در حال بارگذاری ...
 • جمعه ٢۴ اسفند در تماشاخانه سرو؛

  «یوسف یوزف جوزپه» ویژه هنرمندان به صحنه می‌رود

  نمایش «یوسف یوزف جوزپه» روز جمعه ٢۴ اسفند در تماشاخانه سرو پذیرای هنرمندان خواهد بود.

  به گزارش ایران تئاتر این نمایش به نویسندگی علی مرتضوی فومنی و کارگردانی کیانوش احمدی از شهرری پس از حضور در جشنواره استانی تهران و جشنواره تئاتر مقاومت و کسب جوایز از این جشنواره‌ها با حمایت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و بنیاد روایت در تماشاخانه سرو اجراهای خود را آغاز کرد.
  این نمایش تاکنون مهمانان متعددی ازجمله شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی، دکتر ﺳﯿﺪ ﻣﺼﻄﻔﯽ مختاباد، دکتر مهدی نصیری، همایون علی آبادی، انتونیا شرکا، ساناز سماواتی، حسن باستانی، جمشید شاه محمدی، رحمان رضایی، عباس رافعی، بهرام سروری نژاد، جواد طوسی، حجت الاسلام سلیمان صمدی، احمدرضا اسعدی، علی اروجی، مجید وحیدیان، محمد عبدی زاده، مرتضی نجفی، علی برجی، میلاد جباری مولانا، سیروس سپهری، امین اسکندریان، میرنادر مظلومی، حمید اصغری تتماج، سپیده پهلوان زاده، نساء یوسفی، مژگان صیادی، حسن همتی و ... داشته است.
  در خلاصه این نمایش آمده است: در فضایی ساختار شکن با تلفیقی از مکاتب اکسپرسیونستی. سورئالیستی و رئالیستی از نگاه یوسف جانباز اعصاب و روان ناشی از جنگ تحمیلی می بینیم زندگی وی را که هنوز متعصب، هنوز آماده ی مبارزه چه با دشمن چه با درونیات شر چه با آنتاگونیست برونی است. ارتباط وی با لحظاتی پر از طنز و خنده چه اگر تلخ با رفتگر تماشاگر را از دنیای پر از مشکل پسا جنگ لحظه ای جدا می کند هر چند که رفتگر حامل خبر مهمی برای وی است و آن ...
  دیگر عوامل این نمایش عبارتند از:
  بازیگران: علی رجائی، سحر آقاسی، ایمان نظیفی، مسعود روستا، ابوالفضل سلحشور
  موسیقی: فرزاد ابوعلی، محمدعلی رحمانی و جمال الدین حسینی، دستیاران: سعید کریمیان، محمد تجویدی، طراح گریم: آزاده مالمیر، دستیار گریم: مهرداد اشکانی، طراح نور: سعید کریمیان، طراح لباس و صحنه: کیانوش احمدی، کاظم کامور بخشایش، طراح پوستر و بروشور: جواد نقدی آجقان، طراحی صدا و افکت: محمد تجویدی، منشی صحنه: آرزو یاری، آرمین رجایی، مدیر صحنه: امیرحسین اصفهانی، دستیار صحنه: محمد جواد سخنور و شهریار آهوری، عکاس: امیر مبارکی، روابط عمومی: رضوان کرباسی، تبلیغات: مجازی علی اصغر ایزی
  این نمایش از ۵ اسفند شروع شده و تا ٢۴ اسفند ماه از ساعت 18.30 پذیرای عموم علاقمندان خواهد بود. و خرید بلیط از سایت تیوال انجام می شود.
  مطالب مرتبط

  تا 25 اسفند ماه در تماشاخانه سرو؛

نمایش «یوسف یوزف جوزپه» به صحنه می رود
  تا 25 اسفند ماه در تماشاخانه سرو؛

  نمایش «یوسف یوزف جوزپه» به صحنه می رود

  نمایش یوسف یوزف جوزپه به کارگردانی کیانوش احمدی پس از حضور در جشنواره استانی تهران و جشنواره تئاتر مقاومت و کسب جوایز از این جشنواره ها با حمایت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در تماشاخانه سرو اجراهای خود را آغاز کرد.

  |

  با حمایت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس

«تماشاخانه سرو» میزبان جشنواره تئاتر فجر شد
  با حمایت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس

  «تماشاخانه سرو» میزبان جشنواره تئاتر فجر شد

  تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از 3 نمایش در بخش ویژه چهل‌سالگی انقلاب اسلامی و 5 اجرای نمایش رادیویی در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر میزبانی می‌کند.

  |

  در تماشاخانه سرو تهران

بزرگداشت انوشیروان ارجمند توسط گروه نمایش «خاک شیرین» برگزار می شود
  در تماشاخانه سرو تهران

  بزرگداشت انوشیروان ارجمند توسط گروه نمایش «خاک شیرین» برگزار می شود

  محمود رضا فراهانی تهیه کننده نمایش «خاک شیرین» از برگزاری مراسم بزرگداشت و چهارمین سالگشت درگذشت استاد انوشیروان ارجمند در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس خبر داد.

  |

  نظرات کاربران