در حال بارگذاری ...
 • از 12 تا 15 دی ماه

  «خنکای ختم خاطره» هرشب با دو اجرا به صحنه می رود

  نمایش « خنکای ختم خاطره » به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ سه روز پایان هفته چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه در دو سانس ۲۰ و ۲۲ و روز شنبه ۱۵ دی نیز ساعت ۲۰ روی صحنه خواهد رفت.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش « خنکای ختم خاطره » به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا آذرنگ به دلیل استقبال تماشاگران سه اجرای ویژه خواهد داشت. این نمایش در سه روز پایانی هفته سوم اجرای خود یعنی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 12، 13 و 14 دی ماه در دو سانس 20 و 22 روی صحنه خواهد رفت. همچنین این نمایش روز شنبه 15 دی ماه ساعت 20 نیز همچون هفته گذشته اجرای ویژه خواهد داشت.
  پیش‌فروش اینترنتی سانس‌های ویژه یاد شده از فردا دوشنبه 10 دی ساعت 14 در سامانه تیکیت به نشانی www.tik8.com  آغاز خواهد شد.
  فاطمه معتمدآریا، حمیدرضا آذرنگ، علی سلیمانی، مرتضی آقاحسینی، مجید رحمتی، امین میری، بهنام شرفی، پریا وزیری ، سارا شاهرودیان، امید سلیمی، هیراد آذرنگ، ماهرخ لک بازیگران این اثر هستند.
  « خنکای ختم خاطره » تا 21 دی ماه ساعت 20 در سالن استاد سمندریان مجموعه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.
  خلاصه داستان « خنکای ختم خاطره» از زبان نویسنده: « پس از سال‌ها سربازی از زیر خاک زنده بیرون می‌آید و تنها نشانی‌اش نامِ بی‌نشانِ اوست ... یوسف. حالا گروهی به دنبالِ یوسف گمشده‌ها می‌گردند. »
  وحید لک (مجری طرح و مدیرتولید)، رضا مهدی‌زاده (طراح صحنه)، الهام شعبانی (طراح لباس)، همراز بیان (طراح پوستر)، عباس عباسی (طراح گریم)، محمدجواد طالبی (موسیقی)، یوسف عبدالرضایی (عکس)، محمد گودرزیانی (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، احسان دلدار (مدیر هماهنگی اجرا)، امیرعلی پریز (مدیر صحنه)،راضیه اسماعیلی (منشی‌صحنه)، آوا فیاض (مدیر تبلیغات و مشاور رسانه‌) و فواد خراباتی (مدیر روابط‌عمومی) ، فرزین طاهری (مستندساز) پیام نیکخواه (عکس پشت‌صحنه) عوامل این نمایش هستند.
  مطالب مرتبط

  گفت وگو با حمید رضا آذرنگ کارگردان نمایش «خنکای ختم خاطره»

جامعه ما دیگر قهرمان‌ها را دوست ندارد
  گفت وگو با حمید رضا آذرنگ کارگردان نمایش «خنکای ختم خاطره»

  جامعه ما دیگر قهرمان‌ها را دوست ندارد

  ایران تئاتر:حمیدرضا آذرنگ نام معتبر و آشنایی در حوزه نگارش نمایش نامه، کارگردانی و بازیگری است و در کارهای شاخصش یک نخ تسبیح دیده می شود که او را به عنوان یک هنرمند مولف به مخاطب معرفی می کند . مخاطب در نمایش «خنکای ختم خاطره» در روایتی سیال ذهن که فضا و زمان در هم تنیده می شود ...

  |

  سید مجتبی حسینی در مراسم ده سالگی تماشاخانه ایرانشهر:

تئاتر امروز از مصادیق توسعه و تعالی جامعه شهری است
  سید مجتبی حسینی در مراسم ده سالگی تماشاخانه ایرانشهر:

  تئاتر امروز از مصادیق توسعه و تعالی جامعه شهری است

  سید مجتبی حسینی در مراسم ده سالگی تماشاخانه ایرانشهر گفت: تئاتر امروز مصداق موثر از مصادیق توسعه و تعالی جامعه شهری است؛ و این فرصت مغتنم می تواند مستوره ای باشد از امتزاج ابواب و اذهان گوناگون بر صحنه که خود شکل و شمایلی از شهر و شهروندان است.

  |

  نظرات کاربران