در حال بارگذاری ...
 • در تالار شمس عطار اردبیلی

  استقبال مردمی از «روزهای بی قوام» در اردبیل

  نمایش«روزهای بی قوام » با استقبال مردم هنردوست اردبیل در حال اجرا در تالارشمس عطار اردبیلی است.

  به گزارش ایران تئاتر  از اردبیل، اجرای نمایش«روزهای بی‌قوام» که روایت علی قوام از مبارزان انقلابی است، با استقبال مردم هنردوست اردبیلی و هنرمندان این استان در حال اجرا در ایام الله دهه فرخنده فجر و جشن های چهلمین سال پیرزوزی انقلاب شکوهمند اسلامی است.«روزهای بی قوام» را ایوب آقاخانی نوشته و سید رضی محمودی فخرآبادی آن را برای نمایش در شهر اردبیل کارگردانی کرده است. گروه تئاتر سایای اردبیل، نمایش«روزهای بی قوام» را  تا بیست و سوم بهمن ماه در تالار شمس عطار اردبیلی مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل به روی صحنه می برد.

  «روزهای بی‌قوام» که با موضوع انقلاب اسلامی است و به مبارزات علی قوام می پردازد، یک پروژه ملی است که به همت اداره کل هنرهای نمایشی حوزه هنری کشور در استان های مختلف به روی صحنه می رود. این نمایش را ایوب آقاخانی نوشته که با کارگردانی سید رضی محمودی فخرآبادی در شهر اردبیل، برای اقشار مختلف مردم به اجرا در می آورد.

  سید رضی محمودی فخرآبادی، آرزو مهری، داور فرمانی، سید آیدین محمودی، علی دانش، فرشید سلامت، سیامک شاگردی، بهمن صفاریان، فاطمه عظیمی، میثم بتواز، حسن رهنماآذر، احسان طالبی، رضا طالبی، احمد پورستان، فرزانه حبیبی، سیامک جوادی و سید یاسر حسینی بازیگران این نمایش هستند و حافظ بابانژاد، بهرام رجبعلی زاده، محبوب شکرزاده و علیرضا صحرایی زاده از عوامل اجرایی و فنی «روزهای بی قوام» هستند.

  داستان نمایش «روزهای بی قوام » مربوط به زندگی علی قوام از مبارزان انقلابی است که در جریان انقلاب اسلامی ایران، همسرش، دریا با چالش های مهمی در خصوص شخصیت، زندگی و مبارزات او دست به گریبان است. این نمایش، بخشی از برنامه های چهل سالگی انقلاب حوزه هنری کشور است که حوزه هنری استان اردبیل، آن را به روی صحنه می برد.

   
  مطالب مرتبط

  فرهاد قائمیان :

در سایه حمایت صحیح تئاتر شهرستان‌ها قابلیت جهانی شدن دارند
  فرهاد قائمیان :

  در سایه حمایت صحیح تئاتر شهرستان‌ها قابلیت جهانی شدن دارند

  فرهاد قائمیان بازیگر تئاتر سینما و تلویزیون که در کرج به تماشای نمایش « و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» از اردبیل نشست در باره این نمایش گفت: اکبر صادقی برای خلق این اثر نمایشی جوایز متعددی  گرفته و دعوت شده و منتخب اجرا در فستیوال کازان روسیه، آستانه قزاقستان، ...

  |

  نظرات کاربران