در حال بارگذاری ...
 • در پنجمین روز جشنواره:

  چهار نمایش میزبان مردم و هنرمندان در جشنواره تئاتر مهر کاشان شد

  در پنجمین روز از چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان ۴ نمایش در بخش صحنه ای و خیابانی با موضوع اجتماعی اجرا و با استقبال مخاطبان روبرو شد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان، این جشنواره از ۹ آذر ماه به دبیری محمد شفافی در بخش های صحنه ای، خیابانی، کارگاه های آموزشی و تخصصی و بخش نمایش نامه خوانی در فرهنگ‌سرای مهر و در سطح شهر کاشان در حال برگزاری است.
  در پنجمین روز این جشنواره نمایش "هیچ " به نویسندگی و کارگردانی ایوب رحیمی از میناب با اجرای ساعت۱۷:۴۵ و ۱۹:۳0در تماشاخانه ماه فرهنگ‌سرای مهر به کار خود پایان داد.
  "لالایی " به نویسندگی و کارگردانی پژمان شاهوردی از بروجرد ساعت ۱۷:۴۵ و ۱۹:۳۰ در تالار مهرگان فرهنگ‌سرای مهر اجرا شد.
  "حالمو بپرس " به نویسندگی و کارگردانی محمد رضا شجاعی از نور و "روزگار ما "به نویسندگی و کارگردانی هیوا اسدبیگی از سقز، عنوان دو نمایش خیابانی بود که در سطح شهر کاشان و فرهنگ‌سرای مهر به اجرا درآمد.
  در ساعت ۱۸:۴۵ با هنرمندی هنرمندان کاشان، نمایش نامه "معرکه در معرکه " نوشته داود میرباقری به کارگردانی زهره استادی در تالار مهربان فرهنگ‌سرای مهر خوانش شد
  همچنین در روز پنجم جشنواره ملی تئاتر مهر، جشن "تئاتر و مردم " با اجرای برنامه های شاد و متنوع در قالب مفاهیم شهروندی در فرهنگ‌سرای علامه فیض کاشانی میزبان اهالی منطقه ۳ مدیریت شهری بود که با استقبال پرشور شهروندان رویرو شد.
  چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر تا ۱۵ آذر ماه در کاشان اجرا می شود.
  مطالب مرتبط

  باهدف آموزش و اطلاع‌رسانی ایدز:

نمایش «این سه تا» در جشنواره تئاتر مهر کاشان اجرا شد
  باهدف آموزش و اطلاع‌رسانی ایدز:

  نمایش «این سه تا» در جشنواره تئاتر مهر کاشان اجرا شد

  به مناسبت هفته آموزش و اطلاع‌رسانی ایدز (۸ تا ۱۴ آذرماه) و هم‌زمان با جشنواره ملی تئاتر مهر، نمایش خیابانی «این سه تا» در محوطه فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و در سطح شهر کاشان اجرا شد.

  |

  مشاور فرهنگی اجتماعی شهردار کاشان:

جشنواره تئاتر مهر کاشان بستری برای آموزه‌های شهروندی است
  مشاور فرهنگی اجتماعی شهردار کاشان:

  جشنواره تئاتر مهر کاشان بستری برای آموزه‌های شهروندی است

  مشاور فرهنگی اجتماعی شهردار کاشان گفت: مهم‌ترین رسالت جشنواره تئاتر مهر کاشان، گسترش فرهنگ و هنر تئاتر، مردمی کردن آن از یک‌سو و از سوی دیگر فراهم کردن بستری برای آموزه‌های شهروندی است.

  |

  نظرات کاربران