در حال بارگذاری ...
در فرهنگسرای نیاوران؛

اجرای «قصه تاج عروس، خاله و خروس» آغاز شد

اجرای نمایش کودک «قصه تاج عروس، خاله و خروس» به نویسندگی محمدرضا کوهستانی و کارگردانی مجید امیری از ۱۹ دی در فرهنگسرای نیاوران آغاز شد.

به گزارش ایران تئاتر در نمایش «قصه تاج عروس، خاله و خروس» پیرمردهای روستای بالا برای خواستگاری دختر اوستا الماس راهی روستا پایین شده‌اند تا مجلس عروسی او و پسر مشدی سلماس برگزار شود. حاج الماس با این ازدواج مخالف است ولی اصرار پیرمرد‌ها او را قانع می‌کند و مراسم عروسی سر می‌گیرد، اما در میانه مراسم ناگهان اتفاقی غیرمنتظره رخ می‌دهد و ...
عوامل نمایش «قصه تاج عروس خاله و خروس» عبارتند از: محمدرضا کوهستانی (نوبسنده)، مجید امیری (کارگردان)، مهدی نیک‎روش (طراح صحنه و لباس). بازیگران این نمایش نیز عبارتند از : امید ماهر، مهرداد باقری، امیر عدل‎پرور، احسان وندی، کیان عبدی.
گفتنی است نمایش «قصه تاج عروس خاله و خروس»  از 19 دی تا 22 بهمن، همه روزه به جز روزهای سه‎شنبه، ساعت 17:30  در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران  اجرا می‎شود.
مطالب مرتبط

نقدی بر نمایش راهبان معبد وانگ

نشان همزادی نیکی و پلیدی در سرشت انسانی
نقدی بر نمایش راهبان معبد وانگ

نشان همزادی نیکی و پلیدی در سرشت انسانی

ایران تئاتر _بهنام حبیبی : نمایش «راهبان معبد وانگ» نوشته محمد رضا کوهستانی و کارگردانی احمد سلیمانی از ۲۳ آبان ماه هر شب به غیر از ایام عزاداری ساعت ۱۸:۳۰ در تماشاخانه ایرانشهر اجرا می‌شود

|

نظرات کاربران