در حال بارگذاری ...
 • با حضور فعالان تئاتر استان صورت گرفت

  برگزاری آیین تودیع و معارفه هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل

  با حضور جمعی از هنرمندان و فعالان تئاتر استان، آیین تودیع و معارفه هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل برگزار شد.

  به گزارش ایران تئاتر از اردبیل، با حضور غریب منوچهری، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی، سرپرستان گروه های نمایشی و جمعی از پیشکسوتان و فعالین تئاتر استان، آیین  تودیع و معارفه رؤسای انجمن نمایش استان در سالن کنفرانس مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل برگزار شد.

  در این مراسم، غریب منوچهری، با اشاره به فعالیت های انجام شده در حوزه نمایش در سال 97، با اعلام اینکه  جشنواره تئاتر استانی در سال 97 به شکل و شمایل مختلف و با برنامه های متنوع در سطح شهرستان های استان برگزار شده است، با اشاره به میزبانی استان اردبیل از جشنواره تئاتر فجر، گفت: در سایه همت جدی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان و با مشارکت و همراهی هنرمندان و گروه های نمایشی، بخش استانی سی و هفتمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجربا حضور گروه های نمایشی استان های تهران، مازندران، گلستان و البرز و یک گروه از جمهوری آذربایجان با شکوه تمام و با استقبال هنرمندان و هنر دوستان اردبیلی برگزار شد و اردبیل در طی این سی و هفت دوره، از این جشنواره و گروه های نمایشی میزبانی کرد.

  وی با اعلام اینکه برگزاری جشنواره تئاتر استانی حوزه هنری هم در  رونق تئاتر استان در سال 97 تاثیرگذار بوده است، افزود: هنرواره حبیب، دیگر اتفاق خوب تئاتری در استان اردبیل بود که به همت اداره کل حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس و با مشارکت دستگاه های اجرایی از جمله اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان در این سال برگزار شد که هنرمندان و گروههای تئاتری استان، حضوری تحسین برانگیز در این هنرواره داشتند.

  معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن قدردانی از فعالیت ها و تلاش های های مجدانه اعضای هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان، با اشاره به اهمیت مشارکت و همکاری و همیاری در اجرای طرح های مهم و ماندگار در استان از تیم جدید هیئت مدیره انجمن نمایش استان خواستند تا  با برنامه ریزی مناسب و انجام فعالیت های تاثیرگذار، زمینه را برای حضور پر فروغ تئاتر استان در محافل و مجامع مختلف و تولید آثار فاخر فراهم سازند.

  در این مراسم، با اعطای لوح سپاس از تلاش های سید رضی محمودی فخرآبادی، جاوید رخشانی، ناصر رهنما آذر و نادر مهدیلو؛ رئیس، نایب رئیس، عضو هیات مدیره  و خزانه دار دوره قبلی هیات مدیره انجمن های نمایشی استان قدردانی شد و  احکام انتصاب محمد تقی اسماعیلی بعنوان رئیس انجمن نمایش استان، احمد مسرت، به عنوان نایب رئیس، سید اصغر سعادت، مریم ندایی و نعمت صداقتی به عنوان اعضای هیئت مدیره و سیامک شاگردی به عنوان بازرس انجمن هنرهای نمایشی استان، به ایشان اهداء شد.

   

  •  
  مطالب مرتبط

  اتابک نادری:

مجید واحدیزاده در مورد تئاتر و زندگی خیلی حرف ها برای گفتن داشت
  اتابک نادری:

  مجید واحدیزاده در مورد تئاتر و زندگی خیلی حرف ها برای گفتن داشت

  مسئول اموراستان های اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی در مراسم اولین سالگرد فوت مجید واحدیزادعه با اعلام اینکه، زنده یاد واحدیزاده در اعتلای تئاتر اردبیل در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نقشی ویژه و برجسته داشت، گفت: مجید واحدیزاده در مورد تئاتر و ...

  |

  برای حضور در جشنواره بین المللی تئاتر فجر؛

داوران به تماشای نمایش های برگزیده جشنواره تئاتر استانی اردبیل می‌نشینند
  برای حضور در جشنواره بین المللی تئاتر فجر؛

  داوران به تماشای نمایش های برگزیده جشنواره تئاتر استانی اردبیل می‌نشینند

  افشین خورشید باختری، سهراب سلیمی و محسن علیخانی، نمایش های«جایی که پیاده رو تموم میشه» و «فخرالزمان» را برای حضور در جشنواره تئاتر فجر، تماشا می‌کنند.

  |

  نظرات کاربران