در حال بارگذاری ...
 • فراخوان جشنواره تئاتر فجر
 • با کارگردانی علی‌اکبر علیزاد

  «کلفت ها» در تالار مولوی به صحنه رفت

  نمایش «کلفت ها» به نویسندگی ژان ژنه و کارگردانی علی‌اکبر علیزاد روز چهارشنبه ۹ آبان در مرکز تئاتر مولوی اجرای خود را آغاز کرد.

  به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، روز چهارشنبه 9 آبان، نمایش «کلفت ها» به نویسندگی ژان ژنه و کارگردانی علی‌اکبر علیزاد در مرکز تئاتر مولوی رسما کار خود را آغاز کرد.
  بنابراین گزارش تمامی بلیت‌های روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه از قبل به فروش رسیده بود و تعداد قابل‌توجهی بلیت خارج از ظرفیت نیز، برای تماشاگران این نمایش صادر شد.
  گفتنی ست علیرضا کیمنش، مرتضی حسین زاده و کتایون سالکی در نمایش «کلفت ها» به ایفای نقش می‌پردازند.
  همچنین در این نمایش سیاوش تصاعدیان (مدیر هنری)، محمد صفرپور (مدیر تولید)، سهراب کریمی و پویان پاکنژاد (دستیاران کارگردان)، علی محمدی (طراح صحنه)، هانیه پرهیزکار (منشی صحنه)، حامد دایی (ساخت تیزر) و شاهین دانشفر (عکاسی) به همکاری می‌پردازند.
  قابل ذکر است علی‌اکبر علیزاد از اساتید فعال و نوگرای تئاتر دانشگاهی بوده و سال ها به عنوان عضو هیئت علمی گروه تئاتر دانشکده سینما تئاتر فعالیت دارد. او علاوه بر استادی دانشگاه، مترجم آثار متعددی از نویسندگان شهیر دنیا همچون ساموئل بکت است.
  علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «کلفت ها» که هر روز –به جز شنبه ها- در ساعت 18:30 به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  در اجرای «دستورالعمل هایی ...» و «قضیه» اتفاق افتاد

استقبال پرشور از جشنواره تئاتر فجر در تالار مولوی
  در اجرای «دستورالعمل هایی ...» و «قضیه» اتفاق افتاد

  استقبال پرشور از جشنواره تئاتر فجر در تالار مولوی

  نمایش های «دستورالعمل هایی برای پرواز برای خدمه و خلبان» و «قضیه» از آثار سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در مرکز تئاتر مولوی به صحنه رفتند و مورد استقبال قرار گرفتند.

  |

  به بهانۀ نمایش «نگهبانان تاج محل»

حاصل تلاش اولین نسل استادان «ادیسی»
  به بهانۀ نمایش «نگهبانان تاج محل»

  حاصل تلاش اولین نسل استادان «ادیسی»

  ایران تئاتر- آبتین جاوید: به بهانۀ اجرای نمایش «نگهبانان تاج محل» که هم اکنون در تالار مولوی، هر روز ساعت شش عصر اجرا می شود، خلاصه ای از سیاهۀ بلند و دیرینۀ هند را در باب هنرهای نمایشی و سبک "اُدیس" که در این نمایش اجرا می شود، آورده ایم.

  |

  نظرات کاربران

 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر
 • جشنواره سراسری تئاتر رضوی