در حال بارگذاری ...
 • از سوی دبیرخانه

  هیئت انتخاب و جدول بازبینی آثار یازدهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان اعلام شد

   بازبینی یازدهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان توسط هیات انتخاب متشکل از یونس جعفری، جواد متین و مرتضی قائدپوری، روز پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه از شهر دیلم آغاز و با بازبینی ۱۰ اثر نمایشی روز شنبه ۳۱ فروردین ماه در شهر بوشهر به پایان خواهد رسید.

   به گزارش ایران تئاتر از بوشهر، یونس جعفری، جواد متین و مرتضی قائدپوری هیات انتخاب این جشنواره را تشکیل می دهند.

  بازبینی یازدهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان از روز پنجشنبه ۲۹ فروردین ماه از شهر دیلم آغاز و با بازبینی 10 اثر نمایشی روز شنبه ۳۱ فروردین ماه در شهر بوشهر به پایان خواهد رسید. چهار اثر دیگر نیز در این جشنواره از طریق فیلم بازبینی خواهد شد.

  نمایش های «شوکت و بمونی» به کارگردانی عباس علی معتمدی از دیلم، «اونا» به کارگردانی حامد غلامعلی زاده از گناوه، «گربه قجری» به کارگردانی طوبی بروشم از سعدآباد، «شاهزاده هملت» به کارگردانی حسین مباهات از کنگان، «کله پوک ها» به کارگردانی یونس رازقی پور از اهرم، «بوقلمون» به کارگردانی رضا باقری از اهرم، «شوخی کوچک جناب میم» به کارگردانی یاسر رازقی پور از اهرم، «خیال روی خطوط موازی» به کارگردانی سبحان تنگسیری از دلوار، «ژوست و فالش» به کارگردانی علیرضا میرشکاری از بوشهر، «راز سوگلی های حرمسرا» به کارگردانی مجید میرزایی از بوشهر، «خانواده گرام» به کارگردانی عباس منظری و علی سنامیری از خارگ، «جنگ بازی» به کارگردانی عبد بناری از خارگ، «کمدی ارتفاعات» به کارگردانی رسول محمودی از دیر، «دالتونها و ننه قمر» به کارگردانی مهران حیدری زاده از گناوه به مرحله بازبینی این دوره از جشنواره تئاتر طنز تنگستان راه یافته و بازبینی خواهند شد.

  یادآور می شود، یازدهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان دهم تا دوازدهم اردیبهشت ماه 98 به میزبانی شهر اهرم برگزار خواهد شد.

   یازدهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان دهم تا دوازدهم اردیبهشت ماه به میزبانی شهر اهرم برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  برای اجرا در روزهای ۱۱ الی ۱۴ اردیبهشت

برنامه اجرایی یازدهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان اعلام شد
  برای اجرا در روزهای ۱۱ الی ۱۴ اردیبهشت

  برنامه اجرایی یازدهمین جشنواره تئاتر طنز تنگستان اعلام شد

  برنامه یازدهمین جشنواره استانی تئاتر طنز تنگستان در حالی منتشر شد که این جشنواره در روزهای ۱۱ الی ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۸ و با حضور ۷ گروه نمایشی از شهرهای بوشهر، اهرم، دیر و سعد آباد به میزبانی شهر اهرم و توسط انجمن هنرهای نمایشی این شهر برگزار خواهد شد.

  |

  فراخوان هفتمین جشنواره استانی تئاتر کوتاه بندر گناوه منتشر شد

  فراخوان هفتمین جشنواره استانی تئاتر کوتاه بندر گناوه منتشر شد

  جشنواره تئاترکوتاه استانی گناوه در این دوره با هدف حمایت و توجه بیشتر‌ به تولید و اجرای نمایش توسط گروه‌های نمایشی استان و فراهم سازی بستر تجربه برای هنرمندان جوان، بهره‌وری حداکثری از ظرفیت‌های هنر تئاتر، تحقق و اشاعه فرهنگ مشارکت عمومی در مقابله با ناهنجاری‌های ...

  |

  نظرات کاربران