در حال بارگذاری ...
 • به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی

  تماشاخانه ایرانشهر تعطیل است

  تماشاخانه ایرانشهر به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ۷ و ۸ آبان ماه تعطیل است.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، به مناسبت فرارسیدن اربعین سرو و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) روزهای دوشنبه و سه‌شنبه 7 و 8 آبان ماه تعطیل است.

  شایان‌ذکر است این مجموعه تئاتری از روز چهارشنبه 9 آبان ماه در سالن استاد سمندریان با نمایش‌های «سیزیف» به کارگردانی محمد برهمنی و «نامبرده» به کارگردانی علی‌اصغر دشتی به ترتیب در ساعت‌های 18:30 و 21 میزبان مخاطبان است.

  همچنین در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی نیز نمایش‌های «تروما» به کارگردانی افسانه ماهیان و «حریق» به کارگردانی افروز فروزند به ترتیب در ساعت‌ها 18:30 و 20:30 به صحنه می‌روند.
  مطالب مرتبط

  در تماشاخانه ایرانشهر

یازده هزار مخاطب به تماشای «نامبرده» و «سیزیف» نشستند
  در تماشاخانه ایرانشهر

  یازده هزار مخاطب به تماشای «نامبرده» و «سیزیف» نشستند

  نمایش‌های «نامبرده» به کارگردانی علی‌اصغر دشتی و «سیزیف» به کارگردانی محمد برهمنی با بیش از یازده هزار مخاطب در تماشاخانه ایرانشهر شامگاه سه‌شنبه 28 آذرماه به کار خود پایان دادند.

  |

  «سیزیف» و «نامبرده» اجرای خود را آغاز کردند

  «سیزیف» و «نامبرده» اجرای خود را آغاز کردند

  نمایش‌های «سیزیف» به کارگردانی محمد برهمنی و «نامبرده» به کارگردانی علی‌اصغر دشتی شامگاه چهارشنبه 25 مهرماه در سالن استاد سمندریان و به ترتیب در ساعت‌های 18:30 و 21 اجرای عمومی خود را با استقبال مخاطبان آغاز کردند.

  |

  نظرات کاربران