در حال بارگذاری ...
 • پردیس تئاتر تهران مهیای افتتاحیه فیلم فجر می‌شود

  پردیس تئاتر تهران با آماده سازی و بسیج امکانات خود پذیرای هنرمندان حاضر در مراسم افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر می شود.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، این مجموعه با فضاسازی مناسب و استفاده از پتانسیل انسانی خود امروز 9 بهمن ماه  آماده برگزاری مراسم افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است.
  این مراسم ساعت ۱۸/۳۰ امروز در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران آغاز خواهد شد و به مدت ۳ ساعت زمان پیش بینی شده برای برنامه افتتاحیه است.
  دکور مراسم به صورت دیجیتال است و به همین منظور تمام امکانات صوتی و تصویری موجود در سالن اصلی برای این برنامه در نظر گرفته شده است. بخش عمده ای از این برنامه شامل پخش ویدئوهایی است که به منظور ۴۰ سال سینمای ایران و بزرگداشت های امسال در نظر گرفته شده است.
  کارگردان این مراسم کیارش اسدی زاده است و اجرای این برنامه بر عهده منصور ضابطیان خواهد بود.
  مطالب مرتبط

  ایران تئاتر بررسی می‌کند

حضور چشمگیر نسل های مختلف تئاتر در جشنواره فیلم فجر
  ایران تئاتر بررسی می‌کند

  حضور چشمگیر نسل های مختلف تئاتر در جشنواره فیلم فجر

  ایران‌تئاتر: سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر از حضور ستاره‌های تئاتری و نسل‌های مختلف بازیگران این عرصه بهره می برد؛ البته حضور موثر تئاتری‌ها در جشنواره فیلم فجر 37، تنها  منوط به حضور بازیگران این عرصه نیست، چون اتفاقات مهم دیگری در جشنواره نیز به نوعی با تئاتر گره خورده ...

  |

  در پردیس تئاتر تهران رقم خورد ؛

افتتاحیه جشنواره فجر با نمایشی از محمد رحمانیان
  در پردیس تئاتر تهران رقم خورد ؛

  افتتاحیه جشنواره فجر با نمایشی از محمد رحمانیان

  سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر با برگزاری مراسم افتتاحیه ای با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرپرست سازمان سینمایی، سینماگران و دبیر جشنواره در حالی کلید خورد که نمایشی به کارگردانی محمد رحمانیان با عنوان «سلام چهل سالگی» در آن به صحنه رفت.

  |

  نظرات کاربران