در حال بارگذاری ...
 • برنامه اجرایی هفتمین جشنواره تئاتر معلولین خلیج فارس اعلام شد

  هفتمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین خلیج فارس با اجرای ۱۷ نمایش از استان‌های بوشهر، خوزستان، فارس، هرمزگان وکهگیلویه و بویر احمد از ۲۴ بهمن ماه در بوشهر آغاز می‌شود.

  به گزارش ایران تئاتر از بوشهر، «باد غول» از دیلم، «شصت و هفت» از بندر امام خمینی، «یک هفته راه رفتن در بهشت» از یاسوج، «فریاد دسیبل» از خرمشهر، «عروسی خاک و خون» از آبادان، «9=1+4» از میناب، «یک خاطره از زندگی بارانی» از گچساران، «بادکنک آرزوها» از اهواز، «آب را گل نکنیم» از میناب، «مانع» از فسا، «لیل» از بوشهر، «بازنده» از آبادان، «کمدی ارتفاعات» از دیّر، «گوپس.کارات.اوفیش» از مرودشت، «برای خرید پولی نباید داد» از بندرعباس، «زندگی من» از رامهرمز و «قطعه هنرمندان» از شیراز عنوان نمایش‌هایی هستند که در این جشنواره اجرا خواهند شد.

  در حاشیه این جشنواره کارگاه‌های آموزشی و کارگردانی و آیین اختتامیه ۲۷ بهمن ماه ساعت ۹ صبح در مجموعه تئاتر شهر بوشهر برگزار خواهد شد.

  هفتمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین خلیج فارس به دبیری فرهاد فیاض بخش، ۲۴ الی ۲۷ بهمن‌ماه 97 در بوشهر برگزار می‌شود.
  مطالب مرتبط

  از سوی دبیرخانه

هیئت انتخاب و جدول بازبینی آثار یازدهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان اعلام شد
  از سوی دبیرخانه

  هیئت انتخاب و جدول بازبینی آثار یازدهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان اعلام شد

   بازبینی یازدهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان توسط هیات انتخاب متشکل از یونس جعفری، جواد متین و مرتضی قائدپوری، روز پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه از شهر دیلم آغاز و با بازبینی 10 اثر نمایشی روز شنبه ۳۱ فروردین ماه در شهر بوشهر به پایان خواهد رسید.

  |

  فراخوان هفتمین جشنواره استانی تئاتر کوتاه بندر گناوه منتشر شد

  فراخوان هفتمین جشنواره استانی تئاتر کوتاه بندر گناوه منتشر شد

  جشنواره تئاترکوتاه استانی گناوه در این دوره با هدف حمایت و توجه بیشتر‌ به تولید و اجرای نمایش توسط گروه‌های نمایشی استان و فراهم سازی بستر تجربه برای هنرمندان جوان، بهره‌وری حداکثری از ظرفیت‌های هنر تئاتر، تحقق و اشاعه فرهنگ مشارکت عمومی در مقابله با ناهنجاری‌های ...

  |

  نظرات کاربران