در حال بارگذاری ...
 • اکبر زنجانپور «زشت و زیبا» را به رادیو نمایش می آورد

  دوازدهم آذر ماه، شنونده نمایش رادیویی «زشت و زیبا» به کارگردانی اکبر زنجانپور از رادیو نمایش باشید.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو؛ این نمایش را پویان غفاری نوشته و داستان آن درباره کشتی گیری است که به دلیل حاضر نشدن در مسابقات حذف شد. او تصمیم می گیرد درسش را رها کند و به دنبال کار بگردد اما...
  این نمایش با هنرمندی محسن بهرامی، بهادر ابراهیمی، نازنین مهیمنی، امیر عباس توفیقی، کامیار محبی و تعداد دیگری از بازیگران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.
  « زشت و زیبا» به تهیه کنندگی : ژاله محمد علی، گویندگی : شهین نجف زاده، افکتوری: محمدرضا قبادی فر و صدابرداری : رضا طاهری، هر روز ساعت 16:00 از رادیو نمایش پخش می شود.
  همچنین رادیو نمایش روز دوشنبه در برنامه زنده رادیویی گیومه به موضوع نقش و نگار های زندگی ایرانی و همچنین حوزه میراث فرهنگی و آثار باستانی ایران می پردازد. برنامه زنده گیومه که هر روز به مدت 2 ساعت از شبکه رادیویی نمایش پخش می شود.
  بر اساس این خبر، گیومه برنامه ای ترکیبی نمایشی با محوریت اطلاع رسانی فرهنگی است که شنبه تا چهارشنبه هرهفته از ساعت 9 تا 11 به صورت زنده از رادیو نمایش بر روی موج اف ام، ردیف 5/107 مگاهرتز شنیده می شود.
  مطالب مرتبط

  «مرد همسایه» میهمان رادیو نمایش شد

  «مرد همسایه» میهمان رادیو نمایش شد

  علاقه مندان به نمایش های رادیویی می توانند هر روز شنونده نمایش «مرد همسایه» به کارگردانی مهرداد مهماندوست از رادیو نمایش باشند .

  |

  نظرات کاربران