در حال بارگذاری ...
 • دو نمایش محمد عمرانی و ایوب آقاخانی روی آنتن رادیو نمایش می‌روند

  از 11 مردادماه، پخش دو سریال نمایشی به کارگردانی محمد عمرانی و ایوب آقاخانی از رادیو نمایش آغاز می‌شود.

  به گزارش سایت ایران تئاتر، نمایش «به دنبال فلک» به کارگردانی ایوب آقاخانی ماجرای شخصی است، که دست به هر کاری می‌زند، کارش به گره می‌خورد، او با پیرمردی آشنا می‌شود که انگشتری به او داده، وعده می‌دهد که بختت با این انگشتر باز می‌شود و در این میان اتفاقاتی رخ می‌دهد که شنیدنی است.

  در این نمایش هنرمندانی چون مهدی طهماسبی، مهدی نمینی‌مقدم و میرطاهر مظلومی به ایفای نقش پرداخته‌اند. این نمایش به صدابرداری علی حاجی‌نوروزی و افکتوری محمدرضا قبادی‌فر از یکشنبه 11 مردادماه، ساعت 6:30 از رادیو نمایش پخش می‌شود.

  همچنین نمایش رادیویی «پهلوان پوریای ولی» به کارگردانی محمد عمرانی، داستان دلاوری‌های پهلوان نامدار ایرانی، پوریا ولی است و رضا عمرانی، شمسی صادقی، سلمان خطی و احمد گنجی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. این نمایش به صدابرداری رضا طاهری، افکتوری محمدرضا قبادی‌فر، از فردا یکشنبه 11 مردادماه، ساعت 13:30 روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

  این دو نمایش به تهیه کنندگی عذرا وکیلی و نویسندگی غلام‌رضا قاسمیان در اداره کل هنرهای نمایش رادیو تولید شده است.
  مطالب مرتبط

  در گفت‌وگو با کوروش زارعی و ایوب آقاخانی

جزئیات دوره جدید «چهارفصل تئاتر ایران» تشریح شد
  در گفت‌وگو با کوروش زارعی و ایوب آقاخانی

  جزئیات دوره جدید «چهارفصل تئاتر ایران» تشریح شد

  کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری به همراه ایوب آقاخانی مدیر دفتر مطالعات و پژوهش این مرکز و سردبیر فصلنامه صحنه به بیان و بررسی جزئیات آغاز دوره جدید چهارفصل تئاتر ایران این بار در حوزه هنری پرداختند.

  |

  نیوشا محرابی نویسنده و کارگردان نمایش «روز بیست‌ویکم» در گفت‌وگو با ایران تئاتر

یک لول تریاک بده یک نان بگیر
  نیوشا محرابی نویسنده و کارگردان نمایش «روز بیست‌ویکم» در گفت‌وگو با ایران تئاتر

  یک لول تریاک بده یک نان بگیر

  نیوشا محرابی نویسنده و کارگردان نمایشنامه «روز بیست‌ویکم» شنیدن خاطره‌ای از زبان مادربزرگش که در سن پنج، شش سالگی و در دوران قحطی دهه 20 شمسی مجبور بوده برای گرفتن یک قرص نان، یک لول تریاک به نانوا بدهند را جرقه اصلی نگارش و شکل‌گیری این اثر عنوان کرد.

  |