در حال بارگذاری ...
 • با برگزاری مراسمی ویژه؛

  اجرای نمایش «شاه لیر» در تئاتر شهر به پایان رسید

  اجرای نمایش «شاه لیر» جمعه هفتم دی‌ماه با اجرای مراسمی ویژه در میان استقبال قابل‌توجه مخاطبان به پایان رسید.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «شاه لیر» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مسعود دلخواه جمعه‌شب هفتم دی‌ماه در میان استقبال قابل‌توجه تماشاگران به اجرای خود در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر پایان داد.
  مسعود دلخواه کارگردان نمایش در آخرین شب از اجرای این اثر نمایشی که با حضور سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر همراه بود، خطاب به تماشاگران گفت: خوشبختانه مدیریت مجموعه تئاتر شهر هرکاری را باید در این پروژه انجام می داد را به طور کامل انجام داد و من همین جا از سعید اسدی به جهت تمام حمایت هایی که از اثر ما انجام داد قدردانی می کنم. به هر حال ما با حضور شما بارسنگینی را به دوش کشیدیم. پس «به امید روزگاری خوش تر با باری سبک تر بر شانه هایمان».
  قدردانی از گروه اجرایی نمایش توسط مسعود دلخواه و اهدای یکی از پوسترهای برگزیده نمایشگاه پوستر نمایش «شاه لیر» به سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر از بخش های مختلف اجرای پایانی نمایش «شاه لیر» در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر بود. این در حالی است که پس از پایان مراسم سعید اسدی نیز با اهدای دسته گلی نمادین از گروه اجرایی نمایش «شاه لیر» قدردانی کرد.
  نمایش «شاه لیر» نوشته ویلیام شکسپیر، تهیه‌کنندگی، طراحی و کارگردانی مسعود دلخواه، آهنگسازی نادر مشایخی و بازی مهدی سلطانی، الهام پاوه نژاد، بهاره رهنما، خسرو شهراز، رحیم نوروزی، محمدصادق ملک، ناصر عاشوری، محمدرضا علی اکبری، حمیدرضا هدایتی، محمد صدیقی مهر، محبوبه تفضلی، یلدا قشقایی، سجاد بابایی، محمد صادقی، امیرحسین سرداریان، حسین ابراهیمی، سعید عظیمی، سپاس رضایی، افشین حسنلو، فربد غفاری، محمد پیرالیاس، رضا ایزدخواه، منصور تمیزی فر، حمیدرضا جهانگیری، سعید مصطفایی، میلاد پاک سرشت، حامد عباس پور، حامد آرامی، مجید قنبری، سارا خسروی، الهام قندهاری هر روز ساعت 18 در تالار اصلی تئاتر شهر میزبان علاقه مندان تئاتر بود.
  مطالب مرتبط

  نقد نمایش «شاه لیر» به کارگردانی مسعود دلخواه

فردوسی ، شکسپیر و طعم کاتارسیس شاه لیر
  نقد نمایش «شاه لیر» به کارگردانی مسعود دلخواه

  فردوسی ، شکسپیر و طعم کاتارسیس شاه لیر

  ایران تئاتر- سید علی تدین صدوقی : شکسپیر را بارها و بارها دیده ایم از نمایش های نیمه آماتوری تا نیمه حرفه ای از دانشجویی ودانشگاهی تا حرفه ای ؛ اما چیزی که بین همه اینها به نوعی مشترک بوده وهست کامل نبودن این اجراهاست .

  |

  الهام پاوه نژاد:

«شاه لیر» یک ماراتن واقعی است
  الهام پاوه نژاد:

  «شاه لیر» یک ماراتن واقعی است

  الهام پاوه نژاد یکی از بازیگران اصلی نمایش «شاه لیر» با اشاره به دغدغه ها و انگیزه های حضورش در این اثر نمایشی از لزوم توجه بیشتر مدیران و مسئولان به حوزه سخت افزار تئاتر سخن گفت و اجرای «شاه لیر» را یک مارتن واقعی خواند.

  |

  با اعلام آمار تماشاگران تماشاخانه های اداره کل هنرهای نمایشی مشخص شد

«شاه لیر» پرمخاطب ترین نمایش روی صحنه
  با اعلام آمار تماشاگران تماشاخانه های اداره کل هنرهای نمایشی مشخص شد

  «شاه لیر» پرمخاطب ترین نمایش روی صحنه

  آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تماشاگر تماشاخانه های اداره کل هنرهای نمایشی شامل مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر تا روز 2 آذرماه مشخص شد. از مجموع شش نمایش به صحنه رفته در این سالن ها نمایش «شاه لیر» با جذب بیش از 4400 تماشاگر پرمخاطب ترین نمایش بوده است.

  |

  مسعود دلخواه در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر مطرح کرد

برای رسیدن به نور باید از جنون گذشت
  مسعود دلخواه در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر مطرح کرد

  برای رسیدن به نور باید از جنون گذشت

  ایران‌تئاتر:دکتر مسعود دلخواه بعد از اجرای موفق نمایش فاوست در سال قبل ، این بار به سراغ تراژدی مدرن نمایشی شکسپیر ( شاه لیر ) رفته و با توانمندی و درک درست از دنیای سیاه و پر از توطئه و خون و خون ریزی شکسپیر اثری خلق می کند که امضای او را به عنوان یک کارگردان متفکر پای خود دارد.

  |

  نظرات کاربران