در حال بارگذاری ...
 • دو نمایش محمد عمرانی و ایوب آقاخانی روی آنتن رادیو نمایش می‌روند

  از 11 مردادماه، پخش دو سریال نمایشی به کارگردانی محمد عمرانی و ایوب آقاخانی از رادیو نمایش آغاز می‌شود.

  به گزارش سایت ایران تئاتر، نمایش «به دنبال فلک» به کارگردانی ایوب آقاخانی ماجرای شخصی است، که دست به هر کاری می‌زند، کارش به گره می‌خورد، او با پیرمردی آشنا می‌شود که انگشتری به او داده، وعده می‌دهد که بختت با این انگشتر باز می‌شود و در این میان اتفاقاتی رخ می‌دهد که شنیدنی است.

  در این نمایش هنرمندانی چون مهدی طهماسبی، مهدی نمینی‌مقدم و میرطاهر مظلومی به ایفای نقش پرداخته‌اند. این نمایش به صدابرداری علی حاجی‌نوروزی و افکتوری محمدرضا قبادی‌فر از یکشنبه 11 مردادماه، ساعت 6:30 از رادیو نمایش پخش می‌شود.

  همچنین نمایش رادیویی «پهلوان پوریای ولی» به کارگردانی محمد عمرانی، داستان دلاوری‌های پهلوان نامدار ایرانی، پوریا ولی است و رضا عمرانی، شمسی صادقی، سلمان خطی و احمد گنجی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. این نمایش به صدابرداری رضا طاهری، افکتوری محمدرضا قبادی‌فر، از فردا یکشنبه 11 مردادماه، ساعت 13:30 روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

  این دو نمایش به تهیه کنندگی عذرا وکیلی و نویسندگی غلام‌رضا قاسمیان در اداره کل هنرهای نمایش رادیو تولید شده است.
  مطالب مرتبط

  بررسی نویسندگانی که در تابستان بیش از یک اثر بر صحنه داشته اند

گرما بر پرکاری تعدادی از نویسنده ها اثری ندارد
  بررسی نویسندگانی که در تابستان بیش از یک اثر بر صحنه داشته اند

  گرما بر پرکاری تعدادی از نویسنده ها اثری ندارد

  ایران تئاتر: از اول تیرماه تا 31 شهریورماه 1396 در تهران 160 نمایشنامه توسط کارگردان های تئاتر روی صحنه رفت که در این میان، 11 نویسنده بیش از یک اثر بر صحنه داشتند.

  |

  گزارش ایران تئاتر از حضور هنرمندان در فضای مجازی

بازیگر بدون تماشاگر یعنی هیچ
  گزارش ایران تئاتر از حضور هنرمندان در فضای مجازی

  بازیگر بدون تماشاگر یعنی هیچ

  استقبال از اجرای نمایش های تازه ایوب آقاخانی و حمیدرضا نعیمی، اجرای مجدد نمایش «کوکوی کبوتران حرم» توسط بازیگران زن کارکشته تئاتر، واکنش به اهمیت روز جهانی کودک در ایران و... ازجمله مباحث موردتوجه صفحات اجتماعی مجازی هنرمندان عرصه تئاتر است که در چند روز اخیر به آنها توجه ...

  |