در حال بارگذاری ...
 • از سوی دبیرخانه سی و هفتمین دوره جشنواره اعلام شد

  3 روز تا پایان مهلت ارسال آثار «خیابانی» به جشنواره تئاتر فجر

  ۱۵ آبان ماه آخرین‌مهلت ارسال آثار «تئاتر خیابانی» به دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر است.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، آخرین‌مهلت ارسال اثر در بخش «تئاتر خیابانی» شامل دو گروه تولیدات تازه و برگزیدگان جشنواره‌ها، 15 آبان 1397 اعلام‌شده است.
  بر اساس این خبر آثار متقاضی در بخش «تئاتر خیابانی» و در گروه «تولیدات تازه» ضروری است صرفاً برای اجرا در جشنواره‌ی سی و هفتم تولیدشده و پیش‌ازاین هیچ اجرای عمومی یا جشنواره‌ای نداشته باشند.
  همچنین در این بخش و در گروه «برگزیدگان جشنواره‌ها»، دبیرخانه پذیرای آثاری خواهد بود که از سوی دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی مربوطه معرفی‌شده باشند.
  ضروری است همه‌ی متقاضیان بخش «تئاتر خیابانی» در سایت جشنواره به نشانی www.fitf.ir ثبت‌نام و فیلم اثر خود را تا پایان روز 15 آبان 1397 به دبیرخانه‌ی جشنواره به‌صورت حضوری یا پستی ارائه کنند.
  متقاضیان توجه داشته باشند که در سایت جشنواره فقط فرم ویژه‌ی همه‌ی متقاضیان را تکمیل و در انتها بخش خیابانی را انتخاب کنند.
  گفتنی است سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند از 22 بهمن تا 4 اسفند 1397 برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  طبق زمانبندی فراخوان جشنواره تئاتر فجر

مهلت ارسال آثار مرحله دوم بخش صحنه ای تمدید نخواهد شد
  طبق زمانبندی فراخوان جشنواره تئاتر فجر

  مهلت ارسال آثار مرحله دوم بخش صحنه ای تمدید نخواهد شد

  طبق زمانبندی فراخوان سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، برای ثبت نام و ارسال آثار مرحله دوم بخش صحنه ای تا 10 آبان ماه زمان باقی است و این زمان به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

  |

  نظرات کاربران