در حال بارگذاری ...
 • در راستای پروژه‌های تعاملی تئاتر مولوی

  فراخوان بازیگری نمایش «آتش سوزی‌ها» به کارگردانی دکتر محمدرضا خاکی منتشر شد

  دکتر محمدرضا خاکی مدرس، مترجم و کارگردان تئاتر قصد دارد در جدیدترین پروژه تئاتری خود با عنوان «آتش سوزی‌ها» که قرار است در تالار مولوی به‌عنوان خاستگاه تئاتر دانشگاهی تولید و اجرا شود، شرایطی را برای حضور دانشجویان و فارغ‌التحصیلان تئاتر فراهم کند.

  به گزارش ایران تئاتر این پروژه در راستای پروژه‌های تعاملی تئاتر مولوی در قالب مشارکت و همراهی استادان و دانشجویان تولید می‌شود.
  بر این اساس فراخوان بازیگری پروژه «آتش سوزی‌ها» منتشر می‌شود تا علاوه بر شناسایی و بهره‌گیری از نیروهای جوان و مستعد تئاتری، بر اهمیت شکل‌گیری یک اثر نمایشی در فضایی دانشجویی که از ویژگی‌هایی چون تجربه کردن، جسارت و خلاقیت برخوردار است، تأکید شود.
  لازم به ذکر است به‌منظور شکل‌گیری این تجربه تئاتری تنها شرط حضور علاقه‌مندان در این فراخوان بازیگری، دانشجو یا فارغ‌التحصیل تئاتر بودن است. ضمن اینکه مطالعه نمایشنامه «آتش سوزی‌ها» که توسط انتشارات روزبهان چاپ‌شده، ضروری است.
  دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان تئاتری می‌توانند تا 30 آبان نسبت به ثبت نام در فراخوان بازیگری «آتش سوزی‌ها» اقدام کنند.
  ثبت نام در این فراخوان از طریق کامل کردن مشخصات در نظر گرفته ذیل، ضمیمه کردن عکس متقاضی و ارسال آن به نشانی اینترنتی Atashsouziha@gmail.com میسر است.
  نام:
  نام خانوادگی:
  سن:
  میزان تحصیلات و دانشگاه محل تحصیل یا فارغ‌التحصیلی:
  فعالیت‌ها:
  شماره تماس:
  مطالب مرتبط

  شورای عالی راهبردی تئاتر

  شورای عالی راهبردی تئاتر نقش مشورتی برای مدیرکل دارد. شورای عالی تئاتر مسائل و مشکلات تئاتر را تحلیل و بررسی می کند سپس نتایج آن را در اختیار مدیرکل قرار می دهد تا با این روش تصمیم گیری در تئاتر شکل فردی نداشته باشد.

  |

  محمدهادی عسکری در «شب تئاتر دانشگاهی» گفت:

هنر تئاتر مدیون دانشگاه است
  محمدهادی عسکری در «شب تئاتر دانشگاهی» گفت:

  هنر تئاتر مدیون دانشگاه است

  «شب تئاتر دانشگاهی» با حضور مدیران، اساتید، هنرمندان و برگزیدگان تئاتر دانشگاهی توسط اداره کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی هنر در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم از سایت ایران تئاتر به دلیل ...

  |

  در اجرای «دستورالعمل هایی ...» و «قضیه» اتفاق افتاد

استقبال پرشور از جشنواره تئاتر فجر در تالار مولوی
  در اجرای «دستورالعمل هایی ...» و «قضیه» اتفاق افتاد

  استقبال پرشور از جشنواره تئاتر فجر در تالار مولوی

  نمایش های «دستورالعمل هایی برای پرواز برای خدمه و خلبان» و «قضیه» از آثار سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در مرکز تئاتر مولوی به صحنه رفتند و مورد استقبال قرار گرفتند.

  |

  نظرات کاربران