در حال بارگذاری ...
 • دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر اعلام کرد:

  آخرین‌مهلت ویرایش نواقص آثار ارسال‌شده به جشنواره

  امکان ویرایش اطلاعات ثبت‌شده آثار متقاضی شرکت در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر فراهم شد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر، متقاضیانی که در موعد تعیین‌شده در سایت جشنواره ثبت‌نام و کد رهگیری دریافت کرده‌اند، می‌توانند از تاریخ 10 آذر لغایت 14 آذرماه با مراجعه به سایت جشنواره و با استفاده از کد رهگیری  وارد بخش ویرایش ثبت‌نام شوند؛ ضروری است  متقاضیانی که در مرحله ثبت اولیه اثر به هر دلیل نواقصی همچون بارگذاری مجوزهای نویسنده، اجرا و... را در پرونده خود داشته‌اند در این مرحله نسبت به تکمیل این مهم اقدام نمایند.
  لازم به ذکر است ویرایش برای تمامی آثاری که متقاضی شرکت در هر بخشی از جشنواره  بوده‌اند امکان‌پذیر است و این مهلت تمدید نخواهد شد.
  همچنین پرونده‌های تکمیل‌نشده پس‌ازاین تاریخ، در هر مرحله از جشنواره‌ سی و هفتم تئاتر فجر از گردونه داوری حذف خواهند شد و دبیرخانه مسئولیتی در برابر این امر نخواهد داشت.
  گفتنی است سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر از 22 بهمن تا 4 اسفند 1397 با دبیری نادر برهانی مرند برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  نادر برهانی مرند در نشست رسانه‌ای جشنواره تئاتر فجر:

گفتمان جشنواره امسال؛ گفتمان اجرامحور است
  نادر برهانی مرند در نشست رسانه‌ای جشنواره تئاتر فجر:

  گفتمان جشنواره امسال؛ گفتمان اجرامحور است

  نشست رسانه‌ای سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر با حضور نادر برهانی مرند دبیر جشنواره برگزار شد. برهانی مرند گفت: گفتمان جشنواره امسال؛ گفتمان اجرامحور است و بیش از 95 درصد آثار اجرای عمومی داشته‌اند.

  |

  نظرات کاربران