در حال بارگذاری ...
 • تقدیر مدیرکل ارشاد اردبیل از درگاه استانی ایران تئاتر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل از تلاش های سعید نوریان برای انعکاس مطلوب و مناسب جشنواره تئاتر فجر استانی اردبیل در درگاه استانی ایران تئاتر قدردانی کرد.

  به گزارش ایران تئاتر از اردبیل، در مراسمی که هم‌زمان شب ولادت کوثر همیشه جاری ولایت، حضرت فاطمه زهرا(س) در تالار حافظ شهر اردبیل برگزار شد، سید ناصر اسحاقی، مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل با اهدای لوحی از تلاش های شایسته تحسین سعید نوریان، مدیر ایران تئاتر در اردبیل برای انعکاس مطلوب و مناسب بخش استانی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در اردبیل تجلیل کرد. در این لوح آمده است:

  جناب آقای سعید نوریان

  مسئول درگاه استانی ایران تئاتر و مدیر بخش چهل سالگی تئاتر اردبیل

  ضمن تجلیل از همکاری صمیمانه  و شایسته تحسین جنابعالی در برگزاری جشنواره تئاتر استانی اردبیل از مجموعه برنامه های سی و هفتمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با نهایت امتنان و افتخار، این لوح سپاس به رسم ادب و احترام حضورتان تقدیم می گردد. گام های تان در اشاعه فرهنگ و هنر اسلامی، ایرانی استوار و همت تان افزون باد.

  سید ناصر اسحاقی

  مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل
  مطالب مرتبط

  فرهاد قائمیان :

در سایه حمایت صحیح تئاتر شهرستان‌ها قابلیت جهانی شدن دارند
  فرهاد قائمیان :

  در سایه حمایت صحیح تئاتر شهرستان‌ها قابلیت جهانی شدن دارند

  فرهاد قائمیان بازیگر تئاتر سینما و تلویزیون که در کرج به تماشای نمایش « و خداوند درون یک مرد دو قلب قرار نداد» از اردبیل نشست در باره این نمایش گفت: اکبر صادقی برای خلق این اثر نمایشی جوایز متعددی  گرفته و دعوت شده و منتخب اجرا در فستیوال کازان روسیه، آستانه قزاقستان، ...

  |

  نظرات کاربران