در حال بارگذاری ...
 • در تماشاخانه دیوار چهارم

  «مردی که از آستینش برف می‌بارید» در بخش علاوه فجر به صحنه می‌رود

  نمایش «مردی که از آستینش برف می‌بارید» در تاریخ ۲۵ و ۲۶ بهمن، ساعت ۲۱:۳۰ در بخش به‌علاوه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، در مجموعه نمایش «دیوار چهارم» به روی صحنه خواهد رفت.

  به گزارش ایران تئاتر نمایش «مردی که از آستینش برف می‌بارید» به نویسندگی و کارگردانی مجتبی کاظمی، در تاریخ 25 و 26 بهمن، ساعت 21:30 در بخش به‌علاوه سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، در مجموعه نمایش «دیوار چهارم» به روی صحنه خواهد رفت.

  این نمایش در سه اپیزود کلی با دو مونولوگ روایت می‌شود. داستان این اثر حول محور یک نویسنده در سه موقعیت کلی می‌گذرد.

  به گفته مجتبی کاظمی، کارگردان اثر، در این نمایش به نادیده‌گیری و فشاری که بر جریان نویسندگی حاکم است با اشاره‌هایی بر برگزاری جشنواره‌ها، شرایط اجتماعی اقتصادی در بستری داستانی پرداخته خواهد شد»

  در این اثر نمایشی میر نادر مظلومی، جلال محبی، حمیدرضا اسد زاده و امین جوادی به ایفای نقش می‌پردازند و از دیگر عوامل آن باید به رزیتا اسکویی (مدیر تولید)، فرامرز احمدی (دستیار احمدی)، حسام افسری (موسیقی و روابط عمومی)، ایمان نظری (طراح نور)، علی نیک عمل و محمدعلی مردانی (طراحان پوستر)، چهره‌پرداز (ماریا دیزجی)، علی نیک عمل و سارا جاهد نیا (عکاسان) اشاره داشت.

  علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت این نمایش می‌توانند به نشانی تهران، میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، بین سرپرست و فریمان، پلاک 544 و یا سامانه فروش ایران نمایش مراجعه نمایند.
  مطالب مرتبط

  یادداشتی بر نمایش «مردی که از آستینش برف می‌بارید» به کارگردانی مجتبی کاظمی

زاویه دید مقابل از سوی ما، معرف ما از نگاه دیگر است
  یادداشتی بر نمایش «مردی که از آستینش برف می‌بارید» به کارگردانی مجتبی کاظمی

  زاویه دید مقابل از سوی ما، معرف ما از نگاه دیگر است

  ایران تئاتر، کیارش وفایی: ضرورت این روزها ایجاب می‌کند که هر اتفاقی همراه با تبعاتش به امروز ما نزدیک باشد تا تاثیرگذاری بیشتری برایمان داشته باشد. اصلا جای بحث و انکار نیست، بلکه این تعریف اوج واقعیت است، زیرا اگر این فرمول پیش گرفته نشود انسان اکنون باید تبعات یک دهه قبل و ...

  |

  حامد زارعان و یک جایزه بین المللی

برتری «یک سفر رویایی» در جشنواره عروسکی روسیه
  حامد زارعان و یک جایزه بین المللی

  برتری «یک سفر رویایی» در جشنواره عروسکی روسیه

  حامد زارعان با نمایش یک سفر رویایی توانست در جشنواره تیاتر عروسکی روسیه در شهر یکاترینبورگ که با رقابت ۴۰ کشور همچون؛امریکا.شیلی.برزیل.سوئد.لهستان.و ....می پرداخت.بهترین جایزه تئاتر خیابانی این جشنواره را دریافت کند.

  |

  نظرات کاربران