در حال بارگذاری ...
با محوریت واقعه‌ عاشورا و زندگی امام حسین (ع)

«دمی در بازار هیزم‌فروشان» در برج آزادی به صحنه می‌رود

مجموعه برج آزادی از امروز ۱۸ مهرماه میزبان نمایش «دمی در بازار هیزم‌فروشان» با محوریت واقعه‌ی عاشورا و زندگی امام حسین (ع) می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی برج آزادی؛ این نمایش به نویسندگی علیرضا حنیفی و کارگردانی محمدشایان طهماسب پور که در خردادماه سال جاری و با محوریت زندگی امام علی (ع) اجرا شده بود، این بار با محوریت واقعه‌ی عاشورا و زندگی امام حسین (ع) و با تغییرات گسترده در اجرا در برج آزادی به روی صحنه می‌رود.
علی عبادت طلب، علیرضا حنیفی، آیه قبادیان نژاد، محمد جواد بشارت و... از جمله بازیگران کار هستند که در کنار بازیگران فرم به ایفای نقش می پردازند.
نمایش «دمی در بازار هیزم‌فروشان» از 18 مهر تا 20 آبان هر شب از ساعت 20:15 در سالن اصلی برج آزادی میزبان تماشاگران خواهد بود.
علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت این نمایش به سایت تیکت مراجعه فرمایند.
مطالب مرتبط

نقد نمایش «سرباز شال بلند» به کارگردانی علیرضا حنیفی حاضر در بخش فجر پلاس فجر 37:

شالی به بلندای بیست سال انتظار
نقد نمایش «سرباز شال بلند» به کارگردانی علیرضا حنیفی حاضر در بخش فجر پلاس فجر 37:

شالی به بلندای بیست سال انتظار

ایران تئاتر_سید علی تدین صدوقی : نام علیرضای حنیفی با تئاتر دفاع مقدس به نوعی عجین شده است . تئاتر دفاع مقدس را نمی توان بدون نام استادعلیرضا حنیفی تصور کرد . او و خانواده واطرافیانش که طمع  تلخ جنگ  را از نزدیک حس کرده اند وتبعات ناخوشایند آن را با پوست واستخوانشان لمس نموده ...

|

علیرضا حنیفی بازیگر نمایش «هجده»:

این بود زندگی؟
علیرضا حنیفی بازیگر نمایش «هجده»:

این بود زندگی؟

ایران تئاتر: نمایش «هجده» نوشته‌ی محسن عظیمی با کارگردانی مسعود ترابی این روزها در سالن انتظامی خانه هنرمندان اجرا می‌رود. به همین بهانه با علیرضا حنیفی با نقش پدر خانواده که حضوری افتخاری در این نمایش دارد گفتگویی کوتاه انجام‌شده است.

|

گرامیداشت روز ارتش در رادیو نمایش

گرامیداشت روز ارتش در رادیو نمایش

رادیو نمایش با پخش نمایش رادیویی "گذرگاه قدیمی" روز ارتش را گرامی می دارد . به گزارش دریافتی ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، این نمایش رادیویی را علیرضا حنیفی بر اساس ...

|

نظرات کاربران