در حال بارگذاری ...
 • شب گذشته در تماشاخانه سنگلج رخ داد

  جلوه‌ای دیگر از تعهد یک بازیگر به تماشاگران و صحنۀ تئاتر

  شب گذشته یکی از بازیگران نمایش «طریقه حکومت گجرخان» جلوه ای دیگر از تعهد به صحنه تئاتر و تماشاگران را به نمایش گذاشت.

  به گزارش ایران تئاتر، اجرای شب گذشتۀ نمایش «طریقه حکومت گجرخان» با کارگردانی مشترک مجید امرایی و احسان ملکی که این روزها در تماشاخانه سنگلج روی صحنه رفته، با جلوه‌ای تاثربرانگیز از مسئولیت‌شناسی یکی از بازیگران این نمایش همراه بود.

  شهرام مسعودی از بازیگران این نمایش، شب گذشته در حالی برای بازی در نقش خود روی صحنه رفت که ساعتی پیش از آن خواهر خود را از دست داده بود. این هنرمند علیرغم اندوه جانکاه از دست دادن یکی از عزیزانش ترجیح داد به رسم مسئولیت‌شناسی و احترام به تماشاگرانی که منتظر اجرای این نمایش بودند، به هر نحو در صحنه حضور یابد و نقش خود را در این نمایش ایفا کند.نقشی کمدی اینبار با درونی اندهگین به صحنه رفت.

  گروه اجرایی نمایش «طریقه حکومت گجرخان» نیز به پاس این تعهد مثال زدنی شهرام مسعودی اجرای شب گذشته نمایش را به روح آن درگذشته تقدیم کردند و همراه با تماشاگران این نمایش برای او طلب آمرزش کردند.

  گفتنی است؛  طریقه حکومت گجرخان  جدیدترین اثر مجید امرایی است که از 9 اسفند در تماشاخانه سنگلج روی صحنه رفته است.

  ایران تئاتر با احترام  رفتار حرفه‌ای شهرام مسعودی به این هنرمند ارزنده تسلیت می‌گوید .
  مطالب مرتبط

  نگاه نمایش درمانی به «طریقه حکومت گجرخان»؛

الگویی رفتاری با زبانی آگاهی‌بخش
  نگاه نمایش درمانی به «طریقه حکومت گجرخان»؛

  الگویی رفتاری با زبانی آگاهی‌بخش

  ایران تئاتر- علی شهاب: نمایش «طریقه حکومت گجرخان» این روزها به کارگردانی مشترک مجید امرایی و احسان ملکی در تالار سنگلج تهران به روی صحنه رفته است. اثری که پشت زبان طنزش به ما کمک می‌کند بدانیم اگر احساس می‌کنیم هیچ‌چیز سر جای خودش نیست به چه دلیل است.

  |

  نمای تماشاخانه سنگلج مرمت و بازسازی شد

  نمای تماشاخانه سنگلج مرمت و بازسازی شد

  در راستای تکمیل طرح توسعه و بازسازی تماشاخانه سنگلج، نمای این تماشاخانه در اسفند ماه 1397 با در نظر گرفتن حفظ بافت نما و قدمت و جایگاه تاریخی ساختمان و فضای جدیدی برای معرفی و تبلیغات نمایش‌ها بازسازی و مرمت شد.

  |

  دو نمایش جدید در تماشاخانه سنگلج

«وقایع اتفاقیه» و «طریقه حکومت گجرخان» به روی صحنه می روند
  دو نمایش جدید در تماشاخانه سنگلج

  «وقایع اتفاقیه» و «طریقه حکومت گجرخان» به روی صحنه می روند

  دونمایش «وقایق اتفاقیه» به کارگردانی شهرام عبدلی و «طریقه ی حکومت گجرخان» به کارگردانی مشترک مجید امرایی و احسان ملکی به ترتیب از 8 و 9 اسفند ماه 97 در تماشاخانه ی سنگلج به روی صحنه می روند

  |

  نظرات کاربران