در حال بارگذاری ...
 • برای دو نمایش «بی تابستان» و «سالگشتگی»؛

  امیررضا کوهستانی و تماشاگرانش با یکدیگر گفت‌و‌گو می‌کنند

  نشست و گفت‌وگو کارگردان دو نمایش «بی تابستان» و «سالگشتگی» با تماشاگران یکشنبه ١٩ اسفندماه در تئاتر مستقل تهران برگزار می‌شود.

  به گزارش ایران تئاتر گروه تئاتر مهر در نظر دارد هم‌زمان با اجرای عمومی نمایش «سالگشتگی»، نشستی با حضور امیررضا کوهستانی کارگردان این نمایش و همچنین نمایش «بی تابستان» که پیش‌ازاین در تئاتر مستقل تهران روی صحنه رفته بود در روز یکشنبه ۱۹ اسفندماه ساعت ۱۵: ۳۰ الی ۱۷ در این مجموعه برگزار می‌شود.
   گروه تئاتر مهر از تمامی علاقه‌مندان دعوت می‌کند در این نشست شرکت کنند.
  نمایش «سالگشتگی» به نویسندگی و کارگردانی امیررضا کوهستانی و با بازی محمدحسن معجونی و مهین صدری به مدت ۱۵ شب در دو سانس ۱۸ و ۲۰ در تئاتر مستقل تهران به روی صحنه می‌رود.
  علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  جستاری بر نمایشنامه های عشایری در ایران

ریشه دار و ژرف یا اسطوره و آیین
  جستاری بر نمایشنامه های عشایری در ایران

  ریشه دار و ژرف یا اسطوره و آیین

  ایران تئاتر- رضا آشفته:اگر بپذیریم که بخشی از جمعیت ایران در کنار شهرنشینان و روستانشینان، مردمان عشایر و کوچ نشین هستند، اما به همین نسبت که از تعداد آنان در طول تاریخ کاسته شده است انگار در زمینه درام نویسی نیز چندان توجه ویژه ای به این نوع زندگی نشده است.

  |

  مونا احمدی در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

سردرگمی این مادر طبیعی است
  مونا احمدی در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

  سردرگمی این مادر طبیعی است

  ایران‌تئاتر: دو زن و یک مرد درام مثلثی نمایش بی تابستان را البته با حضور غیر فیزیکال دختر بچه ای شکل می دهند. جاهایی از بی تابستان شاید شما را به یاد لولیتای ناباکوف و آن هم رابطه نامتعارف یک معلم با دختری نوجوان می اندازد.

  |

  نظرات کاربران