در حال بارگذاری ...
 • امروز چهارشنبه برگزار می‌شود؛

  شادپیمایی «روز ملی هنرهای نمایشی» در محدوده تئاتر شهر

  محدوده خیابان استاد شهریار، پارک دانشجو و محوطه تئاتر شهر در «روز ملی هنرهای نمایشی» شاهد جشن محیطی و شادپیمایی خواهد بود.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، در کنار دیگر برنامه‌های «روز ملی هنرهای نمایشی» که پیش‌تر در مورد آن‌ها اطلاع‌رسانی شده بود، امروز چهارشنبه، هفتم فروردین از ساعت ۱۶: ۳۰ جشنی محیطی نیز در محدوده خیابان استاد شهریار، پارک دانشجو و محوطه تئاتر شهر برگزار می‌شود.
  این جشن شامل بخش‌هایی نمایشی نیز هست که عبارتند از اجرای آیین اقوام ایرانی، اجرای نمایش‌های نوروزی (نوروزخوانی، خیمه‌شب‌بازی، گروه حاجی فیروزها، عروسک‌های بابا نوروز و ننه سرما)، اجرای دو نمایش خیابانی به نام‌های «عید اومد، بهار اومد» و «حاجی فیروز و بابا نوروز»، حضور عروسک‌های غول پیکر، نقالی توسط مرشد حسین زارعی، ضرب زورخانه توسط مرشد خرمی و قرائت پیام «روز ملی هنرهای نمایشی» توسط استاد داود فتحعلی‌بیگی.
  حضور اهالی رسانه، ازجمله خبرنگاران و عکاس موجب شادمانی برگزارکنندگان این مراسم خواهد بود.
  مطالب مرتبط

  فارس بررسی کرد:

حکایت حریم اطراف تئاتر شهر به کجا رسید
  فارس بررسی کرد:

  حکایت حریم اطراف تئاتر شهر به کجا رسید

  داستان هفت‌تیرکشی در اطراف تئاتر شهر، دست‌فروشان سوداگر اطراف پارک دانشجو و گعده‌های افراد ناسالم در حوالی میراث فرهنگی ما، قصه‌ای است که سردراز دارد. به‌تازگی جلسه‌ای در شورای شهر برای بهبود شرایط این مکان برگزار شده است.

  |

  دربازدید از مجموعه تئاترشهر صورت گرفت؛

تاکید عضوکمیسیون فرهنگی مجلس بر عملیاتی شدن طرح حصارکشی تئاترشهر
  دربازدید از مجموعه تئاترشهر صورت گرفت؛

  تاکید عضوکمیسیون فرهنگی مجلس بر عملیاتی شدن طرح حصارکشی تئاترشهر

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با حضور در مجموعه تئاتر شهر از نزدیک در جریان آسیب های اجتماعی مرتبط با محیط پیرامون مجموعه تئاتر شهر و اقدامات مدیریت مجموعه در زمینه ی رفع آن قرار گرفت.

  |

  نظرات کاربران