصه نمایش این اثر دانشگاهی آمده است: زوج پزشکی که در روز پزشک درگیر مسائل شخصی‌شان هستند، با ورود یکی از بیمارانشان وارد بحران تازه‌ای می‌شوند و...
علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «روز پزشک» که از 20 مهرماه هرروز در ساعت 19 به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.
مطالب مرتبط

در اجرای «دستورالعمل هایی ...» و «قضیه» اتفاق افتاد

استقبال پرشور از جشنواره تئاتر فجر در تالار مولوی
در اجرای «دستورالعمل هایی ...» و «قضیه» اتفاق افتاد

استقبال پرشور از جشنواره تئاتر فجر در تالار مولوی

نمایش های «دستورالعمل هایی برای پرواز برای خدمه و خلبان» و «قضیه» از آثار سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در مرکز تئاتر مولوی به صحنه رفتند و مورد استقبال قرار گرفتند.

|

به بهانۀ نمایش «نگهبانان تاج محل»

حاصل تلاش اولین نسل استادان «ادیسی»
به بهانۀ نمایش «نگهبانان تاج محل»

حاصل تلاش اولین نسل استادان «ادیسی»

ایران تئاتر- آبتین جاوید: به بهانۀ اجرای نمایش «نگهبانان تاج محل» که هم اکنون در تالار مولوی، هر روز ساعت شش عصر اجرا می شود، خلاصه ای از سیاهۀ بلند و دیرینۀ هند را در باب هنرهای نمایشی و سبک "اُدیس" که در این نمایش اجرا می شود، آورده ایم.

|

نظرات کاربران