در حال بارگذاری ...
 • به قلم نظر احمدی

  کتاب «ارتکاب دوستت دارم» منتشر شد

  مراسم رونمایی و جشن امضا کتاب «ارتکاب دوستت دارم» نخستین مجموعه شعر نظر احمدی عصر پنجشنبه ۹خردادماه در فروشگاه انتشارات مروارید برگزار شد.

  به گزارش ایران تئاتر در این مراسم که جمعی از هنرمندان، شعرا وعلاقمندان حوزه شعر حضور داشتند ضمن امضای کتاب توسط شاعر، بخش هایی از این کتاب توسط  وی برای حاضران در این مراسم  خوانده شد.
  نظر احمدی شاعر، نمایش نامه نویس و روزنامه نگار دانش آموخته ی رشته های بازیگری و ادبیات دراماتیک است. وی از اوایل دهه هشتاد سرو دن شعر آزاد و فعالیت در حوزه تئاتر و رسانه را به صورت جدی آغازنمود. ازمهمترین ویژگی های آثار وی در حوزه شعرمی توان به پیوند خوردن مفاهیم  ظاهرا متناقضی همچون عشق و سیاست در بستر کلی متن اشاره نمود، به طوری که در عاشقانه ترین سروده های او می توان ردپای مسائل مهم اجتماعی را مشاهده کرد؛ دیگر مولفه شعر وی استفاده از نوعی زبان می باشد.

  گفتنی است فصلنامه تخصصی «نمایش شناخت» به سردبیری نظر احمدی منتشر می شود.
  کتاب «ارتکاب دوستت دارم» مجموعه شعرهای کوتاه نظراحمدی توسط انتشارات مروارید چاپ و منتشر شده است.
  مطالب مرتبط

  شهرام کرمی در مراسم رونمایی ازشماره جدید فصلنامه تخصصی تئاتر:

«نمایش شناخت» حاصل تلاش عاشقانه یک نفر و فعالیت بخش خصوصی است
  شهرام کرمی در مراسم رونمایی ازشماره جدید فصلنامه تخصصی تئاتر:

  «نمایش شناخت» حاصل تلاش عاشقانه یک نفر و فعالیت بخش خصوصی است

  مراسم رونمایی ازشماره جدید فصلنامه تخصصی «نمایش شناخت» به سردبیری نظر احمدی با حضور شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی، فرهاد ناظرزاده کرمانی، احمد کامیابی مسک ،مسعود دلخواه، امیرکاوس بالازاده و جمعی از هنرمندان و نویسندگان چهارشنبه 8خردادماه در ساختمان جدید خانه تئاتر ...

  |

  نظرات کاربران