در حال بارگذاری ...
 • دو نمایش محمد عمرانی و ایوب آقاخانی روی آنتن رادیو نمایش می‌روند

  از 11 مردادماه، پخش دو سریال نمایشی به کارگردانی محمد عمرانی و ایوب آقاخانی از رادیو نمایش آغاز می‌شود.

  به گزارش سایت ایران تئاتر، نمایش «به دنبال فلک» به کارگردانی ایوب آقاخانی ماجرای شخصی است، که دست به هر کاری می‌زند، کارش به گره می‌خورد، او با پیرمردی آشنا می‌شود که انگشتری به او داده، وعده می‌دهد که بختت با این انگشتر باز می‌شود و در این میان اتفاقاتی رخ می‌دهد که شنیدنی است.

  در این نمایش هنرمندانی چون مهدی طهماسبی، مهدی نمینی‌مقدم و میرطاهر مظلومی به ایفای نقش پرداخته‌اند. این نمایش به صدابرداری علی حاجی‌نوروزی و افکتوری محمدرضا قبادی‌فر از یکشنبه 11 مردادماه، ساعت 6:30 از رادیو نمایش پخش می‌شود.

  همچنین نمایش رادیویی «پهلوان پوریای ولی» به کارگردانی محمد عمرانی، داستان دلاوری‌های پهلوان نامدار ایرانی، پوریا ولی است و رضا عمرانی، شمسی صادقی، سلمان خطی و احمد گنجی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. این نمایش به صدابرداری رضا طاهری، افکتوری محمدرضا قبادی‌فر، از فردا یکشنبه 11 مردادماه، ساعت 13:30 روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

  این دو نمایش به تهیه کنندگی عذرا وکیلی و نویسندگی غلام‌رضا قاسمیان در اداره کل هنرهای نمایش رادیو تولید شده است.
  مطالب مرتبط

  نقد ارمغان بهداروند بر نمایش «هفت عصر هفتم پاییز» به کارگردانی ایوب آقاخانی

جنگ فقط جنگ نیست
  نقد ارمغان بهداروند بر نمایش «هفت عصر هفتم پاییز» به کارگردانی ایوب آقاخانی

  جنگ فقط جنگ نیست

  ایران تئاتر_ارمغان بهداروند:« غلبه ی مولف بودن ایوب آقاخانی در سومین حلقه از پرتره های جنگی اش بر نقش کارگردانی اش به شدت مشهود است. مولف با خردمندی و به مدد اندک شخصیت های داستان، کانون روایت خود را بر تشریح جنبه های فکری و فضیلت های قهرمانِ غایب متمرکز می نماید و در این ...

  |

  نگاهی به تقویم تئاتر ایران در آذرماه

ماه تولد هنرمندان و پژوهشگران شهیر تئاتری
  نگاهی به تقویم تئاتر ایران در آذرماه

  ماه تولد هنرمندان و پژوهشگران شهیر تئاتری

  ایران تئاتر:در تقویم تئاتری آذرماه، نام هنرمندان و پژوهشگران برجسته زیادی دیده می شود. هنرمندانی نظیر جمشید مشایخی، مهدی هاشمی، فرهاد ناظر زاده کرمانی، زنده یاد مهدی فتحی، ثریا قاسمی، الهام کردا، حمید امجد، اصغر همت، محمد رحمانیان و... که هر یک از آن ها به عنوان اشخاص صاحب سبک ...

  |