در حال بارگذاری ...
 • از21دی ماه در قالب اجرا و برگزاری ورک شاپ

  «هدیه مرموز» در نقاط مختلف ایران باز می‌شود

  سرپرست گروه تئاتر «بدن دیوانه» از۲۱دی ماه در چند شهر ایران به اجرای نمایش «هدیه مرموز» و برگزاری ورک شاپ آموزشی می پردازد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل خبرگزاری مهر یاسر خاسب سرپرست گروه تئاتر «بدن دیوانه» درباره جدیدترین فعالیت‌های خود به گفت: طی سال‌های اخیر و در قالب تئاتر فجر استانی در شهرهای مختلف ایران به اجرای نمایش پرداخته ام و امسال نیز قرار است در چند شهر به اجرای نمایش و برگزاری ورک شاپ آموزشی بپردازم یعنی قرار است نمایش «هدیه مرموز» را به همراه یک ورک شاپ آموزشی اجرا کنم.

  وی درباره شهرهایی که قرار است این برنامه در آنها اجرا شود، توضیح داد: از روز گذشته به شهر اردبیل سفر کرده ام و قرار است امشب ۱۶ آذر در این شهر به اجرای نمایش «هدیه مرموز» بپردازم و یک ورک شاپ آموزشی نیز برگزار کنم. پس از آن و در ۱۹ دی در شهر آبادان به اجرای نمایش و برگزاری ورک شاپ می پردازم.

  خاسب از شهرهای شهرکرد، زاهدان و کرمانشاه به عنوان دیگر نقاطی نام برد که قرار است نمایش «هدیه مرموز» را اجرا و ورک شاپ را به ترتیب در روزهای ۲۱، ۲۳ و ۲۶ دی برگزار کند.

  سرپرست گروه تئاتر «بدن دیوانه» در پایان سخنان خود با بیان اینکه اجرای چنین برنامه ای در شهرهای مختلف ایران اتفاق خوبی است، اظهار کرد: این فرصتی است تا علاقه مندان به تئاتر فیزیکال با این شکل از تئاتر آشنا و جذب آن شوند و پتانسیل خوبی برای برگزاری فستیوال و آکادمی ملی «حرکت» ایجاد شود.
  مطالب مرتبط

  در مراسم یادبود «بهرام ریحانی» و «مجید بهرامی» در پردیس تئاتر تهران

مکانی برای «آکادمی تئاتر فیزیکال» اختصاص یافت
  در مراسم یادبود «بهرام ریحانی» و «مجید بهرامی» در پردیس تئاتر تهران

  مکانی برای «آکادمی تئاتر فیزیکال» اختصاص یافت

  مدیر پردیس تئاتر تهران شب گذشته و در مراسم یادبود «بهرام ریحانی» و «مجید بهرامی» که پیش از اجرای نمایش «هدیه مرموز» برگزار شد از اختصاص مکانی برای فعالیت آکادمی تئاتر فیزیکال در این مجموعه خبر داد.

  |

  پایان پرفورمنس «گل رو» در آق قلا

  پایان پرفورمنس «گل رو» در آق قلا

  یاسر خاسب سرپرست گروه بدن دیوانه با اجرای پرفورمنس « گل رو» در آق قلا و اجرای نمایش گل در گرگان به سفر نمایشی خود از تهران به خوزستان ، شیراز، لرستان و گلستان در حمایت از مردم سیل زده پایان داد.

  |

  گفت وگو با یاسر خاسب کارگردان نمایش

ویژگی نمایش گل جهان شمول بودن آن است
  گفت وگو با یاسر خاسب کارگردان نمایش

  ویژگی نمایش "گل" جهان شمول بودن آن است

  ایران تئاتر:یاسر خاسب کارگردان – بازیگر تئاتر بیش از یک دهه است که در حوزه تئاتر فرم فیزیکال فعالیت می کند و موسس گروه تئاتری بدن دیوانه است . وی تحصیلاتش را تا کارشناسی ارشد در رشتهٔ بازیگری و کارگردانی تئاتر در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی تهران انجام داده است.

  |

  سه خبر از جشنواره تئاتر فجر استانی چهارمحال و بختیاری

  سه خبر از جشنواره تئاتر فجر استانی چهارمحال و بختیاری

  استقبال دوستداران تئاتر در شهرکرد از اجرای نمایش «گل» یاسر خاسب، فراخوان جذب مدرس و اعضای انجمن منتقدان خانه تئاتر در چهارمحال و بختیاری و تاکید کارگردان اهل شهرکرد بر آموزش مستمر، از آخرین خبرهای جشنواره تئاتر فجر استانی چهارمحال و بختیاری است.

  |

  نظرات کاربران