در حال بارگذاری ...
 • با حکم مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران

  رئیس مرکز تئاتر مولوی ابقا شد

  با حکم مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، امیرحسین حریری کاشانی به‌عنوان رئیس مرکز تئاتر مولوی باقی ماند.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، امیرحسین حریری طی حکمی از سوی دکتر محمدعلی زارع مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به‌عنوان رئیس مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران، ابقا شد.
  در بخشی از این حکم آمده است:
  «با توجه به توان تخصصی و تجربیات ارزشمند جنابعالی، مسئولیت شما به‌عنوان مدیر مرکز تئاتر مولوی به مدت دو سال تمدید می‌شود. امید است با استعانت از پروردگار متعال و همیاری دانشگاهیان فرهیخته، با برنامه‌ریزی و تلاش، در انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله و تقویت نقش‌آفرینی هر چه بیشتر مرکز تئاتر مولوی در توسعه فرهنگی دانشگاه موفق و موید باشید.»
  گفتنی ست حریری دانش‌آموخته کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر و دانشجوی مقطع دکتری پژوهش هنر است. همچنین در سوابق وی مسئولیت‌های مختلف فرهنگی و هنری و نیز کارگردانی چندین اثر نمایشی به چشم می‌خورد.
  مطالب مرتبط

  به بهانۀ نمایش «نگهبانان تاج محل»

حاصل تلاش اولین نسل استادان «ادیسی»
  به بهانۀ نمایش «نگهبانان تاج محل»

  حاصل تلاش اولین نسل استادان «ادیسی»

  ایران تئاتر- آبتین جاوید: به بهانۀ اجرای نمایش «نگهبانان تاج محل» که هم اکنون در تالار مولوی، هر روز ساعت شش عصر اجرا می شود، خلاصه ای از سیاهۀ بلند و دیرینۀ هند را در باب هنرهای نمایشی و سبک "اُدیس" که در این نمایش اجرا می شود، آورده ایم.

  |

  برگزیدگان جشنواره تئاتر دانشگاهی در تالار مولوی به صحنه می‌رود

  برگزیدگان جشنواره تئاتر دانشگاهی در تالار مولوی به صحنه می‌رود

  مرکز تئاتر مولوی به عنوان اصلی‌ترین پایگاه تئاتر دانشگاهی کشور و حامی همیشگی جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی، با توجه به رویکرد آکادمیک و رسالت این مرکز جهت حمایت و معرفی تولیدات نمایشی دانشجویان مراکز آموزش عالی کشور، برنامه حمایتی خود از اجرای عموم برگزیدگان بیست و ...

  |

  نظرات کاربران